Star Wars: The Bad Batch
91/100 - 24×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovčí), Dee Bradley Baker (Mířič), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Trhač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Echo

Echo

Poslední přeživší z Oddílu Domino, který se po strašlivých experimentech ze strany separatistů ocitl v klonovém Oddílu 99.

Sezóny 1
2021 - 2021

Echo cvičil na Kamino v Oddílu Domino, který byl po dokončení výcviku přeřazen na stanici Rishi. Zde útok separatistů přežil pouze spolu s Pěťákem, kdy byli oba povýšeni na vojáky ARK. Během osvobozování Tarkina z Citadely to vypadalo, že Echo přišel o život, ale byl zajat separatisty, kdy na něm dělali pokusy. Kapitán Rex spolu s Anakinem Skywalkerem a Špatnou Várkou Echa zachránili a on se stal novým členem v týmu svých zachránců.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Oddíl Domino pořád žije! EDIT: Postava víceméně do počtu, nevyvíjí se. Musím odebrat hvězdu. Snad to příští série napraví.

webmaster, grafik
13.8.2021 | 12:41:49
Bilajz

Chyba v popisu, ARC troopery se stali až po obraně Camina.

18.6.2021 | 21:21:11

Titulky

Epizoda S01E16: Kamino Lost

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Špatná Várka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama