Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Gungi

Gungi

Wookiee, kterého jsme potkávali i během Klonových válek, přežil Rozkaz 66 a nyní se pokouší přežít v nebezpečné galaxii.

Sezóny 1
2023 - 2023

Gungi byl ratolest, který cvičil v Chrámu Jediů na Coruscantu, neboť se jednoho dne chtěl stát Jediem. Jenže cesta to nebyla jednoduchá. Petro, Katooni, Byph, Ganodi, Zatt a právě Gungi se vydali na planetu Ilum, kde museli splnit klasický jedijský rituál – najít si svůj vlastní krystal a následně sestavit vlastní světelný meč.

Pokud to zvládnou, oficiálně se stanou padawany. Naštěstí se to všem ratolestím povede, ale hned po této misi zakusí zatěžkávací zkoušku. Jejich loď je přepadena pirátem Hondem, tudíž mladí padawani budou muset ukázat odvahu, aby pirátům vzdorovali a zároveň zachránili Ahsoku Tano, která byla na misi s nimi. Dokonce se v určitý čas setkají i s generálem Grievousem.

Gungimu se podařilo přežít Rozkaz 66 a po nějaké době narazí i na naší Vadnou Várkou. Ta se rozhodne, že Gungiho doveze zpět na Kashyyyk, kde by se mohl opět setkat se svými druhy Wookiee. Jenže na planetě se taktéž nachází lovci Trandoshani, kteří, jak je jejím dobrým zvykem, loví právě Wookiee. Když je hrozba zažehnána, Gungi zůstane na své domovské planetě, kde se bude schovávat před Galaktickým Impériem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Měl jsem ho rád od samého začátku. Ještě by to chtělo kolem něj vystavit lepší příběh (alespoň v tomto seriálu) a ne čerpat pouze z dobře vybudovaných Klonových válek.

webmaster, grafik
2.3.2023 | 23:04:05

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama