Star Wars: Visions
62/100 - 26×

Star Wars: Visions

Seriál Star Wars: Visions zavede diváky do světa předaleké galaxie a nabídne jim sérii krátkých filmů o různých příbězích. Ty budou zpracovány těmi nejlepšími japonskými studii, skrze které bude oslavena jejich nevšední tvorba.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 20 minut
žánr
Anime, Dobrodružný, Sci-fi

S02E09: Aau's Song

S02E09: Aau's Song
cz sk
4.5.2023
20 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Tohle mi nesedlo. Animace se mi vůbec nelíbila a příběh opět klišé. Celý problém tohoto je seriálu je ten, že každé studio chce vyprávět příběhy jen o jediích a servírují nám to stejné dokola, jen s jiným kabátem.

webmaster, grafik
4.8.2023 | 11:03:16
RagnarokCzD

Já nevim … ono to bylo blboučký a tvrdit že ne by byla lež … samozřejmě mi stejně jako u ostatních vadili věci který se tolik vymikali ze Star Wars loru …

Jenže, když ono to bylo tak roztomilý že sem tomu všechno ostatní odpustil a pak si to prostě musel pustit podruhé! :D

8.6.2023 | 23:31:50
pidalin

Působí to jako dětská blbůstka, ale mně se to hrozně líbilo, má to přesně takovou tu dětskou hravost a roztomilost která mi už u dnešních dětskejch pořadů hrozně chybí a ty plyšáková stop-motion animace je prostě unikátní a hrozně mě bavilo to sledovat.

16.5.2023 | 23:37:10

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Titulky

Epizoda S01E09: Akakiri

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

==================

Reklama

Filtr seriálů
Reklama