Star Wars (Hvězdné války) Abrams si s Epizodou IX věří a nemůže se dočkat, až ji fanoušci uvidí

Abrams si s Epizodou IX věří a nemůže se dočkat, až ji fanoušci uvidí

Abrams si s Epizodou IX věří a nemůže se dočkat, až ji fanoušci uvidí

J. J. Abrams a studio Disney zatím drží veškeré informace o Epizodě IX pod pokličkou, ale Abrams už se nemůže dočkat, až všichni jeho film uvidí. Podle něj jde o opravdu emocionální jízdu, která skvěle zakončí celou sérii, kterou kdysi v roce 1977 nastartoval George Lucas.

17 3
8.3.2019

J. J. Abrams aktuálně dotočil Epizodu IX, nyní bude pilně pracovat na postprodukci ve studiu a John Williams pasuje svou úžasnou hudbu na závěrečný film nové trilogie. Již dříve jsme vám přinesli zprávy, že Abrams si na natáčení mnohem více věřil než u Epizody VII, působil sebevědomě, měl jasnou vizi a věděl, co chce.

Uběhlo pár měsíců a Abrams stále působí sebevědomě. Nyní prohlásil, že se již opravdu nemůže dočkat, až fanoušci snímek uvidí, protože dle jeho slov je opravdu o co stát. Celý štáb tvrdě pracoval a odvedl podle něj skvělou práci. Epizoda IX je podle Abramse uspokojivým, velkým a důležitým ukončením celé ságy Skywalkerů. Doufá tedy, že se snímek bude fanouškům líbit.


(Zvládne Abrams uklidnit fanoušky? Foto: Disney)

Abrams se zpětně vyjádřil i k Epizodě VIII Riana Johnsona, takticky svého kolegu neurážel a pouze řekl, že názory na The Last Jedi nijak neovlivnily jeho Epizodu IX. Věděl, co chce s příběhem udělat, žádný názor či připomínka fanoušků ho nevykolejila z jeho původního plánu. Abrams se nadále vyjádřil, že všichni tvůrci mají rádi Star Wars, přistupují k filmům s velkým respektem a všichni odvádějí nejlepší práci, jakou jen dokážou.

J. J. Abrams se zároveň také vyjádřil k určité skupině fanoušků, kteří si stěžují, že je v novodobých filmech z předaleké galaxie více žen v hlavní roli. Podle Abramse to není pravda. Jeho filmy jsou o Rey, Finnovi, Poeu Dameronovi a Benu Solovi. Když si to podle Abramse fanoušci spočítají, stále tu máme tři hlavní mužské postavy a jednu ženskou. Ve světě Star Wars se oproti minulým filmům nic nezměnilo.

A jak se na Epizodu IX těšíte vy? A věříte Abramsovi?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /16

Lex Luthor

Ok tak snad doufám, že to řádně ukončí. Samozřejmě, že hlavním padouchem je bílý muž. Nedej bože, aby roli hlavního záporáka měla žena. I když kdyby byla hlavním záporákem žena bylo by to více sexy a zajímavější.

8.3.2019 | 17:30:17
Glironia

[i]„působil sebevědomě, měl jasnou vizi a věděl, co chce.“[/i]

to pan Rian Johnson taky…

8.3.2019 | 17:38:21
Stranger001

Já se obávám, že to bude stejný propadák jako epizoda VII. Trumfnout teda VIII v trapnosti bude velká výzva, takže to asi horší být nemůže, ale už při natáčení VII nedokázal nic jinýho, než okopírovat původní epizody a jen trochu protočit hrdiny, ale děj stejný. To už bylo asi tisíckrát zmíněno. Taky mi chybí nějaký velký zvrat nebo překvapení. Jasně, už se nedočkáme scény jako „No… I AM YOUR FATHER“, ale kdyby v epizodě VIII nebo IX došlo k tomu, že Rey sklouzne na temnou stranu a Finn a Poe ji budou muset přivést zpět, to by mě bavilo, trochu překvapilo a taky by dostal prostor Poe, který je zatím hodně, hodně neviditelný – bohužel. No uvidíme – čekám od toho další průser, takže mě to asi už nemůže zklamat :D

#4 janoo8 #5 Karotka #16 hoolio88
8.3.2019 | 17:44:07
janoo8

#3 Stranger001: No mohl bys tomu filmu dát alespoň šanci, když se ti i režisér jako fanouškovi snaží zavděčit.

#7 Stranger001
8.3.2019 | 18:40:19
Karotka

#3 Stranger001: přesné, tím pádem může jen překvapit a to je lepší než mít velká očekávání, která se nemusí naplnit :)

8.3.2019 | 19:26:11
Zek2812

kino bojkot pokracuje!!!!

8.3.2019 | 21:04:01
Stranger001

#4 janoo8: To je ale tak trochu to, co mě děsí :D Než aby měl svou vlastní vizi, který se prostě bude držet, protože to dává smysl ve Star Wars univerzu, tak se snaží zavděčit fanouškům… ale jak přesně? Kopírováním starší tvorby? No nevím :D Nicméně já tomu šanci dám – jak říkám, nic od toho nečekám jinýho, než průser, takže mě to může jen příjemně překvapit :D

#10 janoo8
9.3.2019 | 0:19:21
Starej Bruna

Tohle už nikdo nezachrání, ten šašek před ním to posral jak jen to šlo. To co předvedl s postavou Luka byl hnus. Osmička je určitě pro mne nejhorší film ze světa Star Wars. To i Han Solo byla lahůdka proti tomu.

#9 janoo8
9.3.2019 | 5:36:43
janoo8

#8 Starej Bruna: Tu osmou natočil Rian Johnson ne JJ Abrams.

9.3.2019 | 8:54:12
janoo8

#7 Stranger001: No všichni víme když se snažili jít jiným směrem, jak jim to fanouškovská základna oplatila.

9.3.2019 | 8:55:33
CrowaxCursed

Ve spojení s Abramsem si vždy vzpomenu na Trpaslíka: HOLLY: „Arnold Rimmer, technik druhé třídy. Kapitánovy záznamy: Důstojníci mají takové rčení: „Má-li nějaká práce smysl, má smysl udělat ji dobře. Nemá-li smysl, dejte ji Rimmerovi.“ Touží po povýšení, ale neustále propadá u důstojnických zkoušek.“ Takže tak. Star Trek, epizoda VII… Na co šáhne, to zpacká.

9.3.2019 | 19:14:49
vivatis

JJ Abrams je skvělý režisér, který si mě získal seriálem Ztraceni, nejlepší seriál co jsem v životě viděl, škoda, že ho nezačal natáčet až teď, měl by mnohem lepší CGI, dostal se mezi více lidí díky internetu a myslím si, že by bezpochyby mohl konkurovat Hrám o Trůny. Ale kdo ví jak by ten seriál vypadal kdyby ho natočili dnes, to je jen můj odhad. Skvělý film od pana Abramse je také Ulice Cloverfield 10 nebo Mission: Impossible – Fallout. Se sedmou epizodou jsem byl spokojen, Abrams šel prostě na jistotu a držel se zajetých kolejích. V tom filmu jsou okamžiky, které mi dali pocity, které už při žádném jiném filmu mít nebudu, například útěk s Falconem z Jakku je jedna z nejlepších scén s Falconem ve Star Wars. Pochopitelně, že Abrams veřejně nepřizná, že není spokojen s tím co Johnson udělal s jeho postavami, ale jsou to Abramsovo postavy a ten si to jen tak líbit nenechá. Jsem opravdu velmi zvědavý na první trailer, který nás čeká už za 32 dní na SW Celebration. Ať vás provází Síla přátelé.

10.3.2019 | 14:20:33
Phoenix CZ

Bylo by zajímavé, kdyby tahle trilogie dopadla absolutně rozporuplně. 7 – OK, 8 – mrdkovina, 9 – epic :)

#15 hoolio88
11.3.2019 | 16:44:08
Phoenix CZ

Vivatis: Tak to si v životě asi viděl jen ty Ztraceni, ne? :D A co Hvězdná brána, Battlestar Gakactica, Timeless, Muž z vysokého zámku, Tudorovci? Každopádně nejlepším seriálem dějin je Hra o trůny a to nemá právo nikdo zpochybňovat, tak jako se nemá zpochybňovat holocaust.

11.3.2019 | 16:46:52
hoolio88

#13 Phoenix CZ: To se stát klidně může, ale furt mi tu trilogii jako celek bude kazit ta Epizoda VIII :/ Nemělo se to stát, že ji dostal na starost Johnson, všecky tři díly měl natočit Abrams a snad by to dávalo celý nějakej smysl…

12.3.2019 | 8:57:25
hoolio88

#3 Stranger001: Tak než šla tehdy Epizoda VIII do kin a já neznal spoilery, tak tu fanoušci spekulovali o jejím ději. A padaly tu i takový věci, jako že by Rey sklouzla k temný straně a Ben se vrátil na tu světlou. Něco takovýho by se mi líbilo, protože podobný prohození stran ve Star Wars ještě nebylo… Bohužel, tyhlety spekulace se nepotvrdily.

12.3.2019 | 9:00:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců