Star Wars (Hvězdné války) Bodhi je pouhým nákladním pilotem, který se přidá k Povstalcům

Bodhi je pouhým nákladním pilotem, který se přidá k Povstalcům

Bodhi je pouhým nákladním pilotem, který se přidá k Povstalcům

O postavě Bodhiho, která vystoupí ve Star Wars Story: Rogue One, jsme se doposud mnoho nedozvěděli. Nyní však její představitel Riz Ahmed prozradil pár informací a stejně tak toho víme více o protokolárním droidovi K-250, který v minulosti byl naprogramován pro Impérium.

12 0
18.8.2016

Sebranka Povstalců, kteří se vydají ve filmu ukradnout plány Hvězdy smrti, vlastně ani tak nebudou praví Povstalci, které známe z Epizod IV. Jyn Erso rozhodně mezi Povstalce nepatří, stejně tak Saw Gerrara, který se objevil v animovaném seriálu Clone Wars. Nyní se k nim přidává i Bodhi, který kdysi pracoval pro Impérium.

Když byl jeho kostým odhalen v rámci Comic-Conu v San Diegu, spousta fanoušků se divila, proč má na rameni znak Impéria. Bodhi totiž pracoval pro Impérium a byl pilotem. Nebyl ovšem vůbec důležitou postavou Říše (nečekejme tedy žádného pilota stíhačky typu TIE), ale pouhým nákladním pilotem, který převážel věci z bodu A do bodu B. Jeho nechuť k Impériu postupně rostla a k Povstalcům se přidal možná také proto, že u nich má mnohem větší šanci něco dokázat.


(Bodhi stále na rameni nosí znak Impéria. Foto: Disney)

Proč ale stále Bodhi nosí na rameni znak Impéria? Riz Ahmed se k tomu vyjádřil následovně:

Myslím, že si tím připomíná, odkud pochází. Já osobně si myslím, že když se na ten znak Impéria každý den podívá, připomene mu to, co v životě udělal. Bodhi se nenarodil jako voják. Je to pouze nákladní pilot, který pracoval pro Impérium, nebyl nijak zvlášť důležitý. Ale když se obyčejní lidé dostanou do neobyčejných situací, můžou dokázat veliké věci.

Alan Tudyk hraje droida K-2SO, v angličtině bude tedy jeho jméno znít Kaytoo, nebo alespoň tak mu budou říkat Povstalci. I K-2SO byl kdysi v moci Impéria, jedná se o protokolárního droida, který byl později přeprogramován. Nyní cestuje s Cassianem Andorem (Diego Luna), kteří mají mezi sebou neobvyklý vztah. K-2SO si Cassiana váží, protože to byl právě on, kdo ho přeprogramoval.

Na závěr skončíme trošku odlehčeně. Natáčení Epizody VIII sice už skončilo, ale John Boyega (Finn) až nyní prozradil, že si natáčení zpříjemňoval chytáním Pokémonů. I jeho zastihla mánie hry Pokémon Go a při volných chvílích se tomuto fenoménu oddával plnými doušky. Dokonce se mu podařilo ve studiích Pinewood chytit oblíbeného Pikachua. Premiéra Epizody VIII nás čeká v prosinci 2017, zatímco na Rogue One se můžeme těšit již letos v prosinci.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců