Zdroj: ComicBook.com
Zakomponovat do nového filmu mrtvou herečku, kterou tvůrci nechtějí přeobsadit a nechtějí použít CGI, to je opravdu velká výzva. Nicméně tvůrci jsou si tak jisti velkým počtem nepoužitých scén z předchozích filmů, že jdou do toho. A Todd Fisher potvrzuje, že materiálu je opravdu hodně.
Epizoda IX nás čeká až za rok, ovšem již delší dobu je potvrzené, že se můžeme opět těšit na Leiu Organu v podání Carrie Fisher. Ta je sice už víc jak dva roky po smrti, nicméně tvůrci mají spoustu nepoužitých materiálů z Epizod VII a VIII, které se dají použít i pro nejnovější díl. A nyní to potvrzuje i pozůstalý bratr Todd Fisher:
Existuje spousta minut nepoužitých záběrů, opravdových a skutečných scén, kde Carrie vystupuje. Je to zcela nový obsah, který může být a bude zapracován do děje. A myslím, že to každého překvapí. Ty záběry totiž vypadají, jako by ve filmu vždy měly být. Vypadají, jako by se vše natáčelo včera.
(Tuto trojici pohromadě už asi neuvidíme. Foto: Disney)
Kdyby s takovýmto tvrzením přišli tvůrci, asi bychom to brali s rezervou, protože je jasné, že by chtěli fanoušky přesvědčit, že se mají na co těšit. Jenže Todd Fisher určitě nemá zapotřebí tvrdit fanouškům něco, co by nebyla pravda. Zvlášť když se to týká jeho vlastní zesnulé sestry. Proto mají jeho slova pro všechny velkou váhu a my tak můžeme doufat, že scény s Leiou budou opravdu významné a nepůjde pouze o malé štěky.
J. J. Abrams, režisér Epizody IX, ještě v minulém roce na toto téma dodal:
Milujeme Carrie Fisher. Najít uspokojivé rozloučení se ságou rodiny Skywalkerů, kde bude i Leia, je opravdu těžké. Nikdy jsme nechtěli Carrie přeobsadit či použít CGI. S podporou a požehnáním pozůstalých členů rodiny a její dcery Billie Lourd můžeme uctít památku Carrie tak, že využijeme co nejvíce nepoužitých záběrů z Epizody VII a VIII, Leia tak zasáhne do děje.
Jak podle vás dopadne vtěsnání materiálů z předchozích dílů do toho nového?
Zdroj: ComicBook.com
11 dílů | 120 minut
Režie: Jon Favreau
Scénář: Jon Favreau, Dave Filoni
Kamera: David Klein
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Pedro Pascal, Jeremy Allen White, Sigourney Weaver, Jonny Coyne, Hemky Madera, Steven Blum, Martin Scorsese a další.
PROFIL FILMU
RECENZE Mandalorian a Grogu
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
Ostatní recenze filmů:
Myslíte si, že je jednoduché být scenáristou pro společnost Disney? Rozhodně ne a musíte vzít v úvahu veškeré příležitosti a také hrozby, které vás u této organizace mohou potkat. George Nolfi popisuje svůj přístup k filmu o Rey. Rozhodně až tak úplně volnou ruku nemá.
Zatímco Ryan Gosling vyjednává do případného Star Wars filmu režiséra Shawna Levyho, tak Henry Cavill je spojován rovnou s novou trilogií Simona Kinberga. Tyto dva herci by se tedy neměli (doposud) potkat v jednom projektu. A koho by si mohl Henry Cavill zahrát?
USA | 1977 | Vysílá se
11 dílů
| 120 minut
Disney Plus
| Apple TV Plus
| Rakuten TV
| YouTube Movies
Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?
Obsazení:Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)
(více)
Diskuze /6
Taran
Scény natočené a napsané někým jiným atd… diletanti kteří nevzali šanci která se nabízela
vivatis
*Film opravdu nejde do kin až za rok, ale už za 11 měsíců Myslím si, že záběry se dají využít opravdu chytře. Většinou když řeknu kamarádům, že v Rogue One jsou nepoužité scény ze čtvrté epizody tak mi to většinou nevěří. Je to totiž k nepoznání.
#3 tom99 #4 Tarantom99 webmaster
#2 vivatis: No, to je rozdíl teda. Furt, když se to zaokrouhluje, tak je to rok…
Taran
#2 vivatis: ano ale to jsou bitevní kokpitovky bez kontextu – tady tedy abrams něco začal, johnson to překopal a abrams se to bude snažit napavrit a zároveň pasovat své směřování do již vytvořených scén- to nemůže dodpanout dobře
Zilwicky
Hocičo po osmičke nemôže dopadnúť dobre
#6 tom99tom99 webmaster
#5 Zilwicky: Hele, je to Abrams. Z hlavní trojice jsou de facto všichni tři postavy mrtvé (ať už postavy či herci), takže to vidím na hromadné loučení v kostele alá LOST :)