Star Wars (Hvězdné války) Budoucnost Star Wars her

Budoucnost Star Wars her

Budoucnost Star Wars her

Po dlouhém období ticha nás konečně čeká příval Star Wars her. Je to ale dobře? Pojďme se podívat na to, co nás v blízké době čeká.


8 0
24.5.2016

Mnoho lidí si jistě stěžovalo, že vychází málo her s tématikou Star Wars, čemuž bude brzy konec. Disney nedávno oznámilo, že každý rok nás čeká nová hra a pokud přičteme i ty mobilní, tak jich bude zřejmě opravdu hodně. První áčková hra, která vyšla po dlouhé době, byl samozřejmě Battlefront, ten se s velkým ohlasem ale moc nesetkal. Tuny placeného obsahu, zaměření na jediné období a minimum vesmírné akce si vybralo svou daň. Hru si ale přesto koupilo hodně lidí a tak nás čeká pokračování. To na pulty dorazí příští rok a bude se týkat nové trilogie, tedy epizod VII-IX.

Již za měsíc bude možné si zakoupit LEGO Star Wars zaměřené na Star Wars: Síla se probouzí. Díky novým ukázkám víme, že nás čeká minimálně šest misí, které vysvětlí pár událostí mezi šestou a sedmou epizodou. Web IGN také vypustil osmiminutové video, které nás seznámí s herními mechanismy a ukáže nám, co nového nás v sérii čeká. Minimálně se dočkáme nepřátel, kteří mohou sami stavět, vesmírných bitev s volnou možností pohybu a mnoha vtipných scén parodujících známé okamžiky.


Špatná zpráva čeká ty, kteří hrají Disney Infinity. Tato hra, zaměřená na všemožné Disneyho projekty, letos končí a to ve své verzi s označením 3.0. Disney Infinity se za několik let svojí působnosti zvládlo podívat do světa klasických animáků, Pirátů z Karibiku, Marvelu nebo právě Star Wars, kde byly vydány figurky ze všech kanonických filmů i seriálů.

V roce 2018 poté čekejme hru od studia Visceral Games, které vyvinulo povedený Titanfall. Půjde údajně o akční adventuru ve stylu Uncharted. EA také pracuje na hře, založené na zrušeném 1313. Těžko říct, zda se hra zaměří na Boba Fetta, jak se původně zamýšlelo.

Na serveru Vimeo bylo krátkou chvíli také video z neoznámené Star Wars strategie. Na záběrech byla možná vidět akce na Tatooine a Luka Skywalkera. Zatím nevíme, zda hra zamíří na PC nebo mobilní zařízení, ale blížící E3 nám snad řekne víc.

Diskuze /6

Epsik

No.. Podle mě zatím nejlepší byla série The Froce Unleashed.. Škoda že nedošlo na třetí díl.. :/

redaktor
26.5.2016 | 11:11:19
Kendal

Ak sa nebude dať hrať za impérium, tak nič z toho.

27.5.2016 | 19:23:53
dovahkiin

to poslední vypadá jak něco ve stylu galaxy of heroes ne

#4 Blackhand47XD
28.5.2016 | 18:15:00
Blackhand47XD

#3 dovahkiin: Mělo by jít o čistou strategii. Galaxy of Heroes je tahová hra.

#5 dovahkiin
webmaster
30.5.2016 | 11:15:30
dovahkiin

#4 Blackhand47XD: to je možný, ale ten obrázek to připomíná

30.5.2016 | 20:58:02
Secret.Dandelion

Já chci novej Force Unleashed bez těch trapnejch boss fightů zkombinovanej s Jedi Academy s příběhem stylu KOTOR, nejlépe z období Old Republic !

6.6.2016 | 22:08:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !