Star Wars (Hvězdné války) Cameron nemá zájem být režisérem Star Wars, Han Solo se začal natáčet

Cameron nemá zájem být režisérem Star Wars, Han Solo se začal natáčet

Cameron nemá zájem být režisérem Star Wars, Han Solo se začal natáčet

James Cameron nyní vytváří svou vlastní velkou a rozsáhlou ságu z vesmíru, ale občas musí odpovídat i na otázky, zda by nechtěl natočit Star Wars film či příběh o komiksovém hrdinovi. Dále přinášíme kratičké novinky o Rianu Johnsonovi, scénáři k Epizodě IX a možnému přesunu premiéry Hana Sola.


19 0
2.2.2017

James Cameron je ve filmovém světě velkým pojmem, své projekty si pečlivě vybírá. Blázniví fanoušci by si i tak přáli, aby Cameron či třeba Christopher Nolan natočili nějaký komerční film. Například snímek z dílny Marvelu či ze ságy Star Wars. Cameron dostal otázku, zda by si někdy nechtěl natočit film o komiksovém superhrdinovi nebo o jediích ve Star Wars.

James měl pohotovou odpověď: Nemám sebemenší zájem se vloupávat do cizích domů. I kdyby James upřímně zájem měl, na dalších pár let bude pěkně zaměstnaný. Aktuálně dokončuje scénář k Avatarovi 5 a do srpna by mělo trvat natáčení rovnou tří filmů. Ano, slyšíte správně. Cameron bude natáčet Avatara 2, 3 a 4 současně. Dle posledních informací stále platí, že James nestojí o to, aby film šel ve stejnou dobu do kin jako jakýkoliv Star Wars film.


(Han Solo se přesunu premiéry nebrání. Foto: Disney)

Nyní se přesuneme k filmu o Hanu Solovi. Ten se konečně začal natáčet a Phil Lord s Christopherem Millerem mají za sebou pár prvních natáčecích dnů. Snad se v budoucích dnech podaří zvídavým novinářům zachytit pár snímků z natáčení. Premiéra je naplánovaná na 24. května 2018, ale je možné, že se film přesune na prosinec, kdy měly premiéry i poslední dva Star Wars filmy. Proč by tomu tak mělo být? James Cameron dost možná nestihne prosincovou premiéru Avatara 2, a tak by se na jeho termín mohl přesunout Han Solo.

Poslední kratičkou novinku přinášíme o Rianu Johnsonovi, režisérovi a scenáristovi filmu Star Wars: Epizoda VIII – The Last Jedi. Rian ságou Star Wars aktuálně žije přes dva roky. Přípravy si vyžádaly velkou porci času a tak tomu bude i do budoucna. Rian Johnson je totiž i scenárista Epizody IX, a i když byl scénář už hotový, bude se muset přepisovat kvůli náhlé smrti Carrie Fisher. To vše Johnson bude stíhat v mezičase mezi postprodukcí Epizody VIII. Ono se to nezdá, ale čas běží rychle a za chvilku už Colin Trevorrow začne pracovat na finálovém příběhu o Rey, Finnovi, Poeovi a Kylo Renovi.

Diskuze /9

vivatis

Rian je tak zanedbaný, že asi nemůžu vydat trailer pro osmou epizodu, Super Bowl trailer nebude tak snad se ho dočkáme maximálně k filmu Kráska a zvíře, protože do dubna na Celebration to fakt nevydržím.

2.2.2017 | 18:47:44
Lex Luthor

Super těším se, mohli by dělat Sta Wars filmy každý rok a vysílat je v prosinci, to by mi nevadilo. S filmem Avatar, Cameron o tom nedává vůbec žádné informace, kdoví jestli to pak někoho bude zajímat až to konečně vyjde, pokud chce počkat po Sta Wars tak to si ještě chvíli počká. Upřímně už ani moc nepamatuji Avatara 1 viděl jsem ho jednou a to mi stačilo.

#3 rockysiburger
2.2.2017 | 20:39:07
rockysiburger

#2 Lex Luthor: Teď jsi mě hodně rozsekal :-D … kdoví jestli to pak někoho bude zajímat :-D Jak je vidět o Cameronovi moc nevíš. To je borec co nepustí nic dokud to nemá koule. Teda až na Piraňa 2: Létající zabijáci :-)

3.2.2017 | 11:47:01
pidalin

Avatar je hrozná hovadina. :-) Hned od začátku jsem věděl přesně jako to dopadne, kdo s kym bude a kdo bude záporák. :-D

#5 rockysiburger #6 Kafka Tamura
3.2.2017 | 13:12:42
rockysiburger

#4 pidalin: To jsi napsal novinku :-) další takovej :-D

3.2.2017 | 14:15:45
Kafka Tamura

#4 pidalin: Tvůj první blockbuster, co? :)

#9 pidalin
3.2.2017 | 17:34:49
jasonpileek

Technická: „Ano, slyšíte správně. Cameron bude natáčet Avatara 2, 3 a 4 současně.“

Snad „čtete správně“ , ne ? :D Já písmenka z obrazovky neslyším :D Já vim, jsem rypák :D

#8 Blackhand47XD
4.2.2017 | 0:17:14
Blackhand47XD

#7 jasonpileek: O programu na předčítání obrazovky jsi neslyšel? :D

webmaster
4.2.2017 | 17:59:08
pidalin

#6 Kafka Tamura: No v podstatě v kině jeden z prvních, do tý doby jsem do kina moc nechodil. ;-)

8.2.2017 | 21:29:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců