Star Wars (Hvězdné války) Čekají nás nové příběhy s Darth Maulem a Jyn Erso

Čekají nás nové příběhy s Darth Maulem a Jyn Erso

Čekají nás nové příběhy s Darth Maulem a Jyn Erso

Brzy nás čekají nové příběhy rozvíjející populární Star Wars postavy. Darth Maul se po boku Aurry Sing a Cad Banea vydá na nebezpečnou misi a Jyn Erso se jakožto voják Sawa Gerrery musí rozhodnout, co udělá se svým životem.


13 0
13.2.2017

Nedávno jsme vás informovali o nové komiksové sérii s Darth Maulem, která v prvních dílech propojuje prequelovou a sequelovou trilogii. Nyní bylo oznámeno, že se ve třetím díle této minisérie objeví populární námezdní lovci Aurra Sing a Cad Bane, jejichž obliba vznikla hlavně kvůli animovanému seriálu The Clone Wars. Baneův příběh nebyl nikdy pořádně rozveden a kromě seriálu jsme jej neměli možnost vidět nikde jinde. Aurra se naopak poprvé mihla ve Skryté hrozbě. Třetí číslo komiksu o Maulovi vychází 26. 4. 2017 a bude k dostání v klasické i digitální podobě.

V květnu nás dále čeká kniha zaměřená na Jyn Erso, hlavní hrdinku filmu Rogue One. Příběh je zasazen mezi samotný film a knihu Catalyst a popisuje Jynin život v době, kdy sloužila v jednotce Sawa Gerrery. Kniha vychází pod názvem Rebel Rising a napíše ji Beth Revis.


Synopse zní:

Když bylo Jyn Erso pět let, její matka byla zavražděna a otec odveden, aby sloužil Impériu. Navzdory tomu, že přišla o své rodiče, není úplně sama – Saw Gerrera, muž ochotný zajít až do extrému, aby vzdoroval imperiální tyranii, ji bere pod svá křídla a nedává jí pouze domov, ale také všechny potřebné dovednosti a zdroje, které potřebuje, aby se samotná mohla stát povstalcem.

Jyn zasvětí svůj život Sawovi a jeho rebelii. Boj po boku Sawa a jeho lidí ji však přivádí k nebezpečí a otázce, jak daleko až jako jeden ze Sawových vojáků může zajít. Když čelí nemyslitelné zradě, která roztříští její svět, musí se Jyn dát dohromady a rozhodnout se, v co ve skutečnosti věří… a komu může opravdu věřit.

FOTO: Disney

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců