Star Wars (Hvězdné války) Chopte se stíhaček v nové hře Star Wars: Squadrons

Chopte se stíhaček v nové hře Star Wars: Squadrons

Chopte se stíhaček v nové hře Star Wars: Squadrons

Letos si EA přichystalo něco pro milovníky vesmírných bitev. Ve Star Wars: Squadrons totiž usednete do kokpitů stíhaček na stranách Povstání i Impéria a utkáte se s ostatními hráči o to, která strana zvítězí. Co jsme se o hře dosud dozvěděli?

6 9
15.6.2020

Před pár měsíci ukončilo EA podporu hry Star Wars: Battlefront 2, kde byl posledním obsahem Scarif a několik skinů pro hrdiny na stranách dobra a zla. Poté se hráči dočkali i nového updatu do Star Wars Jedi: Fallen Order, ale dále jsme již netušili, jestli pro nás EA na letošní rok něco chystá. Od konkurenční společnosti TT Games nás ještě letos čeká LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, kde si ve 45 levelech projdeme všechny tři trilogie, ale k tomu dosud nemáme téměř žádné informace.

Thumbnail Play icon

Dalším Star Wars titulem, který tedy letos uvidíme, je hra Squadrons v níž se dočkáme kampaně po Epizodě VI i multiplayeru, kdy se zatím ví o bitvách 5 na 5 hráčů. Již z traileru je patrné, že se v příběhu objeví minimálně Wedge Antilles a Hera Syndulla. V kampani si jinak máme zahrát za obě strany a kromě známých světů máme zavítat i na plynového obra Yavin Prime nebo měsíc Galitan.


Hra se bude hrát z prvního pohledu, tedy z kokpitu a bude mít podporu VR, kdy dojde i na crossplay mezi PC a konzolemi. Loď, kokpit i pilota bude možné si přizpůsobit a již nyní můžete hru předobjednat za 40 euro, kdy dostanete navíc pár skinů. Hra vychází již 2. 10. 2020 a bude dostupná na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Co na novou hru říkáte? Baví vás vesmírné bitvy?

Diskuze /11

Oveckoun

Moje poznatky z traileru? Ve dvou minutách je tam 9 různých ženských postav (pravděpodobně víc). Samozřejmě každá ve vůdčí pozici + černý generál, mimozemšťané a asiati. Jediný bílý chlap za Impérium je zlý. Všichni bílí chlapi jsou zlí. EA Starwars znamená jediné – singleplayer odehrajete za hodinu a do multiplayeru si můžete dokupovat skvělé balíčky vylepšení… Disney a EA dokázaly společně jedinou věc – znechutily mi Star Wars navždy. Ale děcka u toho budou slintat a vrážet do těch zmetků peníze.

#3 WolverineCzE #8 Geek
15.6.2020 | 20:03:03
Oveckoun

Poznámka pod okraj. Když dá EA Star Wars hru za „pouhých“ 40 Euro místo klasických 60–80 jak mají ve zvyku, značí to problém. Klidně se vsadím, že to budou jen 2–3 mapy na poletování pro VR. Víc nic.

15.6.2020 | 21:51:18
WolverineCzE

#1 Oveckoun: pokud to není fantasy nebo historický tak je to jedno to nezměníš canon kde každy strormtrooper je černoch

15.6.2020 | 22:10:44
Raiden123

He ? nemohli radsej vylepsit existujuci swtor ? Ze sa vobec pytam … Este tuto hru okresali,povodne sa volala inak a nebola len o pilotovani lodi,tak si povedali,ze to skusia v malom,no neviem,skoro zakazdym,zabudnu na nejaky nepodstatne vyzerajuci detail,ked vydavaju takuto hru.

Ja fakt neviem,star wars a ea nejdu najak dokopy mozno i s disney,ale s disney sa mozno casom spravi,ak tam budu spravny ludia.

15.6.2020 | 22:29:18
Michael99

tohle nechápu, k čemu hra o soubojích pilotů, když stíhací souboje jsou v SW battlefront? doslova vystřihly jenom jeden prvek z SWB a udělali z toho samostatnou hru. Ale možná to bude pecka, takže soudit z jedné ukázky je přehnané, milí lidi – proč jsem někdo sere sračky jako Asiat, černoch, nebo že tam jsou ženy? lidi, žijeme v 21st a k tomu v době globalizace, žijeme někde jinde, než předtím, takže vytahovat ženské a mužské rozdíly či co a rasismus mi připadá ubohý a total bigotní.

#6 Blackhand47XD #7 StrejdaMorty
16.6.2020 | 9:36:24
Blackhand47XD

#5 Michael99: Tady budou ty souboje fungovat trochu jinak a budou pouze z prvního pohledu, takže se bude jednat o takového duchovního nástupce X-Wing vs. TIE Fighter a dalších podobných titulů.

webmaster
16.6.2020 | 9:45:18
StrejdaMorty

#5 Michael99: lebo je to sprostý znásilnění Rogue Squadron, nic jinyho to není

16.6.2020 | 10:07:29
Geek

#1 Oveckoun: Místo toho, kdo má jakou barvu kůže, případně pohlaví, raději řeš evidentní nekvalitu hry na první dobrou, nerad bych o tobě smýšlel ve zlém, děkuji.

#9 Oveckoun #11 Svjatogor
16.6.2020 | 12:28:34
Oveckoun

#8 Geek: Uhm, ne. To je totiž ten problém. EA totiž ve svých hrách poslední roky jeden podle stejné šablony. Forma nad obsahem. Je jedno, jak se to hraje. Je jedno, jak je to dobré nebo špatné. Musí tam být explicitně ukázáno, že bílý muž je špatný (popřípadě neschopný), žena dobrá (schopná zastávat vůdčí pozice) a rasismus neexistuje. V Battlefieldu V zašli tak daleko, že kompletně přepsali kus historie a VYSMÍVALI SE LIDEM, kteří na to upozorňovali. CE se nechali slyšet, že hráči nechtějí kvalitní příběhy a singleplayer… A hráci toho mají dost, prodeje byly žalostné a proto už přestali s podporou battlefrontu i jiných (špatných her). Myslet si můžete co chcete, já proti ženským hrdinkám nemám nic. Ani proti rase. Můj problém je to, že dřív se tak nějak dělali věci, které nepotřebovali explicitně ukazovat tyto faktory a lidi je milovali (milují doteď), Leia, Sarah Connor, Xena, Lando, Ellen Ripley… Místo dneška, když se něco udělá jen proto, že se to udělat může a za dva měsíce lidi nevědí, o co šlo.

16.6.2020 | 14:31:53
RagnarokCzD

I was hoping for KotOR … why are you here? :-/

16.6.2020 | 22:42:44
Svjatogor

#8 Geek: EA má na svědomí úpadek série Battlefield. To Zlo nemohl způsobit živý člověk!!! :-O

https://www.youtube.com/watch?…

16.6.2020 | 23:37:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců