Star Wars (Hvězdné války) Císař Palpatine se v Rogue One neobjeví

Císař Palpatine se v Rogue One neobjeví

Císař Palpatine se v Rogue One neobjeví

Přestože nikdo nikdy netvrdil, že by se Ian McDiarmid měl objevit v připravovaném filmu Rogue One: Star Wars Story, fanoušci tajně doufali, že se Imperátor alespoň na kratičký okamžik ukáže. Nyní Ian sám tyto spekulace vyvrátil a potvrdil, že ve filmu nebude.


11 8
31.8.2016

Ian McDiarmid si postavu Sheeva Palpatina zahrál hned v pěti filmech. Jelikož v Rogue One bude svádět souboj ředitel Orson Krennic s Darth Vaderem o císařovu přízeň, tak nějak automaticky se nabízelo, že by se na kratičký okamžik mohl Palpatine objevit. Tím spíš, když v prvním traileru neznámá postava před někým poklekla. Nyní však McDiarmid potvrdil, že ve filmu nebude.

Natáčení Epizody VIII skončilo a většině herců skončily povinnosti, tudíž se Mark Hamill dohladka oholil. Nedávno jsme podobné video mohli vidět u Hugha Jackmana, který se aktuálně loučí se svou rolí Wolverina v X-Menech. Mark samozřejmě holení nahrál, takže se můžete podívat, jak aktuálně vypadá bez vousů.


Fanoušci se právem začali obávat, zda jejich oblíbený Luke Skywalker ve filmu zemře, když nyní shazuje svůj plnovous. Do natáčení Epizody IX ale zbývá dostatek času, takže Markovi by v klidu do začátku natáčení plnovous znovu narostl. Navíc Hamill nepřímo potvrdil, že v Epizodě IX bude. Snad ho tedy nepotká stejný osud jako Hana Sola. Luke má tu výhodu, že se jako jedi může zjevovat patřičným osobám i po smrti.

Na závěr tu máme pár krátkých zpráv. Daisy Ridley (Rey) prohlásila, že odhalení titulního názvu Epizody VIII bude ještě nějaký čas trvat. Prý ona sama neví, jak se film bude jmenovat. Slyšela nějaké zvěsti ještě před začátkem natáčení, ale vše se mohlo změnit. V dohledné době bychom se ale o názvu neměli nic dozvědět, protože Disney nechce v následujících třech měsících strhávat pozornost na Epizodu VIII a chce se plno věnovat Rogue One.

Natalie Portman, která si zahrála v prvních třech epizodách Padmé Amidalu, je dobře známá tím, že má odpor k velkým sériím. V současné době se příliš nehlásí ke Star Wars a už vůbec ne k Marvelu, kde ztvárnila v prvním a druhém Thorovi Jane Fosterovou. Nyní Natalie prohlásila, že by svým dětem prequelové epizody nepustila. Není to z toho důvodu, že by byly (dle jejího názoru) špatné, ale kvůli tomu, že Padmé v Epizodě III zemře, a to zrovna není příjemná scéna, kterou by měly její děti vidět.

Minulý týden zemřel Michael Leader. Asi vám toto jméno nic neřekne, ale Michael si zahrál v Epizodě IV stormtroopera, který se bouchl hlavou o dveře a žádný z tvůrců si této chyby nevšiml. Záběr tudíž zůstal i ve finálním sestřihu. Na jeho památné bouchnutí do hlavy se můžete podívat v níže přiloženém videu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

téčko171

Musím říct, že zrovna Hamill vypadá mnohem líp s vousy. Samozřejmě patřičně upravenými a opečovanými.

Jinak, kdo má zájem, Natalie Portman ono vyjádření ke Star Wars učinila v noční show Jimmy Kimmel Live! Kimmel jí na to pohotově a vtipně odvětil. :)

webmaster
31.8.2016 | 19:21:03
Kutil44

Mám takú otázku: Jediovia si nesmú holiť bradu? :D

31.8.2016 | 20:07:44
dovahkiin

je hezý že v novym battlefrontu se v jednom videu Stormtrooper taky praští hlavou tuším o nějaké schody pod kterýma prochází :D

31.8.2016 | 22:25:06
Stanley

Tú epizódu IV si idem pozrieť celú… ;-)

31.8.2016 | 22:28:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců