Star Wars (Hvězdné války) Disney podle všeho plánuje hned několik Star Wars seriálů

Disney podle všeho plánuje hned několik Star Wars seriálů

Disney podle všeho plánuje hned několik Star Wars seriálů

Letos se dočkáme prvního hraného Star Wars seriálů, ale my už víme, že u něj Disney nezůstane. Podle všeho jich dokonce plánuje daleko více než jsme předpokládali, čímž chce samozřejmě nalákat lidi na svou novou streamovací službu.

14 5
6.3.2019

Již letos na podzim se dočkáme seriálu Mandalorian, po kterém bude někdy následovat sólový projekt o Cassianu Andorovi zasazený před film Rogue One. Jak jsme vás informovali nedávno, velkou šanci na další seriál má Obi-Wan Kenobi, ale u něj prý Disney nechce skončit. Postavy, které mají podle všeho na vršku svého seznamu, jsou prý Lando Calrissian a Qi'ra, tedy možné prequely či sequely k Solovi a FinnPoe Dameronem, čímž by tvůrci nějak navázali na sequelovou trilogii.

U těchto seriálů se prý ale v Disney nezastavili. Zvažováni byli Leia Organa, Phasma, Rytíři Renu, všemi oblíbený Darth Bane a překvapivě i Rose Tico, což se některým může zdát jako vtip. Minimálně příběh o Darth Baneovi by určitě potěšil fanoušky Staré republiky. A jelikož je toto období v rámci Disney kánonu téměř neprozkoumané, bylo by určitě skvělou volbou zasadit příběh právě tam, kde nejsou limitování žádnými epizodami, které by hraničily, co je a není možné.


Dočká se Darth Bane konečně řádného místa v kánonu? Foto: Disney, Lucasfilm

Nicméně nic z tohoto ještě nebylo oficiálně potvrzeno, ale vše prý pochází od velmi důvěryhodného zdroje. Více se určitě dozvíme příští měsíc, kdy proběhne Star Wars Celebration, největší akce pro fanoušky Star Wars. Kromě nových seriálů by zde měl Disney také ukázat trailery k animovaným projektům, nové videohře a samozřejmě Epizodě IX.

Který z těchto seriálů byste viděli nejradši? Myslíte, že to Disney bere za správný konec?

Zdroj: SWU

Diskuze /7

Pavel 1963

Jediné, co mohlo mít úspěch jako film, „zamázli“ – film o Obi-Wanu Kenobim. Disney to bere za konec, tak aby byl opravdu KONEC.

6.3.2019 | 18:21:09
Wolfinator1

Na Mandaloriana se těším, Cassian by mohl být taky ještě slušný i když se bojím velké podobnosti ( Oba takový rádoby odpadlíci, žoldáci, zabijáci ). Zato Obi by byl totální pecka toho všichni chtějí tedy pokud ho bude hrát stále Ewan McGregor. A BANE TO BY BYLA PECKA ASI NEJVĚTŠÍ ( ale na to Disney nemá koule to by muselo být hodně temné a né pro malé děti ) . Pak ještě Qira + Lando v jednom třeba ( ale musí tam být hodně mafiánských klanů a hlavně Darth Maul ). Ale zbytek Finn, Poe, Rose nikoho nezajímají a jsou to postavy na hovno a Phasma není ani postava, to je jen živá kulisa :D.

6.3.2019 | 18:33:54
derill129

Tých filmov je škoda len aby tie seriály naozaj stály za to mandalorianovi dáko neverím po serialy rebels a resistence v nich nemám v serialoch dôveru čo sa star wars týka nápad je to dobrý ale nedokážu zo seba vypotiť žiadny nový nápad len aby nezničily aj the clone wars touto siedmou sériov

6.3.2019 | 21:13:01
Railbot

Jak sequel trilogy nemám rád, tak seriál Phasma bych rád viděl. To co bylo ve filmech byla potupa, pro herečku i pro postavu. Přitom v komiksech je napsaná dobře, nelítostná, zrádná, egoistická. Pořádný ženský padouch.

#5 Blackhand47XD
7.3.2019 | 0:50:01
Blackhand47XD

#4 Railbot: Ona i její knížka funguje velmi dobře. Ještě ke všemu ji zasadili do pro Star Wars netypického prostředí, takže je to takový postapo survival, kde přežijí jen ti nejsilnější.

webmaster
7.3.2019 | 9:29:46
hoolio88

Těším se na Mandalorian a chtěl bych seriál o Obi-Wanovi a Darth Baneovi. Zbytek mě nezajímá…

7.3.2019 | 9:48:08
RagnarokCzD

Já nevim, mě přijde strašně úchylný dělat seriál o každý vedlejší postavě z novejch epizod. -_-

Solo, Lando, Qi'ra, Poe, Finn, Rose … a popravdě řečeno už i ten Obi-Wan (kterej měl podle mýho v obou původních trilogiích a v klonovejch válkách místa víc než by si kdo mohl přát) … to všechno mi smrdí jenom ždímáním starejch a kdysi úspěšnejch „značek“. -_- Jakože „neumíme vymyslet vlastní zajímavý charaktery a proto vám budeme předhazovat pořád ty samý, který budeme ničit tím, jak se budou muset měnit v závislosti na vývoj naší společnosti“.

Za mě teda meh … jako Darth Bane by byl určitě zajímavej, ale neumim si představit jak ho zpracovat tak, aby se nemusel vysílat po desátý večer a přitom byl věrnej svojí předloze. :-/

Jinak bych opravdu ocenil spíš ambiciózní projekty, jako je právě Mandalorian, který by začali mapovat dosut neprozkoumaný území … nebo něco jako je takovej Thrawn, kterej by vyprávěl příběh z druhýho úhlu pohledu, kde se imperiální voják snaží bránit svoji domovinu před ďábelskými separatisty … případně by se dal zpracovat i příběh 501. legie, kde by se komanda snažili dopadnout, nebo eliminovat zbylý Jedie … mohli bychom se podívat i do starý republiky, příběh Revana už je znásilněnej tolikrát, že víc už ho zkazit snad ani nejde :D …

Prostě cokoli novýho … než abych se po stý díval na corruscant, kde budu sledovat příběh dalšího z miliardy lidskejch jediů, kterej v příběhu prakticky přeskočí veškerej tréning a pak bude bojovat proti jedinýmu protivníkovi, kterej vždycky když mu poteče do bot skočí do lodi za použití uplně stejný animace jako v předchozích případech a prchne. :D

7.3.2019 | 15:21:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců