Star Wars (Hvězdné války) Ewan McGregor čtyři roky lhal o návratu do role Kenobiho a jak dlouhý tento návrat bude?

Ewan McGregor čtyři roky lhal o návratu do role Kenobiho a jak dlouhý tento návrat bude?

Ewan McGregor čtyři roky lhal o návratu do role Kenobiho a jak dlouhý tento návrat bude?

Ewan McGregor neměl v posledních letech lehkou situaci. Se studiem se setkal již před nějakým tím pátkem a dohodl se na podmínkách, ale pochopitelně nemohl nic prozradit. Média se ho ovšem na Star Wars ptala poměrně často, takže pro herce to znamenalo, že musel v jednom kuse lhát.

15 3
9.11.2019

Ohledně filmu a seriálu s Obi-Wanem Kenobim se toho v posledních letech namluvilo opravdu hodně. Nejprve se plánoval film, ale následně studio Disney změnilo strategii. Rozhodlo se pro pozvolnější přístup a radši chce uvést pouze seriál, který bude vysílán na stanici Disney+. Ten byl již oficiálně oznámen a teď už snad nic jeho vzniku bránit nebude.

Seriál by se měl začít natáčet nejdříve v létě 2020. Počítá se celkem se šesti epizodami, z nichž každá by mohla mít hodinovou délku. Návrat Ewana McGregora je jasný, už delší dobu se spekuluje, že by se mohl objevit i Joel Edgerton, který již několik let usiluje o to, aby se vrátil do role strýčka Owena Larse. Dokonce se spekuluje, že bychom mohli na chvíli zahlédnout i mladší verzi Luka Skywalkera.


(Těšíte se na příběh Obi-Wana Kenobiho po Epizodě III? Foto: Disney)

A jaká byla vůbec celá kauza s Ewanem McGregorem? Ten přiznal, že se se zástupci studia Disney setkal již před lety a dohodl se na spolupráci, ale pochopitelně nemohl nic říci. Celkem čtyři roky musel všem lidem kolem sebe lhát, což pro něj bylo šílené. Média se Ewana na Star Wars ptala prakticky nonstop (i my jsme o tom několikrát psali), takže neustále říkat, že se s ním nikdo nesešel a nic neví, muselo být pro herce těžké.

Sám McGregor se na natáčení těší. Zmapovat události po Epizodě III, kdy padla většina jediů, bude pro něj samotného velkou výzvou a skvělým tématem. Sám McGregor si myslí, že má perfektní věk, aby se svým hereckým výkonem přiblížil Alecu Guinessovi, který starší verzi Obi-Wana ztvárnil ve staré trilogii. Na seriál se rozhodně těšíme, měl by dorazit v průběhu roku 2021.

Jak se na seriál těšíte? A musí být pro herce těžké takto dlouho držet tajemství?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

lesmen

uz aby to bylo :)

9.11.2019 | 18:27:13
Pavel 1963

Jo, tak tohle je pecka a splněný sen :-)

9.11.2019 | 20:34:41
RagnarokCzD

Je to dobrá zpráva … ale ten černej puntík za to, že při příchodu na pódium neřekl „hello there“ mu pro jistotu ještě mazat nebudu. :D

9.11.2019 | 22:16:27
azoxid

Tvle tak ono to fakt bude ? Docela borec, že to dokázal takhle tajit celou tu dobu.

#5 Railbot
9.11.2019 | 23:43:18
Railbot

#4 azoxid: tak borec, v NDA byla jistě tučná pokuta pokud se prokecne. A naopak pokud to vydrží, tak bonus k honoráři navíc.

10.11.2019 | 9:04:18
LAZARUS111

ja som sa tesil na film. serial uz nebude mat taky efekt.

19.11.2019 | 10:02:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Devátá epizoda Star Wars je již za rohem a kromě masivní propagace se na internetu objevují i znepokojivé zprávy, které pochází i od samotných tvůrců. J. J. Abrams ve dvou nedávných rozhovorech promluvil o tom, jak mu to jde s konci i jak se mu daří pracovat na ostatních částech příběhu.

Reklama

Zajímavosti

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Kolem Star Wars panují jedna z nejpřísnějších bezpečnostních opatření, aby se děj nevyzradil zvídavým novinářům a fanouškům. Občas ale někdo udělá chybu a právě taková nastala během natáčení Epizody IX. Celý scénář se málem dostal na internet, naštěstí byla hrozba včas zažehnána.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců