Star Wars (Hvězdné války) Finn bez meče, protivný Driver na natáčení a romantika v chystaném filmu The Last Jedi

Finn bez meče, protivný Driver na natáčení a romantika v chystaném filmu The Last Jedi

Finn bez meče, protivný Driver na natáčení a romantika v chystaném filmu The Last Jedi

Přinášíme vám aktuální novinky z blížícího se filmu Poslední z jediů. V článku se můžete dočíst, jaké romantické chvíle dle Riana Johnsona čekat ve filmu nemáme, kdo aktuálně vlastní meč Anakina Skywalkera, jaký je Adam Driver během natáčení a jakou zbraň bude používat Finn. Těšíte se na film?


16 0
3.6.2017

I když první zprávy ze zákulisí natáčení filmu Star Wars: The Last Jedi naznačovaly naprostý opak, nyní představitel Finna, John Boyega, prohlásil, že v novém filmu nepoužije světelný meč. Před natáčením přitom Boyega údajně trénoval souboj s mečem. Těžko říci, zda se jednalo o mylné informace či Finn bude mít v Epizodě VIII novou zbraň na blízko. Dle posledních informací víme, že ve snímku bude alespoň nějaký čas používat tento nový blaster.

Když už jsme u světelných mečů, tak Disney potvrdilo, že ten Anakinův bude skutečně patřit Rey. I když ho Rey Lukeovi Skywalkerovi na konci Epizody VII nabízí, dle nových informací si Luke meč nevezme (zřejmě proto, že má za ta léta už svůj nový). Na zbožné přání fanoušků, že by Rey mohla mít dvoučepelový světelný meč asi můžeme zapomenout.


(Meč už má oficiálně nového majitele. Foto: Disney)

Dle experta na Star Wars Pabla Hidalga patří meč vždy tomu, kdo ho sestrojil. Jelikož už je ale Anakin Skywalker několik let mrtvý, meč se údajně chtěl dostat alespoň k Lukeovi. Proto si meč vybral Rey v hradu Maz Kanaty, protože tušil, že Rey ho zavede zpět ke svému druhému majiteli. Nyní, když Skywalker meč odmítl, nemá svého majitele, proto ho bude mít Rey. Je to vůbec poprvé, co se někdo rozpovídal o jisté loajalitě světelného meče. Něčeho podobného jsme se dočkali i v poslední knize a filmu o Harrym Potterovi, kde se řešila náklonnost kouzelnických hů­lek.

Druhé filmy všech trilogií měly romantický podtext. Když si vzpomeneme na Impérium vrací úder, spoustu scén si pro sebe ukradl Han Solo a jeho románek s Leiou Organou. V Epizodě II se zase do popředí příběhu dostala vzkvétající láska mezi Anakinem a Padmé. Něco podobného nás tentokrát v The Last Jedi, druhém filmu nové trilogie, čekat nebude. Rian Johnson nevylučuje možné vztahy, ale rozhodně nebudou v popředí jako Han s Leiou a Anakin s Padmé.

A kdo by mohl menší románek ve filmu mít? Nejvíce je skloňováno jméno Finna, u něhož je hned více možností. Stále je otevřená varianta s Rey. Jejich společné scény v Epizodě VII leckdy naznačovaly, že by se tento nesourodý pár mohl dát dohromady. Po filmu se nicméně začalo spekulovat, že Finn je gayem a mohl by si v příštích filmech vyhlédnout Poea Damerona. A nejčerstvější přírůstkem do rodiny Star Wars je údržbářka Odboje Rose, která stráví s Finnem dostatek času, aby si s ním mohla něco začít.

(Je to pouze přátelský vztah, nebo je mezi postavami něco víc? Foto: Disney)

Na závěr tu máme zákulisní informace z placu přímo od herců. Zatímco z většiny herců se stanou během natáčení kamarádi, chodí na společné akce a Facebook a Instagram je pod palbou jejich společných fotek, do této kategorie nezapadá Adam Driver, představitel Kyla Rena. Driver je známý tím, že se vždy do své role naprosto ponoří. Pakliže je tedy Ben Solo temnou postavou, která se s ostatními příliš nemusí, Adam se jí stane i v soukromí.

Projeďte si například Facebook a Instagram ostatních Star Wars hvězd, kde najdete jejich společné fotky. Drivera tam většinou nenajdete. Mark Hamill dokonce chtěl s Adamem zajít na oběd, aby se lépe před natáčením poznali, ale ten odmítl, protože jejich postavy jsou nepřátelé, a on se chce soustředit na vztah Kyla a Lukea. Že je to s Driverem těžké, potvrdil i jeho kolega John Boyega. Adam sice vychází dobře se všemi na place, ale hlídá si své soukromí a během natáčení je naprosto ponořen do své role. Na těch pár měsíců natáčení se z Adama opravdu stává skutečný Kylo Ren.

Diskuze /14

svina

Finn nebo Rey bude homo, to se vsaďte. S těmi meči je to děsná sračka, jak může kus šrotu k někomu přilnout?

#2 A_V #12 calmien
3.6.2017 | 16:41:34
A_V

#1 svina: pomocí Síly v clone wars si taky padawani museli najít svůj konkrétní krystal

#9 svina
3.6.2017 | 16:49:12
DavidDawson

Proč nemůžou mít meče různé tvary jako v jedné z epizod Troopers :D

3.6.2017 | 16:52:49
dovahkiin

Je to jako kdyby si někdo s velikostí boty třeba 40 vzal boty velikosti 45 či naopak 35 v v každym případě to ideál nebude, stejný je to s mečem kterej má padnout tomu kdo ho sestrojil

3.6.2017 | 16:53:50
Blackhand47XD

Moc nový blaster nedostal, je to jen trochu modifikovaná zbraň od Poea. Boyega prostě hypuje každou blbost. :D

webmaster
3.6.2017 | 18:13:00
Lex Luthor

Románky v epizodě 2 a 5 mě moc nebrali když si to ted zpětně pouštím většinou to přetočím Han a Leia jde, ale Anakin a Padmé k sobě moc nepasují

3.6.2017 | 20:14:06
Railbot

Han a Leia fungovali perfektně. Anakin a Padmé, to šlo na sílu, nejde jim to věřit.

4.6.2017 | 2:57:43
Tomi Lee Morpheus

EVIII bude prudko multikulti progresívna, takže Finn a Poea uzavrú manželstvo a adoptujú Rey, aby nakoniec vrámci progresu vztahou budú robiť swinger party.

Kylo je borec, tak to ma byť! jak by sa mohol snimi kamošiť, keď dal dole Hana? čo ten Hamil nechápe, že to nieje len tak sepáliť top star SW? a naozaj pokiaľa snimi za kamerou kamošil, musel by byť adam TOP herec, aby to potom dal úplne prirodzene. a kedže adam vie aké su jeho schopnosti, tak neriskuje, veď po Eix možu chodiť naobed dokedy nepomrú;)

#11 petow
4.6.2017 | 10:23:57
svina

#2 A_V: Jo, díky za připomenutí, na to jsem zapomněl. I přes to mi to ale zní divně – i z pohledu toho dílu, myslím že šlo spíš v tom časovém pressu nezmatkovat a držet své emoce na uzdě a krystal by si mohl vzít jaký chce, nicméně popsané to nikde není a tohle je jen má spekulace.

4.6.2017 | 10:31:08
DavidDawson

Dneska už cpou ženský a buzny všude :D :D :D

4.6.2017 | 11:23:24
4.6.2017 | 12:24:43
calmien

#1 svina: :D

4.6.2017 | 13:58:37
Kalam

do bude zase žumpa jak VII… radši počkat na ten film o mladým Solovi…

4.6.2017 | 22:57:12
Kalam

nevím jestli by mě víc naštvala propagace rasového mýchání, nebo LGBT, každopádně jestli se tam Poe a Finn začnou mečovat, tak odejdu z kina…

4.6.2017 | 23:00:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !