Star Wars (Hvězdné války) Han Solo a Anakin nevystoupí ve filmu Rogue One

Han Solo a Anakin nevystoupí ve filmu Rogue One

Han Solo a Anakin nevystoupí ve filmu Rogue One

Internetem prolítla další zpráva, že herec Alden Ehrenreich a Hayden Christensen si nezahrají v připravovaném filmu Star Wars Story: Rogue One. Znamená to, že se mladého Hana Sola a Haydena ve Vaderově kostýmu nedočkáme.

3 15
29.7.2016

Alden Ehrenreich po získání role Hana Sola je teď středem dění. Nedávno jsme přišli se zprávou, že údajně Ehrenreich s Disneym podepsal smlouvu na minimálně další tři filmy. Ve hře jsou tak další filmové pokračování s Hanem Solem, ale mladý pašerák se pochopitelně může objevit i v jiných filmech.

Z možného výčtu se logicky vylučuje Epizoda VIII, protože všichni víme, jak v předchozí epizodě starší Han dopadl. Zbývají tak filmy odehrávající se kolem Epizody III a IV. A sem právě patří Rogue One. Po ohlášení, že Alden podepsal tolik smluv na další filmy, se hned začalo šuškat, zda nebyla v rámci dotáček Rogue One natočena alespoň nějaká scéna, ve které by se Ehrenreich mihl. Nakonec tomu tak není.


Prozradil to sám režisér filmu Gareth Edwards, který zpočátku dělal tajemného a nebyl si jistý, zda takovou zprávu světu může říct. Následně ale prohlásil, že Hana Sola v Rogue One čekat rozhodně nemáme. Když se nad tím zamyslíme, je to logické. Han v Epizodě IV neměl nic společného s Povstalci a kolem těch se přece Rogue One točí. Ve filmu by působil akorát jako nucené cameo.

(Mladý Han Solo do Rogue One nedorazí. Foto: Universal Pictures)

O výskytu Darth Vadera ve filmu se už nějakou dobu ví. Dokonce už i unikla informace, že si ho opět nadabuje James Earl Jones. Stále ale nevíme, kdo Vadera hraje pod maskou. Internetem chvíli kolovaly zprávy, že by pod maskou mohl být samotný Hayden Christensen (Anakin Skywalker v Epizodě II a III), ale nakonec i z této zprávy sešlo. Christensen se tak do ságy nevrací. Možná si pamatujete, že ho režisér Abrams chtěl zakomponovat už do Epizody VII, ale nakonec se tento nápad nepodařilo prosadit.

Na závěr přidáváme velice vtipné parodické video na casting Hana Sola. Casting byl jedním z nejnáročnějších v Hollywoodu vůbec, a tak není divu, že si z toho někdo vystřelil. U Sola ještě zůstaneme. Hanovou manželkou je Leia Organa, což z Padmé Amidaly dělá Hanovu tchýni. A jaký je vztah mezi krásnou tchýní a mladým Hanem? O tom se můžete přesvědčit v této povedené reklamě.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Tomi Lee Morpheus

lolkovia, akože sa zas opakujem ale aj ked som posledný džemák vo vesmíre, tak 'han solo tam buďe mať nejen cameo, ale povstalcom, alebo impěriu čorkne loď!!!

a ak to neuvidíme v kine, tak na dvd, a ak ani tam tak v deleted scenes, a ak ani tam tak storyboarde, ktorý omylom polialo kávou to chlpaté hanove mončiči;)

29.7.2016 | 17:25:55
Railbot

Tu posedlost Christensenem nechápu. Proč jej chtějí všude cpát, když neumí hrát.

30.7.2016 | 2:24:21
KarlCZ

Mně by se tam Christensen líbil :(

#4 Blackhand47XD
30.7.2016 | 9:01:28
Blackhand47XD

#3 KarlCZ: Smysl by to mělo, kdyby byl Vader bez masky, jinak může být pod oblekem úplně kdokoliv.

webmaster
30.7.2016 | 9:19:03
Kafka Tamura

Kurec, a ja tak chtel videt zdigitalizovaneho Forda po botoxu.

30.7.2016 | 12:27:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců