Star Wars (Hvězdné války) Han Solo: Disney rychle našel režiséra, kdy budou přetáčky?

Han Solo: Disney rychle našel režiséra, kdy budou přetáčky?

Han Solo: Disney rychle našel režiséra, kdy budou přetáčky?

Po odvolání Phila Lorda a Christophera Millera muselo studio rychle najít náhradu, aby stihlo premiéru příští rok v létě. Jen málokdo ale čekal, že už po pár dnech bude nové jméno odhaleno. Režisérem filmu se stává Ron Howard, který má s filmařinou bohaté zkušenosti. Ukočíruje film o Hanovi?


9 4
23.6.2017

Studio Disney s výběrem nového režiséra příliš neotálelo. Začátkem týdne sólový film o Hanu Solovi opustili Phil Lord s Christopherem Millerem kvůli tvůrčím neshodám. Studio nyní přizvalo ke stolu Rona Howarda, který na nabídku okamžitě kývl. Howarda každopádně nyní čeká nelehká práce.

Jednání byla dosti rychlá. Je i možné, že studio už delší dobu uvažovalo nad odvoláním Lorda s Millerem a Howard byl celou dobu připraven v záloze. Ron je zkušený režisér, který má za sebou povedené filmy jako jsou Rivalové, V srdci moře či Šifra mistra Leonarda. Jedná se tedy o ostříleného režiséra, který by si měl umně poradit s letním blockbusterem. Howardovo jméno nicméně bylo skloňováno se Star Wars filmy již v minulosti, ale vyšlo mu to až nyní.


(Natáčení již brzy začne. Foto: Disney)

Co se teď bude s filmem dít? Howard nejprve usedne do střižny, kde projede všechny natočené záběry svých předchůdců, zhodnotí, co se musí přetočit, co se musí nově natočit a co se naopak nesmí vůbec použít. Dle posledních informací má hlavní část natáčení filmu trvat ještě zhruba čtyři týdny. Navíc jsou naplánované dotáčky, které by dle hrubého odhadu měly trvat dokonce pět týdnů. Času by tedy Howard měl mít dostatek. Nyní záleží, jak velká část filmu se bude měnit.

Je klidně možné, že se doba přetáček o trošku protáhne. Phil Lord a Christopher Miller si zkrátka točili film po svém, měli svou jasnou vizi a nedrželi se striktně scénáře Lawrance Kasdana. Avšak ani oni o nabídku nemají nouzi. Spekuluje se, že režisérské duo by mohlo převzít film Flash, který se chystá již delší dobu a stihl vystřídat hned několik scenáristů a režisérů.

Diskuze /3

RadiKolacek

No rozhodně lepší než ti dva pánové předtím. BTW jsem žádostiv jestli si Howard pozve jako skladatele Hanse Zimmera :).

23.6.2017 | 14:06:11
Lex Luthor

Han Solo legrační pistolník jak ho nazvala Leia to nemá lehké, místo v létě by ho mohli dát na prosinec, aby neměli takové stresy

24.6.2017 | 9:33:21
Lee_CZ_

Hmm zajímavé, vyhodili ty 2 protože se nedrželi scénáře a pozvou Howarda, který se neumí ani držet knižní předlohy, no tak snad to moc nepodělá.

24.6.2017 | 10:46:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců