Star Wars (Hvězdné války) Hraného seriálu se v dohledné době nedočkáme

Hraného seriálu se v dohledné době nedočkáme

Hraného seriálu se v dohledné době nedočkáme

Každý rok uvidíme v kinech po jednom filmu Star Wars, ale co se týče seriálu, skončíme pouze u animovaných Clone Wars a Rebels. Všichni čekáme na hraný seriál, ale toho se bohužel prozatím jen tak nedočkáme.


9 10
15.2.2016

Ještě před prodejem práv na Star Wars Disneymu pracoval George Lucas a jeho tým na seriálu s pracovním názvem Star Wars Underworld, ale tvůrci si byli jistí, že ještě není ta správná doba, aby jakákoliv stanice utáhla tak nákladný projekt. Seriál se tak stále odkládal a odkládal, až nakonec nevznikl, a byl odložen na neurčito.

Když Disney od George Lucase odkoupilo práva na Star Wars, mohla se situace rychle změnit. Pokud se ovšem budeme bavit pouze o seriálech, jeden animovaný seriál vystřídal druhý animovaný seriál, a hraného jsme se nedočkali. A zřejmě ještě nějakou chvíli nedočkáme. Sice kolovaly zvěsti, že tuto variantu zvažuje Netflix, ale už dlouho o ničem nebylo slyšet.


(Rick McCallum, producent původních Star Wars filmů, usilovně pracoval na Underworld. Foto: Disney)

Star Wars Underworld k nám ovšem částečně stále promlouvá. Některé elementy byly použity do Clone Wars a v budoucnu se něčeho podobného dočkáme i u Rebels. Prezident stanice ABC Paul Lee, který pochopitelně s Disneym spolupracuje v rámci Marvel seriálů, se vyjádřil k celé situaci následovně:

Disney se teď soustředí na filmy. Každý rok uvidíme jeden v kině, takže v tuto chvíli nemáme plány na hraný seriál.

Doba se pochopitelně mění a dnes už můžeme i na televizním poli vídat seriály, které obsahují značnou část skvělých digitálních triků. Ale Star Wars jsou zkrátka Star Wars. Zřejmě si tedy ještě budeme muset nějaký ten pátek počkat. Jak dlouho to ale potrvá? V komentářích dejte vědět, v jakém roce se podle vás dočkáme seriálu na motivy Hvězdných válek.

Diskuze /4

Lee_CZ_

Vzhledem k tomu, že Lucas měl ne rozpracované, ale hotovou další trilogii a Disney to shodilo ze stolu, tak pokud někdy přijde hraný seriál, tak to bude úplně něco jiného, než zamýšlený underground a asi mě to nebude moc zajímat. Rebelové mě berou, protože ještě vyplňují příběh mezi starou a novou trilogií, ale dokud se mi nezalíbí VII epizoda, nebo mě VIII nepřesvědčí, tak mě to zatím nebude moc brát :D

15.2.2016 | 20:20:50
scottt1

Chvalabohu, ze sa nedockame hraneho serialu.

15.2.2016 | 21:55:31
Toso11

serial na sposob stargate s bojovimi technikami z arrowa a jeho kaskadermi to by som bral predpokladam ze po konci trilogie a velmi optimisticky nazor by bol po VIII

16.2.2016 | 0:21:39
Angi

Uvítal bych psychologicko – sociální drama o lidech a jejich rodinách z různých vrstev společnosti na různých planetách a jejich životě po dobu impéria a vlivu, jaký mají na jejich životy boje povstalců a pád impéria. Farmáři z Tatooine, Imperiální úředník z Corusantu, dětská psycholožka z Naboo a horlivý příznivec Impéria z Alderanu. Pochopitelně nesmí chybět mentálně/fyzicky postižené dítě a jeho trable ve škole a s láskou, přičemž se do něj určitě zamiluje ta nejkrásnější holka/whatever v okolí. Také nesmí chybět homosexuální pár Wokiů.

16.2.2016 | 7:34:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !