Star Wars (Hvězdné války) I Epizodu VIII čekají v následujících týdnech přetáčky

I Epizodu VIII čekají v následujících týdnech přetáčky

I Epizodu VIII čekají v následujících týdnech přetáčky

Ani Epizoda VIII: The Last Jedi se nevyhne dotáčkám a přetáčkám. Produkční tým pomalu svolává hlavní hvězdy dohromady a kamery se opět roztočí. Jaký je pravý důvod přetáček? Přidáváme informaci o potvrzené premiéře filmu Hana Sola, která nás čeká o půl roku dříve, než jsme původně čekali.


16 0
3.3.2017

V březnu se opět sejde stará parta pod vedením Riana Johnsona a budou se dotáčet určité scény a možná i přetáčet některé staré. Tentokrát je ale situace mnohem klidnější než v případě loňských dotáček filmu Rogue One: Star Wars Story. Tam bylo ze všech stran cítit, že režisér Gareth Edwards nemá projekt plně ve svých rukou a příběh si vyžádal určité změny.

Nyní Disney s Johnsonem působí sebevědomě. Oba jsou se scénářem a výsledným střihem spokojení. Proč nás tedy čekají přetáčky? Je to běžná praxe velkofilmů v Hollywoodu. Ne každou chybu lze identifikovat během natáčení a na spoustu věcí se přijde až v rámci práce ve studiu. Je ale i možnost, že určitých úprav se dočkal i scénář Epizody VIII a to nejpravděpodobněji kvůli smrti Carrie Fisher.


(Stormtroopeři jsou připraveni do akce. Foto: Disney)

I když bylo potvrzeno, že princezna Leia OrganaEpizodě IX neožije pomocí digitálních triků, nějak její příběh tvůrci uzavřít musí. Ať už to bude záhadné zmizení či důstojná smrt, fanoušci si určitě zaslouží dozvědět se, co se s jejich oblíbenou princeznou a generálkou stalo. Žádné zprávy ale zatím nepotvrdily (ale také nevyvrátily), že určitá část přetáček je kvůli smrti Carrie Fisher.

Nyní se na chvilku přesuneme k filmu Han Solo: A Star Wars Story, který se aktuálně natáčí. Po první fotce z placu bylo oznámeno, že film bude mít premiéru už 25. května 2018. Jedná se o původní termín, na kdy byla premiéra naplánována, ale tak nějak obecně se počítalo, že se film o Hanu Solovi přesune na prosinec, zvlášť když Avatar 2 zřejmě určitě nestihne vánoční premiéru. Nyní je vše jinak a Sola se dočkáme už v květnu, tedy pět měsíců po premiéře Epizody VIII.

Jak si myslíte, že skončí příběh okolo princezny Leii? A těšíte se, že během krátké doby uvidíme dva Star Wars filmy?

Diskuze /10

Lex Luthor

škoda víc by mi vyhovoval termín v prosinci, Leia by mohla zemřít rukou Kylea Rena, který by pak dokončil svoji cestu k temné straně

#2 Blackhand47XD #8 Horyo
3.3.2017 | 18:06:08
Blackhand47XD

#1 Lex Luthor: Spíše bych řekl, že by jej smrt matky mohla přivést zpátky ke světlu.

webmaster
3.3.2017 | 18:23:19
vivatis

No nevím, podle mně to určitě ještě přesunou :) přesunuly osmou epizodu a hlavně by se jim pak ty filmy hodně překrývaly. Teďka furt slyšíme, že propagace osmé epizody nezačne dokud se pořádně neukončí Rogue One. No uvidíme jak to celé bude.

3.3.2017 | 18:24:39
Tomi Lee Morpheus

boja sa AWATARA!!! sráči a ne jedajovia;)

3.3.2017 | 21:35:53
Rodann

Vždyť toto nemá úroveň… Zpráva o údajných přetáčkách je víc než týden stará a už byla vyvrácená. Celá situace vznikla tak, že byl Mark viděn na Ostrovech, ale v souvislosti s jiným projektem. Posléze byly dotáčky oficiálně dementovány. Když už něco píšete, tak si ověřte fakta – navíc u tak staré zprávy. Tohle zavání bulvárem v lepším případě, nekompetentností v horším. :(

#6 Secret.Dandelion #7 Tomi Lee Morpheus
4.3.2017 | 10:58:42
Secret.Dandelion

#5 Rodann: aby ses z toho nepotento !

4.3.2017 | 15:51:21
Tomi Lee Morpheus

#5 Rodann: lolo dá sa to aj slušne, a krom toho ja sem chodím pre bulvár. ič iné to nieje ani nebude. pravda je aj tak naprd, lebo pokazí prekvapenie v kine, takže strč prst skrz krk 10 krát po sebe;)

4.3.2017 | 17:08:35
Horyo

#1 Lex Luthor: joo tak to by bylo hodně neuctivé…

#9 A_V
4.3.2017 | 17:09:37
A_V

#8 Horyo: Proč?

4.3.2017 | 21:15:37
Telly...

Podle me , mela umrit stejne a proto je studio v klidu, proste byla i jeji smrt uz natocena..

5.3.2017 | 0:14:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců