Star Wars (Hvězdné války) Jabba Hutt ve filmu o Hanu Solovi? Dávalo by to smysl

Jabba Hutt ve filmu o Hanu Solovi? Dávalo by to smysl

Jabba Hutt ve filmu o Hanu Solovi? Dávalo by to smysl

Film o Hanu Solovi nám ukáže celou řadu známých postav. Kromě Hana se můžeme těšit na Landa Calrissiana, Chewbaccu a dle posledních informací se dočkáme i největšího gangstera z Tatooinu. Samotným oříškem ovšem bude vytvoření Jabby. Použije Ron Howard CGI?


10 0
5.7.2017

Zákulisní zprávy hovoří o tom, že se ve filmu o Hanu Solovi můžeme těšit i na gangstera Jabbu Hutta, jehož známe především z Epizod I, IV a VI. Spor mezi Jabbou a Hanem nás provázel v celé původní trilogii a dle jistých informací v novém filmu zjistíme, proč se obě postavy nemají v lásce a proč proti sobě jdou.

V podstatě celý film o Hanovi bude mapovat jeho dospívání a nejvýznamnější milníky v životě. Hovoří se o jeho prvním setkání s Chewbaccou, počátkem přátelství mezi Hanem a Landem Calrissianem a také získáním lodi Millenium Falcon. Určitá část filmu se bude odehrávat na Tatooine, takže výskyt Jabby Hutta ve filmu není až tak velkým překvapením.


(Takto vypadal Jabba v Epizodě I. Foto: Disney)

Mnohem větší záhadou je, jak může Jabba vypadat. Naposledy jsme jej viděli v Epizodě I, kde ho George Lucas vytvořil pomocí CGI. Touto samou cestou ale nechce jít nový režisér Ron Howard, jenž chce podle všeho dostát určitému kompromisu mezi CGI a praktickými efekty. Jabba by tak měl být částečně ovládán velkou loutkou a o zbytek se postarají až experti ve studiu.

Pro fanoušky Hana Sola máme dobrou zprávu. Úvodní prohrabování natočeného materiálu po Philu Millerovi a Christopheru Millerovi má už Howard za sebou. Dle jeho slov je spousta scén použitelných. Aktuálně je Ron Howard je na place a pustil se do vlastního natáčení. V mezičase si ovšem udělá čas i na fanoušky Star Wars, a tak třeba nedávno na internetu obhajoval herecký výkon Jakea Lloyda (Anakin Skywalker) v Epizodě I. Dole v galerii se můžete podívat na povedený fanouškovský plakát s Obi-Wanem Kenobim, který se snad svého filmu dočká.

Chtěli byste o Jabbovi sólový film, nebo vám stačí, že se s největší pravděpodobností ukáže ve filmu o Hanovi?

  • NEc5ycCGSs5gff-1-b-e6c9fa170241cbcec51b1403a1424e34.jpg

Diskuze /4

Railbot

proč se obě postavy nemají v lásce a proč proti sobě jdou … a kdo viděl Epizodu IV, tak už to ví přes tři desítky let. Han pro něj pašoval, ale lekl se Imperiálů a náklad vysypal do vesmíru. Takže Jabbovi dluží, vyhýbá se placení a skončí v karbonitu. Fin.

#2 Dr_Virus12 #3 tom99 #4 Tomi Lee Morpheus
5.7.2017 | 22:21:56
Dr_Virus12

#1 Railbot: neasi, plně souhlasím :D

6.7.2017 | 1:16:29
tom99

#1 Railbot: Samozřejmě. Ale spin-offy vše „prohloubí“, protože je přece dle Disneyho „nutné“…

webmaster
6.7.2017 | 11:43:09
Tomi Lee Morpheus

ale #1 Railbot: stalo sa to maozaj tak? čo keď náklad niekomu predal, a Jabba má podozrenie, ale kedže sa jedná o Rebelov, tak mu stopa vyschla a je to 50:50?

čo keď Han solo to nepredal, ale ho niekto okradol/obalamutil takže nemá tovar ani prachy? Ved kto by dobrovolne priznal, že ho niekto previezol?

Co je pravdepodobnejšie? že Jabba ešte nikdy neprišiel o tovar skrz Imerium, takže by v pohode Hanovy odpustil, alebo žeby Han bol taký sráč a nechal sa dobehnúť od tupého impéria? vid ako sa dostali v E4 do hviezdy smrti, alebo niečo tají, a preto ho Jabba nezabije len na neho vypíše odmenu, aby bolo každému jasné, že neuveril historke o imperiu?

nene za tým čakajte full time prepjenie na sílu rebelou a palpatina!

6.7.2017 | 13:24:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců