Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 64×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Jak měl doopravdy skončit film Star Wars: Vzestup Skywalkera?

Jak měl doopravdy skončit film Star Wars: Vzestup Skywalkera?

Film Star Wars: Vzestup Skywalkera se nelíbil úplně každému fanouškovi, takže tady pro vás máme rovnou několik verzí, jak jinak také mohl skončit. Znovu se jedná o velice povedené video, které dokáže pobavit o to více, když víme, že film se fanouškům nezavděčil.

8 1
28.2.2020

Diskuze /6

CZEMarkus

Krásné :D

28.2.2020 | 18:32:40
Blackwolf

Někdo to vážně umí.

28.2.2020 | 20:02:31
derill129

Disney a EA jednoducho nevedia čo so značkou, od Lucasa to odkúpili bez akéj koľvek predstavy vyplatilo sa im to pri siedmej epizóde a Rogue one a pri The Last jedi narazili na hubu Rian Johnson není zlí režisér remeselne ani scenáristicky, problém nastal pri tom že nemali jednotný príbeh kam bude ôsma epizóda smerovať, Johnson dostal voľnu ruku, tak vzniklo rozporuplný film, kde si príbeh aj postavi upravil podľa svojej výzie. Kasovím prepadnutím Sóla a ze ho poslali tak skoro po ôsmej epizóde. Na to koľko času bolo na prípravy IX epizódy tak Teto diel vyzerá úplne odfláknuto. Pokiaľ nebudú mať jasnú vyziu o tom ako si tie hry, seriály a filmu budú vyzerať a príbehy tak by to malý odpredať alebo tu značku radšej pochovať, ale vrátiť ju do rúk Georga Lucasa on je možno schopný alebo aspoň bol pri pôvodnej trilógii, potom mu už išlo len o zisk a to je na tých filmoch aj vidno. Na tú dobu a ze to tvorí jeden príbeh. Ale táto nová trilógia nemá konzistentní príbeh a pri tom to točili zruční pání. Len sa mali dohodnú ako postupovať pri pokračovaniach, ale to že sa IX snaží veľa vecí z VIII ignorovať tomu nepomáha.

28.2.2020 | 20:27:11
ReisRyos

Parádní konec.

28.2.2020 | 20:28:19
Camaris

Lucas film potvrdil, ze Palpatin v Ep 9 byl klon! :D https://youtu.be/rRMsLGFJrmE

2.3.2020 | 7:22:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Vrcholná Republika se po úspěšných knižních titulech dostane i na Disney+, chystá se seriál

Vrcholná Republika se po úspěšných knižních titulech dostane i na Disney+, chystá se seriál

Mysleli jste si, že to skončí jen nově oznámeným seriálem s hercem Judem Lawem? Kdepak. Tvůrci myslí i na knižní sérii z období Vrcholné Republiky a máme tu první seriálovou vlaštovku. Ve středu dění budou mladí Jediové, kteří teprve sbírají zkušenosti. Těšíte se?

Zajímavosti

Hayden Christensen se zastává krkolomných dialogů George Lucase, McGregor je rád za přijetí prequelů

Hayden Christensen se zastává krkolomných dialogů George Lucase, McGregor je rád za přijetí prequelů

Zatímco Hayden Christensen a Ewan McGregor schytávali pěknou várku kritiky při premiérách prequelové trilogie, nyní je toto duo vynášené do nebes. Pro oba je to zcela nová zkušenost, že se najednou na jejich filmy divá široká veřejnost úplně jinak. Christensen se přesto původních filmů zastává.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama