Star Wars (Hvězdné války) Jaká žena bude dělat společnost Hanu Solovi?

Jaká žena bude dělat společnost Hanu Solovi?

Jaká žena bude dělat společnost Hanu Solovi?

Pokud se mluvilo o obsazení filmu s Hanem Solem, dozvěděli jsme se spíš, jací nás ve filmu čekají muži. Brzy ovšem dojde k obsazení ženské postavy, která se s Hanem vydá na dobrodružství, a údajně má jít dokonce o jeho první ženu.


14 0
9.10.2016

Zatím to vypadalo, že film o Hanu Solovi bude ryze chlapská záležitost, ale aktuálně se hledá vhodná partnerka, která se s ním vydá na pašerácké dobrodružství. Kromě Chewbaccy a Landa Calrissiana se tak můžeme těšit na zcela novou ženskou postavu. A kdo by si ji mohl zahrát?

Podle portálu Variety mají šanci tři známé herečky. Jednou z nich je Tessa Thompson, známá z filmu Creed nebo také ze čtvrté řady Heroes. Druhou zvažovanou herečkou je Naomi Scott, kterou si můžete pamatovat z již zrušeného seriálu Terra Nova. Třetí kandidátkou je Zoe Kravitz, kterou si jistě pamatujete ze série Divergent či Šíleného Maxe. Nepotvrzené zprávy hlásí, že tato postava se bude jmenovat Sana Solo a údajně půjde o Hanovu první ženu.


Warwick Davis, jeden z nejslavnějších herců malého vzrůstu, si opět zahraje ve Star Wars. Potvrdil to v nedávném rozhovoru a byť toho více o své roli prozradit nemohl, zřejmě půjde jen o drobné cameo. Jeho nejvýznamnější rolí ve Star Wars je určitě role Ewoka Wicketa v Epizodě VI. V Epizodě I si Davis zahrál Weasela a Walda, šlo ovšem o malé role.

Jakmile padne řeč na Epizodu VIII, téměř všichni herci se odkazují na to, že pokračování bude temnější a podobné filmu Impérium vrací úder. Jelikož už Síla se probouzí se dosti podobá Nové naději, fanoušci se začali obávat, zda nás příští rok v prosinici čeká akorát další kopie jednoho z původních filmů. Herec Adam Driver nyní vše uvádí na pravou míru.

Driver prohlásil, že kolegové chtěli říct něco jiného, ale vyznělo to nakonec úplně jinak. Dle Drivera prý nemáme čekat kopii filmu Impériu vrací úder, ale pouze film, který se má nést v podobném stylu, duchu a z filmu si spíše tvůrci berou atmosféru, než nějaké konkrétní příběhové prvky, kterými by vykrádali původní film. Epizoda VIII zkrátka musí jako Impérium vrací úder dokázat, že je lepší film než jeho předchůdce.

Diskuze /2

Railbot

Sana je i novém canon komiksu (vyšlo i u nás v SW magazínu), takže žádné velké překvápko.

#2 Wilhuff Tarkin
9.10.2016 | 22:15:14
Wilhuff Tarkin

#1 Railbot: Ano. Jestli to bude pravda, bude zajímavé vidět tu falešnou svatbu kvůli nějakému velkému podvodu, loupeži, nebo co to bylo. Už se na to těším. Má to velký potenciál.

10.10.2016 | 18:44:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !