Star Wars (Hvězdné války) Jaké planety pravděpodobně navštívíme v Epizodě VIII?

Jaké planety pravděpodobně navštívíme v Epizodě VIII?

Jaké planety pravděpodobně navštívíme v Epizodě VIII?

Epizoda VIII: The Last Jedi nás sice čeká až v prosinci tohoto roku a doposud jsme neviděli ani jeden trailer, ale už teď se spekuluje, jaké planety ve filmu s největší pravděpodobností navštívíme. Vydáme se na stará i nová místa. Pojďme si teď shrnout, co vše o nových planetách víme.


13 0
25.2.2017

Jedna planeta, na kterou se vydáme, je zcela jasná. V závěru Síly se probouzí se Rey společně s Chewbaccou a R2-D2 (tentokrát už v podání Jimmyho Veea) vydala na planetu Ahch-To. Zde měli jediové údajně jeden ze svých prvních chrámů, který se vydal hledat Luke Skywalker. Planeta bude pro film klíčová a strávíme na ní víc času než jen pár minut.

Tvůrci prozradili, že výběr barev pro planetu nebyl náhodný. Hustá zeleň má odkazovat na zelené světelné meče jediů, sytě modré moře zase na ty modré. Kromě úvodní scény na planetě nás čeká i celá řada dalších scén. Nejspíše se na planetu vydá Kylo Ren, který by tu měl svést souboj s Lukem. O této zprávě jsme hovořili zhruba před osmi měsíci. Jedná se o jedinou zprávu z natáčení, kterou máme. Celá řada dalších scén se natáčela uvnitř londýnského studia Pinewood, kam se zvídaví novináři nedostanou.


(Závěr Epizody VII na planetě Ahch-To. Foto: Disney)

Druhá planeta, kam se vydáme, bude temná, ponurá a neoficiálně je označována za kasino planetu. Zde se nejspíše setkáme s Beniciem del Torem. O planetě toho moc nevíme, ale zatím si ji můžeme představovat jako takovou temnější verzi Coruscantu. Zřejmě něco na styl podsvětí, kam se vydala Ahsoka Tano v páté sérii seriálu Clone Wars. Nebo ještě lépe – představme si planetu jako Nar Shaddaa, velice populární místo z her.

Poslední planeta, kam se ve filmu určitě vydáme, bude základna Prvního řadu. Snoke na konci Epizody VII přikázal Huxovi, ať se za ním vydají společně s Kylo Renem (a zřejmě i Phasmou). Bude se jednat o velkou základnu Prvního řádu, která má svým způsobem připomínat Mars, ale se sněhem. Takto to zní jako velice kreativní planeta, kde bude sněžit červený sníh, což jsme ve Star Wars ještě neviděli.

Je důležité zmínit, že se bavíme o celé řadě možných i nemožných spekulací, ale s největší pravděpodobností bychom tyto planety měli skutečně navštívit. Většinou se ve filmech vydáme v průměru na šest až sedm planet, na kterých hlavní hrdinové nějaký čas pobudou. O dalších planetách zatím nevíme. Vlastně celkově toho moc nevíme. Nedávno se Lupita Nyong'o (Maz Kanata) přiznala, že se jí na Star Wars a Disneym líbí tajnůstkářství. Co jim opravdu jde, je utajování jakýkoliv informací o filmech. Ostatní studia by se mohla učit.

Diskuze /5

Tomi Lee Morpheus

ostatne studia su radi za viralnu reklamu, disney na to nieje odkazany.

25.2.2017 | 18:46:21
Mavericzk

Jestli se Luke při souboji s Kylo Renem obětuje podobně jako Obi-Wan při bitvě s Darth Vaderem, tak se Star Wars končím!

#3 BerryBlack #5 Railbot
25.2.2017 | 20:29:53
BerryBlack

#2 Mavericzk: Nestraš:-(

redaktor
26.2.2017 | 11:29:02
Rodann

Tohle snad autor nemyslí vážně? :D Reálie druhé planety se natáčeli v Dubrovníku a (možná) se jedná o Correlii, kde se bude konat pietní akt za zemřelé z EPVII (někdo jde až tak daleko, že půjde přímo o pohřeb Hana). Rudá planeta se sněhem (ne, opravdu není červený…) se natáčela na solných plošinách v Bolívii.

26.2.2017 | 14:40:06
Railbot

#2 Mavericzk: z toho teď v Lucasfilmu nebudou spát :D Tož běž! Běž! Běž! Val! Val! Už sa nevracaj!

27.2.2017 | 10:30:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců