Star Wars (Hvězdné války) Kdy uvidíme další trailer a kde se právě natáčí?

Kdy uvidíme další trailer a kde se právě natáčí?

Kdy uvidíme další trailer a kde se právě natáčí?

Natáčení Epizody VIII je v plném proudu a filmový štáb se nyní přesunul do Irska, kde se budou točit scény s Lukem a Rey. Dále se spekuluje, že možná brzy uvidíme plnohodnotný trailer na Rogue One.


17 0
20.5.2016

Co se děje na natáčení

Štáb se nyní přesunul do Irska, kde se už natáčel konec Epizody VII a začátek Epizody VIII. Proto je podivné, proč se štáb vrací na lokaci, kde už jednou byl, když už měl možnost scény natočit najednou. Mnohem zajímavější ovšem je, že do Irska neodcestovala pouze Daisy Ridley (Rey), Mark Hamill (Luke Skywalker) či Peter Mayhew (Chewbacca), ale také Adam Driver!

Nedávno jsme vám přinesli zprávu, že společnou scénu ve filmu má mít právě Luke, Rey a Kylo Ren a právě tato konverzace by se měla odehrát na planetě Ahch-To, kde bychom měli vidět také skutečnou Lukeovu moc. Paparazzi v Irsku stihli vyfotit i loď Millenium Falcon. Je možné, že se teprve bude natáčet úvod příštího filmu, nebo se Luke, Rey a Kylo Ren na planetu Ahch-To v průběhu filmu ještě jednou vydají?


V kinech aktuálně řádí Captain America: Civil War, kde důležitou roli hraje Sebastian Stan (Winter Soldier). Bystrý fanoušek Star Wars a Marvelu si všiml jisté podobnosti Marka Hamilla a Sebastiana Stana a sdílel jejich podobné fotky na instagramu. Fotky se okamžitě začaly řešit na internetu a fanoušci hned vyslovili přání, aby Sebastian Stan ve filmech předcházejících Epizodu VII, které se mimochodem vůbec nechystají, ztvárnil Lukea Skywalkera. O podobnosti dvou filmových hvězd se můžete přesvědčit níže, kdy byl obličej Sebastiana Stana náležitě vsazený do Lukeovy hlavy.

(Podobá se Sebastian Markovi? Zdroj: Star Wars Underground/@mor­phy_me na Instagramu)

Trailer na cestě

Ve dnech 15.-17. července proběhne v Londýně akce zvaná Star Wars Celebration, kam dorazí Kathleen Kennedy, prezidentka Lucasfilm, s níž vystoupí i Gareth Edwards, režisér Rogue One. Očekává se poměrně obsáhlý program a možná si Edwars přinese s sebou do Evropy i nějaký zajímavý materiál. Všichni doufají v trailer, který by nás mohl čekat právě na Star Wars Celebration. Akci také potvrdili Mark Hamill a Carrie Fisher. K nim se zřejmě přidají i hvězdy z filmu Rogue One.

John Boyega v minulých dnech dorazil na festival v Cannes, kde se pro server Variety rozpovídal o Epizodě VIII. Pochvaloval si práci s Rianem Johnsonem, který má zcela jiný přístup než J. J. Abrams. Oba režiséry Boyega uznává a doufá, že v budoucnu bude mít ještě možnost s nimi spolupracovat. Boyega z hlediska taktnosti nechtěl dva režiséry příliš srovnávat a pouze jen naznačil, že každý má jiný (ale dobrý) přístup k práci.

Boyega Epizodu VIII jak jinak než vychvaloval do nebes a považuje ji za mnohem větší a temnější než předchozí díl. Tuto větu ovšem neberte příliš vážně, herci a tvůrci takové fráze většinou říkají o veškerých svých pokračováních. John se také lehce zmínil o možném románku s Rey, ale spíše se přiklání k tomu, že obě postavy zůstanou pouze přáteli, což otvírá možný vztah Rey s Poe Dameronem, kteří měli svou slabou chvilku v knížce Síla se probouzí. Víc John už bohužel prozradit nemohl.

Diskuze /8

vikktorko000

Fin a Poe by sa mali dať do kopy nech je táto multikultúrna zábavka ešte viac modernejšia :D :D :D

#4 FaithZombie #6 AnyZakova
20.5.2016 | 18:52:55
téčko171

Tu srovnávací fotku jsem viděl. Schválně jsem si pak vygoogloval nějaké random fotky Sebastiana Stana, podíval se na nějaké rozhovory s ním na youtube a osobně si nemyslím, že by mladýmu Hamillovi byl nějak extra podobný. Z určitých úhlů za jistých podmínek možná, ale nebýt té srovnávací fotky, nikdy by mě to nenapadlo. To Ingruber mladýmu Fordovi je podobnější mnohem víc.

#3 Sindar
webmaster
20.5.2016 | 19:01:29
Sindar

#2 téčko171: Ingruber mu je podobny, ale Sola bude hrat Alden Ehrenreich..omg

#5 Piere
20.5.2016 | 19:10:02
FaithZombie

#1 vikktorko000: To by bylo něco :D :D :D

20.5.2016 | 22:30:23
Piere

#3 Sindar: a já jsem za to rád, protože v Ave, Caesar byl jedním z toho lepšího :)

21.5.2016 | 11:14:31
AnyZakova

#1 vikktorko000: No já souhlasím. :D

22.5.2016 | 21:27:51
Monkeyskunk

„ve filmech předcházejících Epizodu VII, které se mimochodem vůbec nechystají“… Sarkasmus? :-D Někdy už se fakt musím zeptat. Protože z tohodle období víme minimálně o dvou chystaných filmech :)

#8 tom99
24.5.2016 | 15:19:20
tom99

#7 Monkeyskunk: Je to myšleno tak, že zatím se nechystá film mezi Epizodou VI a VII.

webmaster
25.5.2016 | 13:44:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců