Star Wars (Hvězdné války) LEGO Star Wars aneb nová ždímačka na peníze

LEGO Star Wars aneb nová ždímačka na peníze

LEGO Star Wars aneb nová ždímačka na peníze

Po Star Wars: Battlefront se na scéně objevuje nová hra, která požaduje platby za obsah, jenž by měl být součástí základní hry. O čem je řeč? LEGO Star Wars: The Force Awakens útočí na fanoušky s několika exkluzivitami, předobjednávkovými balíčky a také Season Passem.


6 3
14.6.2016

Před půl rokem spatřil světlo světa Star Wars: Battlefront, který si u fanoušků získal špatnou pověst díky tuně předražených DLC. Ve hře chyběl také singleplayer, obsahovala jen minimum hrdinů a bitvy vesmírných lodí byly pouze takovým doplňkem k pozemním bitvám. Letos bude situace obdobná, akorát se týká hry od jiného vývojáře, byť se stejným tématem. LEGO Star Wars od TT Games bude mít kromě dvou DLC k předobjednávkám a dalších dvou exkluzivních DLC pro Playstation také Season Pass, který zahrnuje pět character packů a tři nové mise, které zachycují nepodstatné události, které se odehrávají během Epizody VII.

Pokud jste doufali, že si zahrajete za své oblíbené postavy z předešlých filmů nebo seriálů, budete si muset zakoupit právě ona DLC. Ty z předobjednávek se zaměřují na Jabbův palác a Impérium vrací úder, zatímco ty exkluzivní pro Playstation na droidy a misi Phantom Limb, která se zaměřuje na droida C-3PO a jeho příběh o získání červené ruky.


A co obsahuje Season Pass? Postavy z prequelů, seriálů The Clone Wars a Rebels, speciální balíček zaměřený na radu Jedi a v neposlední řadě také postavy z nového LEGO seriálu The Freemaker Adventures. V oněch nových misích se pak dozvíte, jak Poe unikl z Jakku, bitvu o Takodanu si užijete z pohledu Kylo Rena a poslední mise nám ukáže útěk členů Odporu ze základny Hvězdovrah. Všechny tři mise budou doplněny o několik postav, které jsme buďto vůbec neviděli, nebo se ukázaly někde v pozadí Epizody VII. Spousty takových postav si ale užijeme i v základní hře, kde dostaly vlastní mise.

Nejdůležitější postavy ze staré trilogie by se ve hře samozřejmě měly objevit. V DLC nemáme třeba očekávat Yodu, Obi-Wana nebo Tarkina, což značí jejich pobyt v základní hře, ale po předchozích LEGO hrách se jedná opravdu o zklamání. Předchozí LEGO Marvel's Avengers sice také obsahovalo několik dodatečných balíčků, několik jich ale tvůrci vydali zdarma a placených misí bylo o něco více. Myslí si snad Disney, že fanoušci zaplatí za Star Wars více než za Marvel nebo si myslí, že nám to vykompenzují stovky nám neznámých postav, které nás oproti našim hrdinům tolik nezajímají?

Diskuze /3

Hektor

Battlefront je multiplayerová hra.. takže jí chyběl slíbený Singleplayer, který tvůrci nestihly dodělat kvůli šibeničnímu datu vydání.. je pravda že se tam platí za každou přidanou zbraň.. ale jinak je to hra dobrá…

Dodatky do dětských her jsou svinstvo.. vím že to není JEN pro děti, ale i tak… LEGO hra co bude nutit dodatečný obsah.. to už je lepší to rozdělit do více dílů jako předešlé LEGO hry.. a pak vydat souborové vydání.

14.6.2016 | 17:53:59
Zapik

bylo u LEGO her už před pěknou řádkou let a nemělo smysl očekávat opak. Co se Season passem dostanete je přídavek a jsem rád, že si budu moct zahrát za Kanana a Ahsoku. Ta hra se jmenuje The Force Awakens a postav z tohoto filmu v ní bude dost.

15.6.2016 | 8:12:30
Zapik

bylo u LEGO her už před pěknou řádkou let a nemělo smysl očekávat opak. Co se Season passem dostanete je přídavek a jsem rád, že si budu moct zahrát za Kanana a Ahsoku. Ta hra se jmenuje The Force Awakens a postav z tohoto filmu v ní bude dost.

15.6.2016 | 8:12:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !