Star Wars (Hvězdné války) Lucasfilm rozdává dárky, novým režisérem dalších Star Wars bude Taika Waititi

Lucasfilm rozdává dárky, novým režisérem dalších Star Wars bude Taika Waititi

Lucasfilm rozdává dárky, novým režisérem dalších Star Wars bude Taika Waititi

Doposud jsme nevěděli, jakou cestou se vydají nové filmy ze světa Star Wars. I když se temná strana stále krčí ve stínech, alespoň známe jméno císaře, který se o novou nálož destruktorů postará. Bude jím Taika Waititi, nadaný režisér, který v posledních letech slaví jeden úspěch za druhým.

29 2
4.5.2020

Studio nyní oficiálně oznámilo, že další film ze světa předaleké galaxie (ať už bude pojednávat o čemkoliv) natočí režisér Taika Waititi. Ten by měl zároveň přiložit ruku i ke scénáři. Waititi se v posledních letech poměrně hodně proslavil, pamatovat si ho můžeme především díky bláznivému filmu Thor: Ragnarok. Zároveň Taika připravuje i čtvrtý díl Thora s názvem Love and Thunder.

Minulý rok Waititi zabodoval snímkem Králíček Jojo, satirou na 2. světovou válku, kde si zahrál sám samotného Adolfa Hitlera. Waititi je známý tím, že ve svých filmech i hraje. Třeba ve zmíněném Ragnarokovi si nadaboval Korga. Waititi již má zkušenosti se světem Star Wars. Tvůrce Jon Favreau mu totiž svěřil natáčení dvou epizod seriálu The Mandalorian (kde mimo jiné nadaboval zase námezdního lovce IG-11). Režisér by se měl vrátit i ve řadě druhé.


(Je to dobrá volba? Foto: Disney)

Zatím bohužel nevíme, o jaký příběh se Taika Waititi postará, ale snad se bližší informace dozvíme v následujících měsících. Již delší dobu víme, že jeden film by měl mít na starosti Kevin Feige, třeba právě bude spolupracovat s Waititim, protože oba pánové se dobře znají. Nesmíme zapomínat také na trilogii Riana Johnsona, o které je ale v posledních týdnech slyšet méně a méně.

Studio Disney také potvrdilo zvěsti z posledních dnů. Leslye Headland, které jsme věnovali hned několik posledních článků, bude mít na starosti nový seriál na stanici Disney+. Opět další informace nevíme. Aktuálně se tak připravují tři hrané seriály (Cassian Andor, Obi-Wan Kenobi a právě seriál od Leslye Headland).

Jste z této novinky nadšení? Je Waititi dobrou volbou pro svět Star Wars?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

GrindyCZ25

Hodně štěstí ;-)

4.5.2020 | 20:42:44
Samuel-El

Nehovorím, že je zlý režisér, ale ja jeho prácu nemám rád… jediné, čo sa mi ako-tak páčilo bolo Králiček Jojo. Takže ak mám byť úprimný… nie som nadšený. :D

#3 saman #5 Svjatogor
4.5.2020 | 21:43:16
saman

#2 Samuel-El: Mám úplně stejný názor, Thor Ragnarok se mi vůbec nelíbil, ale Králiček Jojo byl super :D

4.5.2020 | 21:50:14
PecaCZE

A já zase mám rád režiséra a herce a nelíbí se mi že by ztrácel čas se Star Wars.

4.5.2020 | 21:52:25
Svjatogor

#2 Samuel-El: Třeba to bude dobrý. Mě by se Králíček JoJo v kostýmu SW líbil :-D

4.5.2020 | 21:53:20
CZEMarkus

Darth Vader, kterého bude strašit a provázet jeho duch, když byl ještě Anakin. Bude to komedie a psychologicko-existenční drama :D

Vím, že to zní blbě ale Taika Waititi by mohl něco takového spáchat.

5.5.2020 | 11:13:52
Geek

Dárky jak pro koho, já ho mám jako režiséra velmi rád, ale tady si ho dost dobře neumím představit, navíc se scénáristkou tak vyprázdněné technologické onanie jako 1917. Velká skepse.

5.5.2020 | 14:56:07
RagnarokCzD

Abrams by taky považovanej za dobrýho režiséra a co z toho … když je scénář na prd a studio hází štábu klacky pod nohy jak se jen dá, tak sebelepší režie nepomůže.

Navíc Ragnarok byl spíš totální zplácanina, než nějak extra skvělej film … takže tahle volba mi teda taky zrovna radost neudělala. :-/ Možná bych se ani nezlobil kdyby Taika zůstal u filmů zaměřenejch pro děti, který nepřemejšlej nad souvislostma a maj radost, že viděj brutální zahlcení krásnýma efektama, který se tam protne nějaká rádoby vtipná situace. -_-

6.5.2020 | 10:43:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců