Star Wars (Hvězdné války) Mads Mikkelsen odhalil svou roli v Rogue One

Mads Mikkelsen odhalil svou roli v Rogue One

Mads Mikkelsen odhalil svou roli v Rogue One

Jelikož jsme v prvním traileru Madse Mikkelsena vůbec neviděli, ihned se začalo spekulovat, koho si nakonec zahraje. Mikkelsen je známý tím, že většinou hraje záporné postavy, bude to platit i pro Rogue One?


14 0
30.4.2016

Role Madse Mikkelsena

Mads Mikkelsen byl hostem v pořadu SkyOne, kde se ho logicky zeptali na Rogue One. Mads se přiznal, že měl původně obavy z toho, že se stane součástí Star Wars, ale nakonec je se svým výkonem i scénářem filmu spokojený. A co Mads vlastně o své roli prozradil? V rozhovoru mu uklouzlo jedno důležité slovo:

O Rogue One vám nemůžu prakticky nic říct. Jen to, že tam zkrátka budou momenty, které jste nikdy ve světě Star Wars neviděli. Četl jsem scénář a byl jsem nadšený. Felicity Jones hraje krásnou, silnou ženu. A já hraju… jejího otce. To je všechno, co vám můžu říct. Omlouvám se.


Víc o Madsově roli bohužel nevíme. Ani to, v jaké části by se měl objevit. Víme, že Jyn Erso se vydá ukrást plány Hvězdy smrti, ale těžko říci, zda jí bude u toho asistovat i její otec, nebo bude ve filmu působit jako mentor. Zvláštní je také to, že v traileru Mon Mothma říká, že Jyn je odkázána od svých 15 let na sebe. Že by ji otec opustil a vrátí se k ní až ve chvíli, kdy bude Jyn ve smrtelném nebezpečí?

(Mads Mikkelsen. Zdroj: Legionofleia)

Daisy Ridley vrací úder

Když před třiceti lety skončila původní trilogie Star Wars, ze slavné trojice herců se pořádně proslavil pouze Harrison Ford. Mark Hamill a Carrie Fisher žili v jeho stínu a ve filmovém či seriálovém průmyslu se jim tolik nedařilo. Nyní může čekat podobný osud i nové herce z Epizody VII, kteří za sebou nemají příliš filmových rolí.

Zatímco nikdo moc nemluví o Johnu Boyegovi či Adamu Driverovi, o Daisy Ridley je slyšet na každém kroku. Nejdříve se spekulovalo, že si Daisy zahraje ve filmu Tomb Rider, který bude točen na motivy populární počítačové hry. Nyní je jisté, že si čtyřiadvacetiletá herečka zahraje opět ve filmu J. J. Abramse. Abramsův nový snímek bude fantasy filmem zvaném Kolma.

Daisy minulý týden získala také roli ve filmu The Lost Wife, příběhu, který se odehrává v Praze. Rovněž se internetem šířily drby, že její postava Rey se nestane Jediem a v dalším filmu nebude používat světelný meč (a mezitím se hovořilo o tom, že Boyega trénuje souboje se světelným mečem). Následující video ovšem dokazuje, že tomu tak nebude, a určitě uvidíme opět Rey v akci se světelným mečem:

Diskuze /11

svina

No… tak Laru naštěstí hrát nebude a svoje (ne)kvality už dokázala, po trilogii snad o ní u neuslyším.

30.4.2016 | 16:30:02
Angi

Laru bohužel hrát nebude. Ta herečka co vybrali vypadá jak děcko, to jsem zvědav na cílovku nového Tomb Ridera. Daisy své kvality prokázala, po trilogii snad o ní uslyším častěji.

#3 rhobos #4 Optical #8 Akul
30.4.2016 | 17:47:47
rhobos

#2 Angi: Souhlas. :-)

30.4.2016 | 20:59:28
Optical

#2 Angi: To děcko jak ty tvrdíš, má na kontě několik kvalitních rolí a v kapse Oscara. Není proto divu, že vybrali lepší herečku.

#7 Angi
30.4.2016 | 21:44:27
666CONSTANTINE666

HA HA HA HO HO HO HI HI HI MILUJEM TIE KOMENTARE NA EDNA.CZ A TAK ISTO SOM RAD ZE NEBUDE HRAT TOMB RAIDER A TA CO JU BUDE HRAT JE V POHODE CELKOM.

30.4.2016 | 21:58:19
Mrtrololo

Super zpráva, ta strašná Ripley… sorry Ridley, tak ta je dobrá max.do porna a do Star Wars :)

30.4.2016 | 22:06:35
Angi

#4 Optical: Nepodsouvej mi něco, co jsem neřekl. Netvrdím, že je děcko, ale že vypadá jak děcko. Jestli nechápeš rozdíl, nemáme se o čem bavit. Pro roli Lary si osobně představuju vyzrálejší herečku. Což pochopitelně není ani Daisy, ale pokud bych měl volit mezi těmito dvěma, tak zvolím Ridley. A roli Lary Croft podle počítačové hry nepovažuji za roli, na kterou by bylo třeba oskarovou herečku.

#9 svina #10 Optical
1.5.2016 | 8:20:59
Akul

#2 Angi: A hlavně vybrali mladou, aby měli co nejvíce pokračování.

1.5.2016 | 13:32:17
svina

#7 Angi: Dáváš přednost průměrné herečce před kvalitní? Samozřejmě máš právo na svůj hloupý názor. Daisy je nová Kristen Stewart, dokud bude mít roli ve výdělečném SW, bude se držet, potom už ne.

1.5.2016 | 15:33:31
Optical

#7 Angi: Vikander je herecky vyzrálejší – zkušenejší než Ridley. Osobně bych nechal rozhodnutí o nutnosti, kterého a jak moc kvalitního herce je pro dotyčnou roli potřeba na Vedoucím castingu, který má dozajista v tomto ohledu více zkušeností nežli ty nebo já.

#11 Angi
1.5.2016 | 15:35:39
Angi

#10 Optical: A já snad sepisuju petice, aby tu roli nedostala?? Pouze jsem napsal svůj názor, zkus to respektovat.

2.5.2016 | 7:48:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců