Star Wars (Hvězdné války) McGregor: Do roku 2020 film nečekejte. Stále čekám na telefon

McGregor: Do roku 2020 film nečekejte. Stále čekám na telefon

McGregor: Do roku 2020 film nečekejte. Stále čekám na telefon

Začarovaný kruh kolem Ewana McGregora a studia Disney nekončí. Herec se chce vrátit do role Obi-Wana, fanoušci ho milují, ale studio stále jeho prosby přehlíží. Alespoň tak je to prezentováno veřejnosti. Poslední zprávy hovoří, že v dalších čtyřech letech se určitě filmu nedočkáme.


1 33
13.5.2017

Od té doby, co Disney koupilo práva na Star Wars, dostává Ewan McGregor stále tu stejnou otázku – kdy se vrátí do role Obi-Wana Kenobiho. Již několikrát bylo řečeno, že Ewan je aktuálně v perfektní formě a má ideální věk, aby ztvárnil starší verzi Obi-Wana, který by se jako poustevník toulal po pouštích Tatooinu a dohlížel na mladého Lukea Skywalkera.

(Ewan McGregor a Samuel L. Jackson jsou herci, kteří se chtějí do ságy opravdu vrátit. Foto: Disney)


Fanoušci si přejí takový film, sám Ewan by si ho přál rovněž. Do role Obi-Wana se chce ještě jednou vrátit, ale dle jeho slov k žádným jednáním s Disneym nedošlo a stále čeká na dlouho očekávaný telefonát. Tak trochu se počítalo, že Kathleen Kennedy na akci Star Wars Celebration představí nové spin-offy, které budeme vídat v dalších letech. Určité zprávy hlásily, že bychom se měli dočkat právě filmu s Kenobim a Bobou Fettem, bohužel k žádnému oznámení nedošlo.

McGregor tak nejspíš mluví pravdu a skutečně se mu studio neozvalo. Disney má nyní plány až do roku 2020, ve kterých stoprocentně film o Kenobim neuvidíme. Ewan ale také může celou dobu mlžit. Nebo spíše musí. Kathleen Kennedy byla v rozhovoru pro MTV dotázána, kdy máme čekat nové oznámení dalších Star Wars filmů. Kathleen diplomaticky odpověděla, že nechce nic slibovat, ale údajně by něco mohlo klapnout letos v létě. V létě se koná klasická Disney akce D23, tak doufejme, že tam už budou nějaké spin-offy oznámeny a Ewan konečně dostane film, který by si zasloužil.

Má podle vás film s Kenobim co nabídnout, nebo spíše byste si přáli, aby se Ewan do role vrátil klidně i v příběhu někoho jiného?

Diskuze /13

Blahar

Celým srdcem si přeju, aby mlžil, celé je to moc velké wtf! :D

překladatel
13.5.2017 | 23:02:07
Angi

Uvítal bych nějaký příběh hodně před epizodou I, kdy by tam nebyly žádné známé postavy z filmů. Maximálně tak miminko Yoda.

14.5.2017 | 8:51:50
Kirk1

Miminko Yoda :) to by museli dať naozaj strašne dozadu keďže zomrel a mal cez 800 rokov … ale mohlo by to byť zaujímavé vidieť ako sa to cele začalo a kto bol prvý a pod .

#4 Angi
14.5.2017 | 9:01:16
Angi

#3 Kirk1: Hlavně by diváci získali nové postavy, kolem kterých se může natočit další triologie filmů a pak z vedlejších postav další spin-offy, více by se využil SW universe a nejen pořád dokola ždímat původní triologii a její postavy.

#5 JohnyTSK #6 Kutil44
14.5.2017 | 9:05:38
JohnyTSK

#4 Angi: suhlasím, zo starej trilogie by som bral ešte možno film o kenobim a dart vaderovi. potom by som si rád pozrel nejakú trilógiu zo starej republiky. tam je toľko možností na filmy. či by už čerpali inšpiráciu z legiend (Revan, Bane, atď…), alebo by si vymysleli niečo vlastné.

14.5.2017 | 9:45:49
Kutil44

#4 Angi: Obávam sa že toho sa nikdy nedočkáme. :( Disney by nikdy takto nezariskovalo keďže ep. I II III sú u mnohých ľudí neobľúbené, ale zato pôvodnú trilógiu má každý rád…

#7 Angi
14.5.2017 | 9:54:19
Angi

#6 Kutil44: S dobrým marketingem by to nebyl risk… namátkou „Chcete vědět, jak vznilk první Sith? Kde se vzala síla (all say hello to Chuck Noris)? Nebo kolonizace Corrusantu? Úpadek vyspělé kultury Ewoků? Kolonizace předaleké galaxie zbytky "old imperium“ z ještě předalečtější a předávnější galaxie? =)) A to vše mne napadlo za třicet vteřin. Věřím, že PR borci by si s reklamou poradili v klidu.

14.5.2017 | 10:00:13
Angi

Jinak jsem nečetl žádnou knihu a troufnu si říct, že spousta diváků taky ne, takže není třeba brát ohled jen na ortodoxní fanoušky, pokud už některé z těch nastíněných motivů byly v knihách zodpovězeny.

14.5.2017 | 10:01:10
Jedi knight

Zaujímavý námet, prianie fanúšikov, obľúbená postava, záujem herca (jeden z najpopulárnejších v súčasnosti) … čo viac ešte Disney chce ??? Snáď je už všetko dohodnuté :)

14.5.2017 | 12:30:31
pidalin

Mě nezajímá ňákej Boba Fet a Han, ale film o Obi-Wanovi, navíc v roli s Ewanem, to by byl fakt splněnej sen, všechno je perfektní, věk herce a tak dále, musej to natočit, za 10 let už bude pozdě.

14.5.2017 | 19:37:48
GrindyCZ25

Ou to je škoda :-( já bych si strašně moc přál film nebo serial s Obi-wanem škoda že SW TCW skončilo tak rychle pořád se na něho dívám protože to byl fakt top SW serial a nic méně mcgregor by měl dostat roli na další SW protože on to zahrál brutálně dobře :-) stejně na SW je jedna z nejlepších dvojic pro mě Obi-wan a Anakin :-)

14.5.2017 | 20:24:19
SikyCZ

Možná že prostě pro Obiwana nemají žádný příběh, mě taky nenapadá co by o něm mohli tak natočit, jak se toulá tatooinem a opéká buřty zatímco z povzdálí občas mrkne na Luka jestli je v poho ? to by asi byla nuda nemyslíte ? Já bych raději film o době před epizodou 1, nechápu proč novou trilogii nemají ty lidi rádi, mě se to líbí, místo toho aby byly rádi že vůbec nějaké další filmy jsou, tak držkujou a kvůli těmhle lidem nemůže být další tvorba z té doby ? Já sem rád za cokoliv ze star wars at už jsou to hry, serialy atd , podle mě komu se něco nelíbí by měl držet klapačku a nenutit svůj názor ostatním. btw ten film bych chtěl o Darth Plagueisovi, o tom jak učil Palpatina, o spiknutí které spolu zosnovali dávno před epizodou I, o tom jak pomocí midichlorianů dokázal stvořit život (Anakina ?) + Syfo Dias nechával vytvořit armádu klonů do budoucnosti, atd určitě by se dal vymyslet super příběh

16.5.2017 | 15:36:24
SikyCZ

Dokonce existuje kniha o Darth Plagueisovi a jeho velkém plánu

16.5.2017 | 16:19:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců