Star Wars (Hvězdné války) Mikkelsen hovoří o dotáčkách, Hamill o Comic-Conu a další novinky

Mikkelsen hovoří o dotáčkách, Hamill o Comic-Conu a další novinky

Mikkelsen hovoří o dotáčkách, Hamill o Comic-Conu a další novinky

Mark Hamill má aktuálně plné ruce práce s Epizodou VIII, takže nebude moci stihnout Comic-Con, Rian Johnson si hraje s fanoušky a zveřejnil fotografii, kolem které se vedou všelijaké diskuze. A Mads Mikkelsen promluvil o dotáčkách k Rogue One.


17 0
2.7.2016

Rogue One aktuálně čekají čtyřtýdenní dotáčky, kolem kterých se rojí všelijaké spekulace. Mads Mikkelsen, který ve filmu bude hrát otce Jyn Erso, je aktuálně poměrně vytížený. Letos ho totiž kromě Star Wars uvidíme na podzim jako jednoho z padouchů v komiksovém filmu Doctor Strange. Madse během intenzivních dotáček čeká pouze jeden natáčecí den. K celé kauze se vyjádřil následovně:

Ať už jsem pracoval na jakémkoliv velkém filmu, vždycky se počítalo s dotáčkami, počítá se s nimi už v rozpočtu. Vždycky se totiž v postprodukci najde nějaká scéna, která se mohla kvůli trikům natočit lépe, a ne vždy jde všechno předvídat. Navíc nikdy nevíte, co dalšího tvůrci chtějí do filmu přidat. Dotáčky nejsou ve filmovém světě žádný nový pojem, dneska se s nimi setkáme na každém rohu. Pokud chce mít režisér ten nejlepší film, vždycky chce pak něco změnit – někde něco ubrat, jinde přidat, je to standardní postup.


O plánovaných dotáčkách se také rozpovídal Gareth Edwards, který také tvrdí, že dotáčky vždycky byly v plánu, jen se přesně nevědělo kdy k nim dojde. Gareth dále uvádí, že dotáčky jsou noční můrou pro každého filmaře, protože většina herců v současné době natáčí jiný film všude možně po světě. Hned po dotáčkách Edwards bude dohlížet na Alexandra Desplata, který od srpna začne připravovat soundtrack k filmu.

Nyní zpět k Mikkelsenovi. O velikosti Madsovy role stále nic nevíme. Každý, kdo je nyní dotázán na Rogue One, se snaží obhajovat jak film, tak režiséra Garetha Edwardse, který na sebe tak trochu nechtěně strhl pozornost oproti hlavní Epizodě VIII. Po delší době dal o sobě vědět i Rian Johnson, který se pochlubil novou fotkou ukazující jediovskou róbu (nejspíše Luka Skywalkera).

(Náhodná fotka, nebo nám chce Johnson skutečně něco naznačit? Foto: Facebook Riana Johnsona)

I když jde v podstatě o obyčejnou fotku, fanoušci se začali strachovat, zda režisér osamocenou róbou nechce něco říct. V Epizodě IV jsme viděli zemřít Obi-Wana Kenobiho a jediné, co po něm zůstalo, byla právě jediská róba. Jedná se čistě o náhodnou fotku, nebo nám chce Rian skrytě sdělit, že nějaký jedi (a že jich už moc v současných filmech není) ve filmu padne?

U Luka Skywalkera ještě chvilku zůstaneme. Jeho představitel Mark Hamill prohlásil, že se letos bohužel nestihne zúčastnit Comic-Conu v San Diegu. Aktuálně má rozvrh plný a v létě bude stále pracovat na Epizodě VIII. Pro evropské fanoušky to není až takové velké zklamání, protože Mark potvrdil účast na Star Wars Celebration v Londýně, kde nám snad budou představeny nové materiály k filmům a k animovanému seriálu Star Wars: Rebels.

Tento měsíc nás také čeká nové DLC ke Star Wars: Battlefront. Ať už se vám líbí nová politika Star Wars, kdy v podstatě musíte koupit plnou hru za plnou cenu a následně za další velké peníze kupovat extra DLC, aby hra byla vůbec kompletní, nic se v dohledné době nezmění. V dalším DLC budou přidány dvě nové postavy (ano, jen dvě). Tentokrát Povstalce posílí Lando Calrissian a Impérium námezdní lovec Dengar, který se opravdu jen na maličký moment mihl v Epizodě V. Více o novém DLC se dozvíte z našeho článku o expu E3.

Samozřejmě nás čekají i nové zbraně a planety, ale bohužel i tady se nedočkáme většího rozšíření. V budoucnu je naplánováno vydat ještě další dvě DLC, kdy se jedno bude zaměřovat na Hvězdu smrti, tak doufejme, že tvůrci přidají alespoň nějaké nové postavy z Rogue One. Po posledním DLC už asi vývojáři nic přidávat nebudou, protože bylo oznámeno, že v budoucnu máme počítat s Battlefront II, který se už bude soustředit na Epizodu VII a VIII.

Diskuze /1

Tomi Lee Morpheus

já som to už vravel v predchádzajúcich kometároch, bude tam Han Solo, Maz Kanata atd… pretože tolko blábolenia, len jeden dôvod má, micro crosovery naprieč SW universom budú tam…

5.7.2016 | 13:57:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců