Star Wars (Hvězdné války) Na internet unikly návrhy kostýmů k Epizodě IX

Na internet unikly návrhy kostýmů k Epizodě IX

Na internet unikly návrhy kostýmů k Epizodě IX

Ačkoliv byla osmá epizoda Star Wars přijata velmi rozporuplně, finální díl trilogie patří mezi nejočekávanější filmy tohoto roku. I když propagace filmu ještě nezačala, na internet uniklo postupně několik fotek z natáčení a nyní i návrhy kostýmů a mimozemšťanů, se kterými se ve filmu setkáme.

12 1
11.2.2019

K Epizodě IX nebyl vypuštěn ještě ani první trailer a internetem už začal kolovat první únik podoby kostýmů a nových mimozemšťanů, se kterými se ve filmu setkáme. Již dříve jsme měli možnost nahlédnout na fotky z natáčení, které získali šikovní fanoušci, tentokrát však musel jednat přímo některý ze zaměstnanců. Fotografie kostýmů začaly tradičně putovat na Redditu a potvrzují nám několik zvěstí.

Masku Kylo Rena zde můžeme vidět spojenou jakousi rudou hmotou, což tvrdily i předešlé úniky a konečně jsme se dozvěděli více o rolích Dominica Monaghana a Richarda E. Granta, kteří budou stát na opačných stranách barikády. Lando bude ve filmu údajně sice jenom chvíli, ale zato bude jeho role důležitá. Fotografie jeho kostýmu nám ukazuje staronovou vizáž, tedy žlutočernou kombinaci, vycházející z filmu o mladém Solovi.


Kromě nám známých hrdinů tu máme také nového Mon Calamariana, což znamená, že se v poslední epizodě dostanou na obrazovku i původní rasy. Aby to nebylo málo, čekat máme i nového droida, který bude otravovat BB-8. Pravděpodobně tedy půjde o jakousi komickou postavičku, na níž chce studio vydělat další peníze. Jednotlivé kostýmy naleznete i s popisy v galerii.

Co si o nových kostýmech myslíte? Jaké další rasy byste ve filmu rádi viděli?

Zdroj: Reddit

  • dwnqtimkigf21-132de688472e3fdcb2817d1c1f271aca.png

Diskuze /8

Golradir

V tý Kylovo masce není moc velký rozdíl, čekal jsem něco víc no… Víc se mi líbí tady ten fanart → https://i.imgur.com/GZJsHFx.jpg

#3 Voocko
11.2.2019 | 15:45:23
Phoenix CZ

Mě přijde dost rušivý jak nová trilogie vymýšlí nové a nové emzáky, kteří jsou nemastní a neslaní a přitom skoro nevyužívá původní rasy v originální a prequelové trilogii. Chtělo by to trochu vyváženost. A to samé platí o planetách, furt nové a nové … co z nostalgie vrátit třeba na Coruscant, Naboo a další světy. :(

11.2.2019 | 16:44:21
Voocko

#1 Golradir: Ten fanart, ten je dobrej, takhle to má vypadat. Škoda, že se tvůrci občas neřídí rady fanoušků.

11.2.2019 | 16:47:03
Voocko

Nebo se mi líbí jak se dělají animovaný herní videa ze star wars, ty jsou dělaný dobře tajemně. V takovým duchu bych chtěl vidět celou filmovou trilogii. Prostě to musí být řežba star wars a ne rozmazlená pohádka, ty poslední dva díly myslím :-)

11.2.2019 | 16:53:56
Railbot

Absence provázanosti s minulými díly co do druhů emzáků a planet mi vadila už při sedmé epizodě. Ale nad trilogií jsem už dávno zlomil hůl, tak mě to nevzrušuje. Chápu, že se musí dělat nový merch, a proto tam musí být maximum nových kostýmů, postav, ale ta vyváženost citelně chybí.

#6 -Skinner-
11.2.2019 | 17:45:57
-Skinner-

#5 Railbot: Yup, vďaka merchu zarobia oveľa viac peňazí. Disney, ktoré je známe svojimi hračkami ešte o to viac.

Nové postavy ani rasy mi nevadia ak ich rozvinú a neobjavia sa len na pár okamihov.

11.2.2019 | 17:54:36
derill129

Netvrdí že je táto nová trilógia bez chýb ale nechcel by som znova tie isté planéty ani z nostalgie nech vymíšlajú nove planetý a rasi mimozemštanov len dúfam že Abrams pre Ray dá z toho krištálu vyribiť nový svetelný meč a dúfm že nám ukážu aj na plátne jeho konštrukciu nielen v hrách, ak budem mať opravený Anakinov tak ma to už naštve. Aj Renovy mohli vyrobiť nový. Nechcem dookola to isté je Star Wars je široké univerzum, za každy nový nápad planetú som rád pokiaľ sa neopakujú zatiaľ ale stále až na 8 tá sa aj trochu opakuje ale viac si Johnson ide svoje.

11.2.2019 | 18:09:59
Glironia

Je to v pohodě, už mohou zabít jen Landa a Chewieho…

13.2.2019 | 20:33:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců