Star Wars (Hvězdné války) Našla se ve Star Wars role pro Toma Hardyho?

Našla se ve Star Wars role pro Toma Hardyho?

Našla se ve Star Wars role pro Toma Hardyho?

Do Hvězdných válek bývají obsazováni méně známí herci, kteří nejsou spjati s jinou významnou postavou ve velkofilmech. To přitom tak úplně neplatí pro Toma Hardyho, mj. představitele Mad Maxe ve stejnojmenném filmu, jenž se má dle spekulací ve světě Star Wars objevit. Jakou roli si asi zahraje?


15 0
15.5.2016

Tom Hardy ve Star Wars

Daniel Craig, který se nejvíce proslavil rolí Jamese Bonda v posledních čtyřech filmech o britském agentovi, si střihl malé cameo v Epizodě VII. Jde o pověstnou scénu se stormtrooperem, kdy Rey poprvé použije tzv. „mind trick“. Daniel měl na helmě svého stormtroopera dokonce vyražené typicky bondovské číslo 007. Něco podobného by nyní mohlo čekat právě i Hardyho.

Zatím nepotvrzené zdroje hlásají, že se Tom Hardy objevil na natáčení Epizody VIII a ve filmu si střihne malé cameo. A prý to bude, stejně jako v případě Daniela Craiga, role Stormtroopera. Disney to ovšem oficiálně nepotvrdil. Proslýchá se, že se Hardyho Stormtrooper setká s Finnem, kteří jsou bývalými přáteli z akademie. Hardy si dokonce bude myslet, že Finn pracuje s Odbojem kvůli tomu, že mu První řád nařídil být dvojím agentem. Jak to skutečně bude, se budeme moci přesvědčit v prosinci 2017.


Z popisu vyplývá, že Hardy by měl rozhodně promluvit. Kdo zná Tomův hlas, tak ví, že Hardy má dost specifický hlas, takže bude velice zajímavé, jak si tvůrci s tímto aspektem dokážou poradit. U Stormtrooperů jsme se většinou dočkali „normálních“ hlasů, které byly téměř na chlup stejné. Nezbývá než doufat, že Hardyho role bude stejně zábavná jako v případě Daniela Craiga.

(Daniel Craig ve Star Wars. Foto: Disney)

Lukeova nespoutaná síla

V celé Epizodě VII se řešilo, že Luke Skywalker zmizel a prý se vydal hledat první Chrám jediů. Nemusí to ale být nutně pravda. Internetem kolují zprávy, že se Luke Skywalker vydal na opuštěnou planetu Ahch-To, aby zkrotil svou moc. V Epizodě VIII máme Luka vidět v plné síle, kdy bude ničit téměř celé budovy. Něco podobného jsme zažili v již nekanonické hře The Force Unleashed, kde hlavní hrdina Galen Marek strhával z oblohy imperiální křižníky.

Ještě šílenější zprávy hlásí, že na Ahch-To by měl dorazit Kylo Ren, který má mít s Lukem a Rey velice zajímavou konverzaci. Je ale velice nepravděpodobné, že by Rey s Kylem vůbec mluvila poté, co udělal Finnovi, a některé zvěsti se spíše zdají jako fanouškovská přání. Epizoda VIII má být dle slov Johna Boyegy temnější než Síla se probouzí.

Doposud nejtemnější epizodou zatím zůstává Impérium vrací úder, kterým se nová epizoda hodlá inspirovat. Uvidíme, zda budou odhaleni skuteční rodiče Rey, a pokud ano, zda opět zazní jedna z nejslavnějších vět ságy já jsem tvůj otec. V nedávné době se také znovu otevřela kauza, kdo je vlastně Snoke. Pablo Hidalgo, který stojí za několika kanonickými knihami ze světa Star Wars, prohlásil, že Snoke není Darth Plagueisem, ale u vrchního velitele Prvního řádu se jedná o zcela novou postavu.

Diskuze /5

awacs

Kde má to číslo? :D Asi potřebuju lepší brýle :D

15.5.2016 | 18:33:13
Revoemag

Tommy „The Mental“ Hardy může hrát ve SW pouze psychopata. :-D

15.5.2016 | 18:40:51
Lampú

Já upřímně chci, aby Snoke byl Darth Plagueis :D tohle je jedna z nejzajímavějších a nejsilnějších postav ze SW a zasloužil by si být více znám. Pár vět od Palpatina z epizody 3. určitě nestačí.

15.5.2016 | 22:44:47
Railbot

Snoke musí být Plagueis. Dávalo by to perfektní smysl a uzavřelo příběh. Pokud ne, bude to, obávám se, fail mixnutý se zklamáním pro mnohé z nás.

16.5.2016 | 1:42:20
Deli

Navíc, z toho, co Pablo Hidalgo napsal, úplně nevyplývá to, co píšou zde. Viz → http://www.slashfilm.com/…ry-debunked/

16.5.2016 | 1:49:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců