Star Wars (Hvězdné války) Nominace na Oscara a možné odhalení role Woodyho Harrelsona

Nominace na Oscara a možné odhalení role Woodyho Harrelsona

Nominace na Oscara a možné odhalení role Woodyho Harrelsona

Star Wars zatím nechybělo na žádném udílení cen a letošní rok není výjimkou. Rogue One byl nominován hned ve dvou kategoriích, kde je však veliká konkurence. Navíc možná došlo k odhalení role Woodyho Harrelsona.


13 0
28.1.2017

Stejně jako loni, tak i letos se Star Wars dočkalo nominací na všemi známé zlaté sošky. Letos se sice jedná pouze o dva kusy, ale každá šance na výhru se počítá. První z kategorií, kde se Rogue One umístil, je Nejlepší mix zvuku, kde soupeří s filmy La La Land, Příchozí, Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází. Ve druhé kategorii, kterou jsou Nejlepší vizuální efekty, se Star Wars utká s těmito filmy: Kniha džunglí, Doctor Strange, Deepwater Horizon: Moře v plamenech a Kubo a kouzelný meč.

Hlavně ve vizuálních efektech je konkurence opravdu silná. Rogue One sice přineslo skvělé užití masek, vesmírnou bitvu a téměř reálné CGI postavy, ale naproti nim stojí Kniha džunglí se skvěle provedenými zvířaty a Doctor Strange s jedinečnými a dosud neviděnými efekty a akčními pasážemi. Zbylé dva filmy podle odhadů fanoušků až tak velké šance nemají.


Další zpráva je zaměřená na chystaný film s Hanem Solem. V něm nedávno potvrdil svou účast herec Woody Harrelson. Během rozhovoru s Variety mu byla položena otázka, zda hraje postavu z Legends Garrise Shrikea, jenž byl Hanovým mentorem. Woody byl otázkou zaskočen a jméno postavy patrně přeslechl nebo jej neznal a tak odpověděl, že ano. Již dříve bylo potvrzeno, že Woody si Hanova mentora zahraje, nemusí jít však nutně o tuto knižní postavu.

Totéž tvrdí zaměstnanec Lucasfilmu a expert na Star Wars Pablo Hidalgo, který zmiňuje, že herci nebo tvůrci jména postav ještě před natáčením skoro neznají a vzpomíná na situaci, kdy se během Comic Conu 2015 jeden fanoušek optal, zda bude v Epizodě VII Darth Plagueis. Lawrence Kasdan si myslel, že mluví o jakémsi Darth Vegasovi a řekl, že o postavě nikdy neslyšel.

Samozřejmě užití jména z Legends by bylo aspoň pěkným odkazem a uctěním předchozích děl, ale není pravděpodobné, že by se Garris Shrike ve filmu objevil.

FOTO: Variety

Diskuze /4

tom99

Woody Harrelson byl totálně tou otázkou zaskočen. Podle mě ani neví, že nějaký Garris Shrike z Legend existuje. Ale bylo to vtipné :-)

webmaster
28.1.2017 | 14:27:42
téčko171

Mohli by se při psaní Woodyho postavy inspirovat tímhle frajerem.

#3 Lee_CZ_
webmaster
28.1.2017 | 17:22:49
Lee_CZ_

#2 téčko171: Jop Nico je fajn postavička :D

28.1.2017 | 18:21:49
Ryen

Darth Vegas mě rozsekal. :D

28.1.2017 | 18:27:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců