Star Wars (Hvězdné války) Novinky k hudbě Epizody VIII, postprodukci a další mezinárodní trailer

Novinky k hudbě Epizody VIII, postprodukci a další mezinárodní trailer

Novinky k hudbě Epizody VIII, postprodukci a další mezinárodní trailer

V posledních dnech se toho ve Star Wars světě opět hodně událo. Víme, kdo bude skládat hudbu k Epizodě VIII, Rian Johnson se po konci natáčení zavřel do studia a usilovně pracuje na dotáčkách, a také vyšel nový mezinárodní trailer na Rogue One.


16 0
20.8.2016

Bylo oficálně potvrzeno, že hudbu k Epizodě VIII opět složí John Williams. U epizodních filmů se tak nic měnit nebude a i po osmé bude mít jejich hudební podkres téhož autora . Režisér filmu Rian Johnson Johnovi pustil hrubý sestřih filmu, aby měl Williams patřičnou představu a mohl vymýšlet nové hudební motivy. Na hudbě se začne pracovat již v následujících týdnech.

Williams pochopitelně nebude skládat hudbu k Rogue One: Star Wars Story, k mimoepizodním filmům bude vybrán vždy jiný skladatel. V případě Rogue One aktuálně skládá hudbu Alexander Desplat (Twilight: Nový měsíc, Harry Potter a Relikvie smrti), který má alespoň částečně podobný styl jako Williams. Desplat třeba navazoval na Williamsovu hudbu v Relikviích smrti, tak doufejme, že se soundtrack povede.


Natáčení Epizody VIII oficiálně skončilo před několika týdny, Rian Johnson se zavřel se svým týmem do studia a nyní začne pracovat na obtížné postprodukci. Na fotku ze studia se můžete podívat níže. Zatím nepadlo ani jedno slovo o případných dotáčkách, které bývají u velkých filmů obvyklé. Disney je zatím oficiálně neoznámilo, ale pakliže budou, studio bude chtít situaci určitě lépe zvládnout než u dotáček Rogue One.

Na závěr přidáváme nový mezinárodní trailer na Rogue One. Ten sice obsahuje většinu záběrů z druhého traileru, ale přeci jenom se pár nových scén dočkáme. Dozvíme se, jakou roli bude mít ve filmu Galen Erso (Mads Mikkelsen), větší prostor dostala i Mon Mothma a uslyšíme i oblíbenou větu ať nás Síla provází, která pochopitelně ve filmu nebude chybět.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

KarlCZ

Bude to super :)

20.8.2016 | 13:31:31
Tomi Lee Morpheus

uvidíme;)

20.8.2016 | 16:03:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců