Star Wars (Hvězdné války) Novinky k Old Republic a dalším hrám ze světa Star Wars

Novinky k Old Republic a dalším hrám ze světa Star Wars

Novinky k Old Republic a dalším hrám ze světa Star Wars

V prosinci nás čeká nové rozšíření k populární MMO hře The Old Republic a pro navnadění jsme se dočkali nového traileru. Ostatní hry se poté dočkaly nových aktualizací a došlo i na nové mise do LEGO Star Wars.


16 0
18.10.2016

Letos v prosinci nás čeká již šesté rozšíření populární MMO hry Star Wars: The Old Republic s podtitulem Knights of the Eternal Throne. Příběh bude samozřejmě navazovat na datadisk předchozí a level bude navýšen z 65 na 70. Hlavním lákadlem jsou dva nové herní módy nazvané Galactic Command a Uprising.

V Galactic Commandu se hráči na sedmdesátém levelu vydají do bitev mezi temnou a světlou stranou a mohou tak zvyšovat svůj vliv. Mód Uprising zase nabídne týmové souboje ve čtyřech hráčích proti nejznámějším herním záporákům. Příběh bude rozdělen do devíti kapitol a bude popisovat boj proti „Věčnému Impériu“.


Thumbnail Play icon

Fanoušci LEGO Star Wars se tento měsíc dočkali první DLC mise do hry na motivy filmu Síla se probouzí. Mise nás přivádí na Jakku, kde ztroskotali Finn a Poe se stíhačkou TIE. Co se stalo s Finnem, už samozřejmě víme a tak se mise zaměřuje na přežití Poea. V předchozích měsících se hráči dočkali pouze character packů a majitelé konzolí Playstation mise, kde C-3PO získal červenou ruku.

Z příběhových misí zbývají ještě dvě a ty se zaměří na útok na Takodanu z pohledu Prvního řádu a útěk pilotů Odporu ze základny Hvězdovrah. Není jisté, zda se objeví i DLC zaměřené na postavy z filmu Rogue One, ale podle toho, jak se ke hrám staví tvůrci, je pravděpodobné, že ano.

Thumbnail Play icon

Poslední zpráva se zaměří na hráče mobilních her. Star Wars: Commander se dočkal aktualizace zaměřené na nový film a tak se hráč bude moci ujmout několik nových jednotek. Nové postavy by se měly objevit také ve hře Star Wars: Galaxy of Heroes.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Michargo

Video nového Old Republic, je úžasné. Kdyby i takhle vypadali samotné hry, byla by to bomba. Skvělé, a znova skvělé. Navíc by bylo super, kdyby z tohohle období natočil film, prostě slast. Skandujte se mnou. Chceme film, chceme film, chceme film…

#2 Secret.Dandelion #3 téčko171
19.10.2016 | 10:14:01
Secret.Dandelion

#1 Michargo: Chceme Old Republic seriál ! Chceme Old Republic seriál ! Chceme Old Republic seriál ! Chceme Old Republic seriál !

19.10.2016 | 12:45:49
téčko171

#1 Michargo: Chtěl bych vidět grafárnu, která by takovou hru utáhla…

#5 dovahkiin
webmaster
19.10.2016 | 22:54:11
bugmenot

Byly by titulky k tomu Old Republic videu prosím, Prosím!

20.10.2016 | 12:34:31
dovahkiin

#3 téčko171: kdybys měl načítání každou chvíli jak Half-Life tak by to sice bylo trochu otravný, ale proveditelný

20.10.2016 | 16:39:45
Tomi Lee Morpheus

lol

SW OLD ROZPRÁVKY: TAKTO si svietiť svetelným mečom môže len LOLOO z kocúrkova;) takto PODCENIŤ výcvik jedinca velkého Príjemcu na silu je ŠKANDÁLNE;) TAKTO poraziť 6 jedajov je možné len v rozprávkach atd;)

ešte že hrám free to play world of tanks.

22.10.2016 | 6:39:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců