Star Wars (Hvězdné války) Novinky z uplynulých dní: Snyder u Star Wars, Feige a jeho ambice a jak to bude se seriálem o Fettovi?

Novinky z uplynulých dní: Snyder u Star Wars, Feige a jeho ambice a jak to bude se seriálem o Fettovi?

Novinky z uplynulých dní: Snyder u Star Wars, Feige a jeho ambice a jak to bude se seriálem o Fettovi?

V našich dalších novinkových střípcích se dočtete, jaké ambice má Kevin Feige ohledně Star Wars. Zdá se, že nás nějaký převrat Republiky v dohledné době nečeká. Dále se objevily nové a zajímavé informace o seriálu Book of Boba Fett a také je tu jedna fanouškovská kampaň, která stále neumírá.

10 1
2.6.2021

Kevin Feige nemá žádné skryté ambice převzít Lucasfilm 

Když bylo v roce 2019 oznámeno, že se Kevin Feige podílí na vzniku nového Star Wars filmu, ihned se začalo spekulovat, že půjde o brzký konec Kathleen Kennedy, kterou Feige v budoucnosti nahradí. Server Variety přišel se zajímavou zprávou, že to tak ale určitě nebude. Feige má produkovat pouze jeden film a ke Star Wars se dostal, protože ho o to přímo Kathleen Kennedy sama požádala.

Můžeme tedy vymýšlet konspirační teorie, jaké chceme. Zvlášť odpůrci Kathleen Kennedy. Kevin Feige je podle Variety stále věrný Marvelu, se kterým má plno práce. Nemá žádné ambice a vlastně ani čas, aby převzal otěže od Star Wars. Kennedy tedy bude pokračovat. A pokud ji někdo v budoucnu nahradí, to je sice možné, ale určitě to nebude Kevin Feige.


(Bude tu s námi Boba Fett více jak jednu řadu? Foto: Disney+)

Kampaň o Sola 2 opět ožívá

Příznivci filmu Solo: Star Wars Story se již roky snaží o druhý film či alespoň televizní seriál. Na internetu řádí hashtag #MakeSolo2Happen už od roku 2018. Zatím na to studio nijak nezareagovalo. Diváci doufají, že nyní po naříkání fanoušků Zacka Snydera, který zvládl na televizní obrazovky dostat svou Justice League, se i jim podaří vyškemrat film pro jejich mladého Hana Sola.

Lucasfilm ale místo toho oznámil seriál s Landem, o kterém ale nevíme vůbec nic. Teoreticky by se příběh Sola mohl dovyprávět právě tam, ale něco nám říká, že tomu tak nebude. Jak to bude se Solem? Nechají si ho tvůrci ještě pár let v šuplíčku, nebo to už jistě vidí jako mrtvý projekt? To je aktuálně hrozně těžké odhadnout, ale zatím asi nikdo nemá dostatek odvahy obnovit projekt, který prakticky srazil Lucasfilm na kolena a donutil je přehodnotit strategii na několik let dopředu.

Bude mít Book of Boba Fett více řad?

Doposud jsme si mysleli, že seriál Book of Bobba Fett bude jen jednorázovou podívanou na život slavného námezdního lovce. Ve finále tomu tak ale vůbec nemusí být. Uskupení Boba Fett Fan Club, které funguje už více jak 30 let, sdílelo na svých sociálních sítích fotografie různých materiálů z natáčení určené především pro natáčecí tým.

Na jednotlivých materiálech je napsáno, že se jedná o první sezónu, což nám dává naději, že tu s námi Boba Fett bude pár řad navíc. Na druhou stranu nevíme, jak moc přikládat této informaci význam. Může se klidně jednat jen o nějaký omyl grafika, v krajním případě může jít o podvrh. Napoví nám až prosinec 2021, kdy se přesvědčíme na vlastní oči, zda seriál skončí otevřeně.

(Jak by asi vypadal Star Wars film podle Zacka Snydera? Foto: Disney)

Zack Snyder připravoval Star Wars film

V roce 2013 na internetu lítala neověřená informace, že Zack Snyder připravuje Star Wars film. Snyder je jakožto dlouholetý fanoušek příběhů z předaleké galaxie často novináři dotazován, zda by si náhodou někdy nechtěl natočit film ze světa Star Wars. Nyní sám režisér potvrdil, že určité debaty v minulosti proběhly. Snyder měl mít na starosti spin-off mimo sequelovou trilogii.

Zřejmě ale vše skončilo pouze u hrubých obrysů a debat. Následně byl Snyder již plně vytížen Batman v Superman a následně Justice League. Teď Snyder sklízí úspěch s Army of the Dead a původní verzí Ligy spravedlnosti. Navíc se šušká o tom, že Snydera si naopak vyhlédl Marvel. Těžko říci, zda se Snyder někdy zpětně dostane ke svému Star Wars příběhu, kterým měl být ryzím sci-fi příběhem. Mnoha fanoušků by to asi uvítalo.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /3

Lex Luthor

Díky za informace asi tam máte chybu prosinec 2020 myslím, že tam má být 2021

2.6.2021 | 18:46:09
Raiden123

A co by to Snyder mal natocit? ala Tarantino verziu Kill Vader,alebo spacebalove 2 ?Alebo nieco medzi tym?

Len aby to nebolo tak ako zo star trekom,ze pre tvorive rozdiely vzniknu serialy a filmy zo sveta star wars,no zaroven nebudu mat vuobec znacku star wars.Viz priklad – Star Trek vs Orville.Pretoze Orville je Star Trek,ale zaroven i nieje.

3.6.2021 | 23:41:16
Carnage

Snydera raději k ničemu nepouštět, po Army of the Dead je čímdál víc vidět že on opravdu není dobrý režisér… fakt ne.

4.6.2021 | 7:01:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams nám připravil první a poslední díl nové trilogie. Nemá smysl dlouho chodit kolem horké kaše. Zřejmě se vše nepovedlo tak, jak původně mělo. Chyběla tomu vize a nápady, které Abrams měl, se svým způsobem shodily ze stolu. Abrams nyní o tom otevřeně promluvil.

Reklama

Zajímavosti

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Na dni investorů Lucasfilm představil několik nových filmů a seriálů. A ejhle, u jednoho již údajně byla pozastavena výroba a přednost dostanou jiné projekty. Kromě této zprávy vám také přinášíme čerstvou novinku, že Dave Filoni zesílil svou pozici u Lucasfilmu a vyšplhal zase o kousek výš.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců