Star Wars (Hvězdné války) Novinky z uplynulých dní: Vader věděl o Exegolu, Snoke je zřejmě naklonovaný z Lukeovy ruky ztracené na Bespinu a další novinky ze světa Star Wars

Novinky z uplynulých dní: Vader věděl o Exegolu, Snoke je zřejmě naklonovaný z Lukeovy ruky ztracené na Bespinu a další novinky ze světa Star Wars

Novinky z uplynulých dní: Vader věděl o Exegolu, Snoke je zřejmě naklonovaný z Lukeovy ruky ztracené na Bespinu a další novinky ze světa Star Wars

Největší pozdvižení tento týden vyvolal komiks s Darth Vaderem, který naznačil, co se mohlo stát s rukou Lukea Skywalkera po finálním boji v Epizodě V. Také se zdá, že Palpatinův výzkum klonování mohl začít ještě dříve než v seriálu The Mandalorian, jak jsme ostatně ve druhé řadě viděli.

12 0
1.5.2021

Battlefront III je údajně na cestě

I když to nebylo oficiálně potvrzeno, údajně se chystá třetí Battlefront, populární hra z dílny EA, která si vysloužila spoustu kritiky, ale i chvály. Projekt je ještě v úplných začátcích a zatím kolem něj kolují jen zvěsti. Údajně se ale marketingové oddělení zaměří na planetu Coruscant a Ahsoku Tano (v minulosti to byla třeba planeta Hoth, Naboo či Darth Maul). Počítá se s tím, že se tvůrci budou chtít svézt na úspěchu seriálu The Mandalorian, proto ten výběr Ahsoky. Propůjčit hlas by jí měla opět Rosario Dawson.

Seriálový Anakin Skywalker neřekl své poslední slovo 

I když filmovým Anakinem Skywalkerem je bezesporu Hayden Christensen, v animovaných seriálech postavu již několik let dabuje Matt Lanter. Ten nyní prozradil, že své poslední sbohem Star Wars neřekl. Chystá se projekt, ve kterém vystoupí. Zatím nevíme, zda půjde třeba o nějaký nový animovaný seriál, bude mít malé cameo skrze flashbacky v seriálu Star Wars: The Bad Batch nebo se bude jednat o hru. Jelikož se chystá Battlefront III, nedivili bychom se, kdybychom ho slyšeli právě tam.


Bude mít Luke Skywalker cameo i v jiném seriálu? 

Aktuálně se natáčí seriál o Obi-Wanovi. Ewan McGregor je tak často hostem různých show či podcastů. Server The Hollywood Reporter mu položil otázku, zda máme čekat mladého Skywalkera i v jeho seriálu. McGregor odpověděl, že neví, ale je to možné. Svým způsobem je toto cameo poměrně očekávatelné a naopak by bylo zklamáním, kdyby se Luke neobjevil. Když už v seriálu budeme mít tetu Beru a strýčka Owena, působilo by zvláštně, kdyby tam nebyl Luke. V seriálu mu bude deset let a desetileté dítě se přeci nemůže potloukat po Tatooinu samo.

(O Snokeovi ještě uslyšíme. Foto: Disney)

Ždímání Mandaloriana údajně jen tak neskončí

Nyní se přesuneme opět ke hrám a k velkým spekulacím. Studio Disney si je údajně vědomo obrovské síly Mandaloriana a údajně se pracuje na videohře, která by měla být dostupná pro PS5, Xbox Series X, PC a možná i pro starší generace PS4 a Xbox One. Víc toho nevíme. Aktuálně víme u plánovaných her jen to, že se chystá druhý díl Jedi Fallen Order s Kalem Kestisem a Ubisoft vyvíjí novou Star Wars hru s otevřeným světem. Nějaká příběhovka podle seriálu by ale určitě bodla.

Teorie o klonování Lukea Skywalkera pokračují

Aktuálně vychází komiksová série jednoduše pojmenovaná Darth Vader, která se zaměřuje na pokroucený vztah Vadera a Palpatina. Jedenácté číslo tohoto komiksu odhalilo, že Vader věděl o Exegolu, planetě, kterou známe z Epizody IX. Komiks dále odhalil, že již mezi epizodou V a VI Palpatine prováděl klonovací experimenty a zřejmě se již pokoušel naklonovat nějakého Jedie či Sitha. Dokonce je zde vidět i ruka v nádrži, což fanoušky velice rozrušilo.

Dává nám to tak naději, že právě Palpatine přišel k ruce Lukea Skywalkera ztracené po boji s Vaderem na Bespinu. Skywalkerovu ruku následně využil, mohla sloužit jako předloha pro klonování. Je tak dosti pravděpodobné, že svým způsobem může být Snoke vzdálenějším klonem Lukea, nebo přinejmenším kombinací Lukea a pravého Palpatina. Dějová zápletka okolo ztracené ruky, Palpatinova klonování a Snokea tak rozhodně nekončí a do budoucna se s ní ještě setkáme.

(Disney propojuje své nové komiksy s filmy a naopak. Foto: Disney)

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3, článek 4, článek 5)

Diskuze /6

Knowho

V legendě použil tu ruku klon jediho Joruse C'Baotha Joruus C'Baoth tak že stvořil klona Luuka Skywalkera kterého následně zabila Mara Jade.

#2 tom99
1.5.2021 | 18:23:23
tom99

#1 Knowho: To je podle mě o dost horší varianta než tato…

webmaster
1.5.2021 | 18:43:12
Kalmi

Na martinuse vychadza 17.5 komiks „Star Wars: Moře v plamenech – Pevnost Vader“ neviete nahodou ci sa jedna o tento komiks?

#4 Blackhand47XD
1.5.2021 | 21:11:57
Blackhand47XD

#3 Kalmi: Ne ne, to je druhá polovina příběhu o Vaderovi těsně po E3, kde se řeší lov Jediů, výcvik Inkvizitorů a výstavba Vaderovy pevnosti na Mustafaru. Článek pojednává o komiksech mezi E5 a E6. :)

webmaster
1.5.2021 | 23:26:06
Zin-Azshari

Spíš by Disney mělo seškrtat celou novou trilogii jako špatný vtip a natočit to znova a pořádně. Bohužel to se ale nikdy nestane :)

Bez legrace, propojovat to můžou jak chtějí, ale furt ty filmy budou mít hodnotu psího extrementu. Audiovizuálně super, příběhově prostě katastrofa. Snoke klonovaný z ruky je fakt totální stéblo :D

2.5.2021 | 12:13:58
Moor8

Z jednoho obrázku vyvodit takové závěry je tedy pořádná konspirace :D

je snad zcela jasné, že s projektem klonování Palpi začal ještě za svého života, tedy před ep. 6. Článek působí, jako by to bylo nějaké nové zjištění a něco překvapivého.

2.5.2021 | 16:32:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců