Star Wars (Hvězdné války) Odhalení nových postav v Rogue One a Epizodě VIII

Odhalení nových postav v Rogue One a Epizodě VIII

Odhalení nových postav v Rogue One a Epizodě VIII

Pokud patříte mezi fanoušky Star Wars, kteří musí znát úplně každou postavu, která se ve filmech mihne, nenechte si tento článek ujít. Díky dalším odhaleným sběratelským kartám je již jasné, kdo se objeví v blížícím se snímku Rogue One, a také víme, koho si v Epizodě VIII zahraje Benicio Del Toro.


11 0
22.11.2016

Rogue One: Star Wars Story

Hračky, knihy a různé sběratelské karty jsou kromě jiného také dobré k tomu, že odhalí nové postavy, které se ve filmu objeví. Nyní byly odhaleny tři nové postavy, na které se (v malém měřítku) můžeme těšit ve filmu Rogue One: Star Wars Story. Zmíněná trojice se na plátně zřejmě pouze mihne, ale pozorný fanoušek Star Wars je zkrátka nemůže opominout.

První z nich je Edrio, Tognathan z planety Yar Togna, který se svým společníkem Benthicem spolupracuje se Sawem Gerrarou. Edria hraje Paul Kasey, který má již bohaté zkušenosti s hraním všemožných stvoření v televizních seriálech a filmech (pamatovat si ho můžete například ze seriálu Doctor Who). Kasey si už zahrál i ve filmu Síla se probouzí, kde ztvárnil pilota Odboje Elloa Astyho, který zahynul při zničení základny Hvězdovrah.


U Paula Kaseyho ještě chvíli zůstaneme. Není to totiž jeho jediná role v Rogue One. Zahraje si ještě admirála Radduse z planety Mon Calamari. Raddus je stejné rasy jako známější admirál Gial Ackbar, který proslul ve Star Wars filmech hláškou Je to past!. Dle jiného zbarvení kůže Raddus žije na severní polokouli planety Mon Calamari.

Další novou postavou, kterou v Rogue One poznáme, je Bistan, kterého lze stručně popsat jako vesmírnou opici. Bistana ve filmu hraje Nick Kellington. Dalším čestným členem, který si ve Star Wars zahraje, je Warwick Davis. Ten ve Star Wars proslul rolí ewoka Wicketa v Návratu Jediů. Zatím nevíme přesné jméno postavy, kterou bude Davis hrát, ale první obrázek už je k dispozici (viz výše). Mimochodem, jde o první Warwickovu roli ve Star Wars, kde tento malý herec používá blaster.

Epizoda VIII

Už nějakou dobu víme, že si v Epizodě VIII zahraje Benicio Del Toro. Dle posledních zpráv má hrát muže v černém, který je popisován jako nebezpečný člověk, kterého nejspíše potkáme v nějakém casinu. Již dřívější zprávy hlásily, že se má jednat o zápornou postavou.

Další herečkou, která se objeví v Epizodě VIII, je Laura Dern. Ta údajně ztvární slavnou osobnost, která má zvláštní růžové vlasy a vypadá podobně jako zámožné postavy z Hunger Games. Poslední známou posilou je Kelly Marie Tran. O této roli se toho zatím příliš neví, snad jen to, že má mít společné scény s Finnem.

  • rogue-one-01-210309-60703984a5d342c0bbee7834cd1dd6ea.jpg
  • rogue-one-02-210308-688cde93f0b59cff89ad4f19849e331f.jpg
  • rogue-one-03-210307-e8a59b987eee77e7dae2422d32f84776.jpg

Diskuze /1

Tomi Lee Morpheus

podla mna taký fanúšik ani neexistuje, skôr je to snaha vytrieskať ztoho viacej $, zrejme z predaja hračky nejakého „šteku na plátne“ má výrobca viacej zisku, a zrejme cielia svoju reklamu na matky a babky ktoré chcú urobiť svojim potomkom radosť, a naivne sa spoliehajú, že ak je tam logo SW, tak to bude to čím žije ich vnúčik.

Ale vačšieho sklamania nepoznám, ako keď dostanete SW FIGÚRKU, ktorú ste vo filme ani nezaregistrovali.

24.11.2016 | 13:33:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců