Star Wars (Hvězdné války) Pět postav ze seriálů, které by si zasloužily své místo ve filmu

Pět postav ze seriálů, které by si zasloužily své místo ve filmu

Pět postav ze seriálů, které by si zasloužily své místo ve filmu

Fanoušci Star Wars dobře vědí, že vše nekončí pouze filmy. Máme tu šest sezón animovaného seriálu Clone Wars a zatím tři řady Rebels. V průběhu celkem devíti sezón jsme poznali spoustu zajímavých postav, které by si zasloužily místo na filmovém plátně. Kdo by to podle nás měl být?


10 0
20.6.2017

Hondo Ohnaka

Lstivý pirát, kterého jsme poznali již v první řadě Clone Wars. Má občas špatné úmysly, ale nemůžeme o něm říci, že se jedná o zlou postavu. Je to charakter, který má svůj vlastní zločinecký kodex, který ctí. Hondo se stal velice oblíbeným, a tak se ho Dave Filoni rozhodl zakomponovat i do seriálu Rebels. Hodil by se Ohnaka do nějakého filmu? Určitě ano. Dokážeme si představit, že by vystoupil ve filmu s Hanem Solem, kam by se skvěle hodil. Ostatně Hondo je z pohledu lstivosti Hanovi velice podobný. I on několikrát někoho podrazil.

(Hondo Ohnaka. Foto: DisneyXD)


Rex

Možná nejznámějším klonem z filmů je Cody, ale seriáloví fanoušci mají určitě na prvním místě Rexe. Klona, který většinu misí během Klonových válek sloužil pod Anakinem Skywalkerem a Obi-Wanem Kenobim. Rex nám dokázal, že kloni mají své vlastní charaktery, dokážou myslet a sami se rozhodovat. Rex se objevuje i v seriálu Rebels, kde už je ostříleným veteránem, ale stále má čemu přispět. Dokonce existuje i spekulace, že se Rex zúčastnil bitvy o Endor. Do jakého filmu by se Rex hodil? Klonová armáda má stále co nabídnout, krátkého pomrknutí jsme se dočkali i v Epizodě VII, prostor pro ještě staršího Rexe by určitě byl.

(Kapitán Rex. Foto: DisneyXD)

Cad Bane

Nejlepší námezdní lovec během Klonových válek, kterého jsme poznali, když unesl Zira. Byla to jakási náhrada za Boba Fetta. Cad Bane, který pochází z planety Duros, je svým specifickým vzhledem a oblečením ve světě Star Wars unikátem. Pokud by se měl někde objevit, byl by to rozhodně film s Hanem Solem, kam by se perfektně hodil. Pokud má být nový film o Hanu Solovi navíc vesmírný western, nikdo by do filmu nepasoval lépe než Cad Bane se svým kloboukem z Divokého západu.

(Cad Bane. Foto: DisneyXD)

Ahsoka Tano

Když bylo před premiérou seriálu Clone Wars ohlášeno, že se v seriálu bude vyskytovat padawanka Ahsoka Tano, fanoušci ji odsoudili ještě předtím, než dostala svou šanci se na televizních obrazovkách předvést. Malá 'Soka byla nenáviděná, ale podařilo se jí něco nečekaného. V průběhu šesti řad se z ní stala jedna z nejpropraco­vanějších a nejoblíbenějších postav. Její odchod z řádu na konci páté řady byl velice dojemný. Ahsoka se následně objevila i v první a druhé řadě Rebels. Její osud je aktuálně neznámý, ale její fanoušci doufají, že Tano žije. Nejvíce bylo její jméno skloňováno s filmem Rogue One, kde asi byla největší šance, že by se malá 'Soka objevila.

(Ahsoka Tano. Foto: DisneyXD)

Asajj Ventress

Ve filmech jsme poznali spoustu sithů, ale co příslušníky Temné strany, kteří nikdy sithy nebyli? Asajj Ventress pochází z Dathomiru, kde vyrůstala s matkou Talzin a ostatními Sestrami noci. Asajj měla přesto velice temné dětství, Sestry noci ji byly nuceny opustit na planetě Rattatak, kde se stala otrokyní. Tam potkala jedie Ky Nareca, který ji naučil používat Sílu. Její mistr byl ale zabit piráty a Asajj poté sešla z cesty. Následně se stala učednicí hraběte Dookua, kterým byla zrazena. Následně byla chvilku námezdní lovkyní. Její minulost je opravdu propracovaná a lovkyni se světelným mečem jsme ve filmu přece ještě neměli, ne?

(Asajj Ventress)

Která postava podle vás ze seriálu Clone Wars a Rebels by si zasloužila své místo ve filmu? A v jakém?

Diskuze /13

Railbot

Tak spíš než Hondo nebo Rex jednoznačně Savage.

#4 Lex Luthor
20.6.2017 | 17:31:48
LosAlamos

Ehm…a Thrawn je kde?

#3 Blackhand47XD
20.6.2017 | 17:34:31
Blackhand47XD

#2 LosAlamos: Ve článku jde o postavy, které se poprvé představily v seriálech. Thrawn začínal v knihách. :)

webmaster
20.6.2017 | 18:02:51
Lex Luthor

#1 Railbot: Savage Opres byl bohužel zabit Darthem Sidiusem na Mandaloru

20.6.2017 | 18:24:44
Lex Luthor

Uvítal bych Cad Banea a Assaj Ventres ve filmu

20.6.2017 | 18:25:56
Golradir

Ahsoka by ve filmech mohla pomoci Lukovi s tou jeho jediskou revolucí :). Ale nevím, kolik se její rasa dožívá let :/

#7 Wolfinator1
20.6.2017 | 18:50:16
Wolfinator1

#6 Golradir: Babička Ahsoka s Lukem to by byla pecka , ale to bych řekl, že 100 % nebude no škoda. Námětů a super postav máme v galaxii bezpočet, kdyby chtěli můžou točit ještě pár desítek let.

#8 Golradir
20.6.2017 | 20:03:10
Golradir

#7 Wolfinator1: Luke: „Poté co Ben Solo, nyní známý jako Kylo Ren vyvraždil mé padawany, jsem se stáhl na opuštěný ostrov, kde se nalézá jeden z prastarých chrámů jediů. Jenže tento ostrov nebyl opuštěný, jak jsem se zpočátku domníval. Rozkaz 66…Obi-Wan a Yoda nebyli zdaleka jediní, kdo ho přežili…“ Pampadadaaam → Ahsoka Tano :) :D :D Ale tohle se bohužel nikdy nestane :(

20.6.2017 | 21:04:20
Quinzel

Disney nikdy nedopustí aby se některá z těchto postav dostala do filmu, jediné čeho se dočkáme budou sólovky postav z původní trilogie a možná i z té nejnovější…

#10 tom99
21.6.2017 | 7:46:05
tom99

#9 Quinzel: Já myslím, že se jednou tato hranice prolomí…

webmaster
21.6.2017 | 10:43:36
Uchvatitel

Jednoznačně moje milovaná Ahsoka, ale i jinak bych rád viděl všechny co jste zmínili.

21.6.2017 | 12:13:16
Lex Luthor

Cad Bane

22.6.2017 | 8:52:56
Santini05

Ahsoka u mě vede, co se sympatií týče, ale o ní toho už víme docela dost, i když nějaký film, klidně animovaný, věnovaný jejímu dětství a začátkům v řádu by mohl být velice zajímavý. Ale postava, která by nám dokázala nabídnout hodně zajímavý příběh od začátku do konce, je určitě Asajj Ventress :)

26.6.2017 | 14:35:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců