Star Wars (Hvězdné války) Phasma v Epizodě VIII sundá masku a setká se Luke s Leiou?

Phasma v Epizodě VIII sundá masku a setká se Luke s Leiou?

Phasma v Epizodě VIII sundá masku a setká se Luke s Leiou?

I když nás teprve ty největší akce čekají, především D23 a Comic-Con v San Diegu, v průběhu roku probíhají i komornější Comic-Cony. Jeden takový se odehrál na na konci května v Chile. Tam vyrazil i přední pracovník Lucasfilmu Pablo Hidalgo, který prozradil pár detailů o filmu The Last Jedi.


14 0
5.6.2017

Pablo Hidalgo mluvil o Star Wars a Epizodě VIII jen obecně, přesto se mu podařilo prozradit něco nového. Phasmy se v novém filmu dočkáme bez masky. Možná by to pro vás nemusela být tak velká novinka, když na nových promo fotkách je Phasma taktéž vidět bez helmy. Ale uvidíme ve filmu pod maskou skutečně Gwendoline Christie?

Hidalgo prozradil, že fotky jsou zavádějící. Phasma sice masku sundá, nutně to ale neznamená, že je člověkem. Pod maskou se tak může schovávat jakákoliv tvář známé či neznámé rasy z předaleké galaxie. To je rozhodně velice zajímavá novinka. Zároveň by ale bylo záhadou, proč je na oficiálních promo fotkách vyobrazena jako člověk. Hidalgo také zavtipkoval, že máme být vděční, že nám Phasmu bez masky ukážou. Líbí se mu myšlenka, že tváře stormtrooperů jsou zahaleny tajemstvím.


(Bude Phasma bez masky vypadat takto? Foto: Disney, Vanity Fair)

Pablo Hidalgo na Comic-Conu prozradil ještě jednu velice zajímavou věc. Jelikož ale jeho slova byla následně překládána do španělštiny, která je v Chile úředním jazykem, a až ta byla prezentována do médií, došlo k nedorozumění. Určité zdroje uvádějí, že Hidalgo potvrdil, že se v Epizodě VIII můžeme těšit na setkání Lukea Skywalkera a jeho sestry Leii Organy.

Jejich setkání by dávalo smysl. Fanoušci si určitě přejí, aby se sourozenci opět shledali. Nyní, když víme, že Leia v Epizodě IX nebude, každý by byl vděčný za jakoukoliv její scénu se svým bratrem. Zároveň je ale tato informace velikým spoilerem, protože prakticky prozrazuje, že Luke nejspíše planetu Ahch-To opustí a setká se s Odbojem. Hidalgo ale následně prohlásil, že nic takového neřekl a že se zřejmě překladatel spletl. Údajně prý hovořil pouze o silném poutu mezi Lukem a Leiou.

Ať už to bylo jakkoliv, uvítali byste společnou scénu Lukea a Leii? A co říkáte na Phasmu bez masky?

Diskuze /11

Railbot

Fotky jsou starý. Kdo hraje Phasmu všichni víme. První řád stejně jako Impérium je silně rasistický a upřednostňuje lidi. Phasma je na 100% člověk. Luke a Leia se jistě setkají. Těžko si nechat v epizodě ujít takovou příležitost pro emotivní scénu.

#4 Lex Luthor
5.6.2017 | 18:35:42
Golradir

Vždy když si nějaká tajemná postava (v jakémkoliv filmu, seriálu, hře, manze…) sundá masku, tak jde její charakter do kopru :(

#3 Lex Luthor
5.6.2017 | 19:10:08
Lex Luthor

#2 Golradir: to je fakt

5.6.2017 | 20:54:21
Lex Luthor

#1 Railbot: Taky jsem to chtěl říct, jestli je první řád založen, jako impérium tak by měl být rasistický a přijímat jen lidi, takže stormtroopeři a kapitánka by měli být lidé, pokud jsou stormtroopeři otroky impéria tak by to měli být černoši po vzoru Fina.

#9 téčko171
5.6.2017 | 20:56:57
Wolfinator1

Je mi upřímně jedno jestli má nebo nemá kapitánka helmu stejně tam bude jen chvilku a bude pitomá jako v ep. 7 :D. Ale myslím, že bude člověk. Rozhodně chci setkání sourozenců. Setkání Žvejka a Luka , Luke se dozvídá o smrti Hana, setkání sourozenců … čím více takových momentů tím líp ať nostalgie pěkně působí :D stejně upřímně koho zajímal v Ep. 7 nějaký Finn či Poe , já teda čekal hlavně na Hana, Leiu a Luka.

#6 perteus
5.6.2017 | 23:27:00
perteus

#5 Wolfinator1: Mě. Ač jsem vyrůstal na původních SW . U nových SW mi Hanova příběhová linka připadala trapná. Omlouvám se, ale udělat z něho starého pašeráka, co na stará kolena dělá stejně pitominy, aby pak zmoudřel, dělal filosofické proslovy a nechal se nakonec zabít pomateným synem? E ne. Ale chápu, že Fordovi splnili jeho přání, které měl u Návratu Jedyů. Nicméně mě noví hrdinové bavili a nemám s nimi problém.

#7 Railbot
6.6.2017 | 12:44:44
Railbot

#6 perteus: za to „Jedyů“ bys měl dostat doživotní ban na SW tématiku :D

6.6.2017 | 12:55:57
Tomi Lee Morpheus

Phasma bez helmy LEN VYHOLENÁ, inak NEEEE!!!
v hry o trony újde, lebo je to proste žena čo chce byť aj ženou, ale v SW. by mala mať čo najviac iný akčnejší look,
inak zatvorím oči;)

6.6.2017 | 16:09:19
téčko171

#4 Lex Luthor: Imperiální rasismus ale spočívá v tom, že považují za nadřazené všechny lidi oproti mimozemšťanům. Jestli je pak v rámci lidstva ta která osoba bílá, černá, nebo žlutá je jim úplně fuk, důležité je, že je to člověk. Tzn. i kdyby stormptroopers First Order byli lidští otroci, bylo by úplně jedno, jakou mají barvu kůže.

#10 Tomi Lee Morpheus
webmaster
6.6.2017 | 19:51:03
Tomi Lee Morpheus

#9 téčko171: qzaujimavé, ja som jeho koment presne tak pochopil ako to teraz ty vysveluješ, on reagoval na to že v čaĺnku je písané, že keď sundá masku, nemusíme vidieť herečku ale môže mať na ksichte nejakú masku.

#11 tom99
7.6.2017 | 15:19:12
tom99

#10 Tomi Lee Morpheus: Také jsou spekulace, že Phasma sice bude člověkem, ale bude mít např. umělé oko. Takže vlastně takový humanoid. Že by nějaký úraz po návštěvě drtiče odpadků?

webmaster
7.6.2017 | 21:05:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců