Star Wars (Hvězdné války) Potvrzeno: Finna se dočkáme i v Epizodě IX

Potvrzeno: Finna se dočkáme i v Epizodě IX

Potvrzeno: Finna se dočkáme i v Epizodě IX

Finn je jednou z hlavních postav sequelové trilogie Star Wars, přesto o něm prakticky nic nevíme. Fanoušky především zajímá jeho původ a možné spojení s Landem Calrissianem. I proto není divu, že se zběhlého vojáka Prvního řádu dočkáme i v Epizodě IX.


13 3
10.5.2017

Epizoda VIII se nedostala ještě ani do kin a už nyní víme, kdo se objeví v dalším pokračování. John Boyega, představitel Finna, nyní aktuálně potvrdil, že se jeho postavy dočkáme i v Epizodě IX. Jedná se trošku o menší spoiler k filmu, protože teď se nemusíme o postavu Finna bát. Na druhou stranu, kdo toto potvrzení nečekal?

Finn je jednou z hlavních postav nové trilogie. Nová trojka ve složení Finn, Rey a Kylo Ren je ve středu vyprávění a dalo se očekávat, že jejich osudy budeme řešit i v Epizodě IX. Je to zkrátka taková trojice, která nahrazuje Lukea Skywalkera, Hana Sola a Leiu Organu. Samozřejmě tu existuje i malá šance, že Finn nakonec nepřežije a dočkáme se ho ve filmu v jiné formě. Flashbacky, vize, zjevení – to vše je ve Star Wars světě možné. S největší pravděpodobností ale Finn bude mít v Epizodě VIII štěstí a ze všech problémů se dokáže dostat živ a zdráv.


(Vezme Finn do ruky opět světelný meč? Foto: Disney)

Finna v The Last Jedi čeká příběh s novými hrdiny. Tentokrát už většinu času na plátně nestráví s Rey, ale s Rose, která pracuje u Odboje jako údržbářka. Oba se dostanou do potíží, když První řád (nejspíše) zaútočí na jejich základnu. Finn s Rose uprchnou a dle dostupných informací ukradnou vesmírného koně, na kterém budou utíkat před Prvním řádem. Vesmírný kůň má být nové stvoření, které nám bude ve filmu představeno. Zřejmě si zatím můžeme představit rychlejšího Tauntauna.

Následně se Finn s Rose vydají na spletitou cestu galaxií a nejpravděpodobněji to budou oni dva, kteří narazí na planetě Canto Bight (jejíž scény se natáčely v chorvatském Dubrovníku) na herce Benicia Del Tora, který by vzhledem k nejnovějším zprávám mohl ztvárnit syna Boby Fetta. Alespoň tak to vypadá dle dostupných, zákulisních informací.

Jste rádi, že nás bude Finn provázet i v dalším díle? Bude konečně odhalen jeho původ?

Diskuze /2

Ingimir

Epizoda VIII se nedostala ještě ani do kin a už nyní víme, kdo se v ní objeví.

nechceli ste napísať že už vieme kto sa objaví v pokračovaní? lebo neviem o filme, ktorého obsadenie sme spoznali až po premiére v kine :D

10.5.2017 | 20:05:35
elpapirus

Tak tohle bylo vcelku očekávaná věc :)

11.5.2017 | 0:07:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !