Star Wars (Hvězdné války) Pouze jeden z hlavních herců sequelové trilogie by se měl zájem do Star Wars vrátit

Pouze jeden z hlavních herců sequelové trilogie by se měl zájem do Star Wars vrátit

Pouze jeden z hlavních herců sequelové trilogie by se měl zájem do Star Wars vrátit

Sequelová trilogie je již u konce a nutno říci, že příliš dobrých ohlasů nesklidila. Herci se přesunuli k jiným projektům a o Star Wars nechtějí slyšet. Většina již veřejně přiznala, že se k roli z nějakého důvodu nechce vrátit. Přesto je tu jeden, kdo zájem stále má. Kdo to je?

6 2
14.4.2021

Vezmeme to pěkně popořadě. Daisy Ridley Star Wars miluje, sleduje i Mandaloriana a hodlá se dívat i na další seriály z dílny Disney+. Její úloha ale prý skončila a jako Rey se v tuto chvíli neplánuje vrátit. Obdobně to má i Oscar Isaac. Ten o práci nemá nouzi, navíc svým způsobem stále zůstává v Disney rodině. Již brzy ztvární Moon Knighta od Marvel Studios.

Adam Driver je svým způsobem ze hry, protože jako jeden z mála hrál postavu, která na konci sequelové trilogie zemřela. Navíc Driver je známý tím, že s novináři až tak nemluví, na sociálních sítích není aktivní, takže podobná ostrá prohlášení jako jeho kolegové nedává či ani nemůže dávat. I tak se ale spekuluje, že mladého Bena Sola jednou uvidíme. Postavu by ale mohl ztvárnit nějaký mladší herec.


Kapitolou samou o sobě je herec John Boyega. Ten sice moc nových rolí v poslední době nezískal, ale zato je velice hlasitý na sociálních sítích. Sem tam svými kontroverzními názory zvedne nejednoho fanouška ze židle. Ke Star Wars by se prý nevracel. Nicméně je stále v kontaktu s prezidentkou Lucasfilmu Kathleen Kennedy, se kterou řešil i zastoupení menšin ve Star Wars světě. Přivést ho zpět do hry asi není na pořadu dne, ale něco nám říká, že se Finna ještě dočkáme.

(Hrát ve slavné sérii neznamená, že se do ní chcete vehementně vrátit. Foto: Disney)

Pak tady pochopitelně máme Marka Hamilla a Harrisona Forda. První jmenovaný před časem prohlásil, že po Epizodě IX ho už jako Luka Skywalkera neuvidíme. Následně se Hamill objevil v závěrečném díle druhé řady Mandaloriana. U Hamilla tak nikdy nevíte. Pokud mu bude návrat dávat smysl, zřejmě by se herec přemluvit nechal.

Zato Harrison Ford je úplně ze hry. Údajně se prý do sedmičky vrátil jen kvůli tučnému šeku, příslibu, že se začne natáčet brzo další Indiana Jones, a také s pevným slovem od tvůrců, že Hana Sola konečně zabijí a bude mít od role pokoj. Samozřejmě jde o poměrně ostré vyjádření, nicméně Ford je známý tím, že se od Sola snaží již delší dobu distancovat, a obecně není nijak velkým fanouškem příběhů z předaleké galaxie.

No a pak tady máme nenápadného Domhnalla Gleesona, který ztvárnil v sequelové trilogii Armitage Huxe. A i když i Gleeson nemá o nové role nouzi, aktuálně se jedná o jednoho z mála herců, který si zahrál ve všech dílech sequelové trilogie, a má zájem o návrat. Hux je sice mrtvý, ale pokud by příběh stál za to, Gleeson by do toho šel.

Star Wars miluje a natáčení si užíval. Sám by si přál, aby Hux měl v posledním díle větší roli, ale to si prý přeje pokaždé. A film není nafukovací, aby měl třeba sedmnáct hodin, takže nakonec je se svou úlohou v devítce spokojen. Kdyby se mohl vrátit, šel by do toho hned. Kdyby to nevyšlo, prý nevadí – už i tak se mu poštěstilo být ve třech filmech a to rozhodně není málo.

Jaký návrat postavy byste nejvíce ocenili? A koho naopak už ve Star Wars vidět nechcete?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /9

Zilwicky

Ak bereme cisto len epizody VII az IX tak z nových postav jedine BB-8.. Ukričaného Boyegu som nikdy nemal rád, jeho postavu od epizody VIII uz vonkoncom nie a po tomto: „Nicméně je stále v kontaktu s prezidentkou Lucasfilmu Kathleen Kennedy, se kterou řešil i zastoupení menšin ve Star Wars světě“ uz ale ze vobec nie :D

Zato velice rád by som znova videl este K2SO :)

14.4.2021 | 17:28:48
4391

To co napíšu bude nejspíš brané jen jako další hejt, ale s prezidentkou Lucasfilmu Kathleen Kennedy se netěším na návrat žádné postavy, poněvač po epizodě IX nebudu mít ani chuť se na další film dívat… Nebejt Mandalorianu, tak pro mě svět SW skončil.

#3 Zilwicky
14.4.2021 | 22:03:22
Zilwicky

#2 4391: Najhorsie je ze vela kanálov naznacuje ze v Disney si sú vedomý ako moc to KK posrala (nie sú tam všetci padlí na hlavu predsa len a čísla nepustia) ale proste len tak ju vyhodiť nemôžu lebo by sa na nich zniesli vsetky feministky sveta :/

15.4.2021 | 13:31:48
tom99

A Petty Jenkins má úplně stejné výhradní postavení. I když její WW84 je úplná sračka, tu trojku stejně natočí, vemte na to jed…

webmaster
15.4.2021 | 22:04:34
Camaris

Je to tak. Treti wonder woman je uz potvrzena.

16.4.2021 | 8:59:35
HellTsuku

Já tam nechci ani toho uřvance Boyegu, ani K.K. to ať radši SW zruší než tyhle dva dementy ještě vidět na něčem v SW pracovat.

16.4.2021 | 20:00:58
Retyus

Jediné koho chci vrátit je Gina Carano. Celý Mandalorian je více SW než poslední 3 filmy

#9 Svjatogor
16.4.2021 | 21:19:36
RagnarokCzD

To je rozhodně zajímavá volba slov „Dočkáme se Boyegy“ … osobně by mě docela zajímalo kdo na toho vola čeká.

17.4.2021 | 10:05:23
Svjatogor

#7 Retyus: Souhlas. :-)

17.4.2021 | 15:33:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců