Star Wars (Hvězdné války) Proč má Rey na fotkách z Epizody IX stejné oblečení jako v Epizodě VII? Je za tím něco víc?

Proč má Rey na fotkách z Epizody IX stejné oblečení jako v Epizodě VII? Je za tím něco víc?

Proč má Rey na fotkách z Epizody IX stejné oblečení jako v Epizodě VII? Je za tím něco víc?

Všimli jste si, že zatímco ostatní postavy z Epizody IX mají zcela nový vzhled, protože se děj posunul o jeden rok dopředu, Rey vypadá stále stejně? Existuje k tomu jedna velice pěkná teorie, která vysvětluje, proč má na sobě Rey kostým z Epizody VII. Co za tím tedy je?

11 0
22.2.2019

Dnes si zaspekulujeme se zprávou, se kterou přišel server Making Star Wars, který má velice dobrý instinkt na odhalování nových informací týkající se nových Star Wars, takže bychom se nedivili, kdyby se ani tady nezmýlil. J. J. Abrams na svých sociálních sítích sdílel fotografii, kde se objímá Rey, Finn a Poe Dameron. Fanoušky rozhodně překvapil vzhled Rey.

Ať už zohledníme účes, rukavice či oblečení – vše je na chlup stejné jako u Epizody VII, kde jsme se s Rey poprvé setkali na pouštní planetě Jakku. Jak je to možné, když už Rey vypadala v Epizodě VIII jinak a na nedávném artworku z Epizody IX se nám představila celá v bílém? Navíc měnit kostýmy postavám je pro Disneyho důležité, protože pak má důvod vyrábět stále nové hračky a přilákat nové kupující.


(Jak dlouho se zdržíme na pouštní planetě? Foto: Disney)

První možnou variantou je flashbacková scéna, ty ale nejsou ve světě Star Wars až tak běžné, takže se rovnou přesuneme k jiné a zajímavější variantě. Údajně existuje doposud neviděná scéna z Epizody VII, kdy spolu mluví Rey a Leia Organa. Tvůrci chtějí tuto scénu použít, ale pochopitelně ji musí upravit, aby vše pasovalo do děje v Epizodě IX.

Daisy Ridley tak tedy na sobě musela mít oblečení z Epizody VII, aby se mohl použít materiál, který byl natočený před více než čtyřmi lety, s tím novým. Pozůstalá rodina Carrie Fisher se již v minulosti vyjádřila, že scény s Carrie dávají perfektní smysl a nic nebude působit násilně. Hovořila rodina právě o této scéně, která bude rozšířena o nové záběry s Rey?

Je to dost možné. Podle Abramsovy fotky se znovu vydáme na pouštní planetu, s největší pravděpodobností půjde o Jakku, kde by Rey mohla pátrat po svém nevysvětlitelném původu. Tuto zápletku nakousl J. J. Abrams právě v Epizodě VII a zřejmě se zdá být stále zodpovědný, aby tuto dějovou linku dotáhl do konce. Uvidíme, jak to dopadne v kinech v prosinci 2019.

Myslíte si, že server Making Star Wars odhalil, proč má Rey svůj starý kostým?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Blackwolf

Je to docela nesmysl dle mého a jedná se o reklamní trik na výrobu nových postaviček

22.2.2019 | 19:13:17
m.dak

Svatá prostato! Prostě neměla čas si vyprat :-)

22.2.2019 | 19:39:30
Phoenix CZ

Edna nemá už co psát, tak zveřejňuje hovadiny? Sorry za tu upřímnost, Ednu mám rád … ale:

  1. Šat, co má na hrudníku, neodpovídá tomu v Epizodě VII. Tam tvoří jakési „pruhy“, kdežto na fotce z IX je rovný a má límec!
  2. Šátek, co má na předloktí je v VII mnohem delší, až k ramenům.
  3. Na rukou, to hnědé … to třeba v VII nemá.
  4. Účes není stejný. V IX jí to doléhá k hlavě, ale ve VII měla jakési copy nebo jak se tomu nadává.

Takže mi řekněte, co je zde na chlup stejné? Vůbec nic. A to, že si Rey evidentně na svůj poštní styl oblékání za ten svůj život evidentně zvykla, tak mě nepřekvapuje kdyby se i nadále oblíkala zhruba podobně. Hledat v tom senzaci je zcela zbytečné.

22.2.2019 | 22:30:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců