Star Wars (Hvězdné války) Proslýchá se: Zahraje si Ehrenreich Hana Sola až třikrát?

Proslýchá se: Zahraje si Ehrenreich Hana Sola až třikrát?

Proslýchá se: Zahraje si Ehrenreich Hana Sola až třikrát?

Když dnes chce studio vydávat filmy s jednou postavou stále a stále dokola, často s ní podepisuje dlouholeté kontrakty. Něco podobného zřejmě potkalo mladého Aldena Ehrenreicha, který prý podepsal smlouvu na další tři filmy.


10 3
26.7.2016

Star Wars je silná značka a Disney z ní bude chtít vyždímat v dalších letech co nejvíce peněz. Nové tři epizody nestačí a tak v mezidobí budou vycházet filmy pod názvem Star Wars Story. Každý rok se tak dočkáme nového Star Wars filmu, dokud se fanoušci značky nepřejí. Zatím jsme měli očekávat pouze příběh postav s jedním filmem. To se ale asi nyní změnilo.

Alden Ehrenreich získal roli Hana Sola, kterého ztvární ve svém samostatném filmu, k němuž napsal scénář Lawrence Kasdan a jeho syn Jon. Samotný film pak natočí Phil Lord a Christopher Miller. Studio si zřejmě chce Ehrenreicha pojistit do budoucna a údajně s ním podepsalo smlouvu rovnou na tři filmy. Studio navíc prý neplánuje s Hanem pouze jeden film, ale logicky právě tři.


(„Na velkou porci Hana Sola se vy těšit můžete“, řekl Yoda. Foto: Disney)

Zdroj NY Daily News, který odhalil tuto zprávu, má prý v okolí Disneyho spolehlivý zdroj, který mu sdělil následovné:

Disney vidí ve filmech o Hanu Solovi veliký potenciál. Jelikož mladý Han není nikterak vázaný na Impérium, studio má možnost divákům představit zcela něco odlišného než u ostatních filmů. Se Solem mohou fanoušci prozkoumat všelijaké zakoutí galaxie a poznávat nové tvory a postavy. Disney věří, že právě Han Solo je ústřední postavou, kolem které se může točit celá řada dalších filmů. Studio se snaží vše držet pod pokličkou, ale pravda je taková, že Ehrenreich podepsal smlouvu minimálně na tři filmy.

Star Wars je opravdu silná a jedinečná značka. Spoustě lidí se už nelíbilo, když studio přišlo s Epizodou VII. Obávali se, že naruší kouzlo původních šesti filmů. Obavy přibývaly s chystanými filmy Star Wars Story a aktuální zpráva tyto pochybovače ještě více znervóznila. Na jaké straně barikády stojíte vy? Myslíte si, že se časem lidi Star Wars přejí a z Hvězdných válek se stane postupem času nežádoucí zboží?

Diskuze /10

dovahkiin

kdyby to inspirovali jeho trilogií již nekánonovské četby, bylo by to fajn

26.7.2016 | 17:54:48
Johnny666

to rozhodně ano.. jenomže oni se nechtěj držet žádné knižní podoby.. a vlastně nevim co čachrují s hanem.. když ho ten nežid abrams zabil… do toho čáp snesl uplného tragéda co nese jméno po dvou legendách celé galaxie..

#10 Tomi Lee Morpheus
26.7.2016 | 19:35:32
dovahkiin

Thrawna vracej, nevidim důvod proč ne další věci, jen dokud se nerozhodnou vrátit yuhzan vongy

#4 Blackhand47XD
26.7.2016 | 22:53:11
Blackhand47XD

#3 dovahkiin: Ti se vrátit měli už v seriálu Clone Wars. :D

#8 dovahkiin
webmaster
27.7.2016 | 7:55:35
tom99

Mně se to nelíbí. Když už, tak je jen jeden film s Hanem Solem. Disney ze Star Wars tak trochu dělá Marvel. Nerad bych viděl filmy Han Solo 2, Han Solo 3 ,Yoda 4 apod. Takhle se úplně ztratí kouzlo Star Wars…

#9 dovahkiin #10 Tomi Lee Morpheus
webmaster
27.7.2016 | 8:09:24
matt44

neeeeee ziadnu trilogiu s hanom solom. ved sme ho uz tolkokrat videli. chceme novych hrdinov, a dokonca v inej casovej linke. dost bolo sa tocenia okolo pribehu anakina. ako keby iny pribeh v star wars ani nebol.

#10 Tomi Lee Morpheus
27.7.2016 | 11:19:28
Taran

A kdo mluví o trilogii? podle mě jde jen o rámcovou smlouvu jako mají třeba herci u marvelu…takže to nemusi byt Han Solo 2 ale třeba film o B. Fettovi kde se objeví

27.7.2016 | 16:36:44
dovahkiin

#4 Blackhand47XD: to by byl zajímavej prequel, rozhodně bych z toho šťastnej nebyl, ale třeba by to bylo lepší než všechny ty knížky :D

27.7.2016 | 17:07:13
dovahkiin

#5 tom99: tak tohle tvrdim od chvíle co disney plánuje tuny filmů, část mě by byla radši kdyby žádný další filmy nebyly už, protože takhle to zevšední a stane se tuctovym :)

27.7.2016 | 17:08:30
Tomi Lee Morpheus

nová generácie chce nové filmy nezaťažené minulostou, stará SW generácia pomaly prechádza na Alzhajmerovky, takže max power gogo, každý rok aspoň jeden SW

#6 matt44: lolo, čítaš čo tu písal v článku autor ?
#5 tom99: marketing WD je na megaúrovni, takže DONT PANIC;)
#2 Johnny666: zabil, lebo to bola podmienka hariho fordu vratit sa na SW

28.7.2016 | 9:07:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !