Star Wars (Hvězdné války) Senátor Bail Organa se objeví v Rogue One

Senátor Bail Organa se objeví v Rogue One

Senátor Bail Organa se objeví v Rogue One

A nyní je to oficiální. Jimmy Smits se po jedenácti letech opět objeví ve Star Wars filmu. V Epizodě II a III ztvárnil senátora Organu, který si vzal do opatrovnictví malou Leiu. Bail je navíc osobou, která začala povstání proti Impériu.

17 0
7.8.2016

Bail Organa byl hrdým členem Republiky a měl dobré vztahy s jedii. Když Anakin Skywalker napadl chrám jediů, Bail k němu ihned vyrazil, aby zjistil, co se tam děje. Když Imperátor reformoval Republiku na Impérium, Organa se stáhl do ústraní a vzal si od mistra Yody do opatrovnictví Leiu.

(Vítej zpět, Jimmy. Foto: Lucasfilm)


V následujících letech se spojil s povstaleckou buňkou na Lothalu ze seriálu Rebels, se kterými začal bojovat proti Impériu. Ve filmu Star Wars Story: Rogue One se objeví i Mon Mothma v podání Genevieve O'Reilly, která Mon ztvárnila již v Epizodě III, ale většina jejich scén byla bohužel vystřižena. Nyní se k ní přidá i Organa, který se ve filmu objeví.

Zatímco Mon Mothma má údajně mít ve filmu velkou roli, od Baila Organy toho moc neočekávejte. Půjde jen o malé cameo a zřejmě Jimmy Smits natočil své scény během dotáček, kde se i přitočily scény s Darth Vaderem. Vypadá to, jakoby na poslední chvíli chtěl Disney v dotáčkách nacpat do filmu co nejvíce známých a oblíbených postav. Snad je to k prospěchu věci.

Jste rádi, že ve filmu vystoupí Bail Organa? Myslíte si, že je to poslední známá postava z předchozích filmů, která se objeví, nebo nás čeká ještě někdo jiný a utajovaný?

Diskuze /4

Kutil44

Rád by som videl ešte niekoho zo SW Rebels :)

7.8.2016 | 19:05:14
Toso11

jar jar ??? :D windu … nejakého rexa z clone wars a rebelov … asoku samozrejme … bobu feta

7.8.2016 | 23:40:20
Tomi Lee Morpheus

yoda;)

8.8.2016 | 9:29:36
Tomi Lee Morpheus

yoda;)

8.8.2016 | 9:29:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců