Star Wars (Hvězdné války) Spekuluje se, že se ve filmu o Hanu Solovi objeví Jedi

Spekuluje se, že se ve filmu o Hanu Solovi objeví Jedi

Spekuluje se, že se ve filmu o Hanu Solovi objeví Jedi

Jediové jsou obecně velkým lákadlem každého filmu. Jelikož jsme se žádného nedočkali v Rogue One, nyní existuje šance, že alespoň jednoho potkáme v samostatném filmu o Hanu Solovi. A kdo by to mohl být? Přidáváme další novinky z filmu o nejslavnějším pašerákovi.


10 0
3.5.2017

Po delší době tu máme opět nějaké novinky ohledně filmu s Hanem Solem. Dle nepotvrzených zpráv se jedna ženská postava bude jmenovat Val. Tuto postavu může hrát Emilia Clarke, Thandie Newton či Phoebe Waller-Bridge. Druhá postava, která by se měla ve filmu objevit, je matka Proxima, kterou bude ovládat Dave Chapman jako loutku.

Harrison Ford nyní potvrdil, že se ve filmu neobjeví, takže ho už zřejmě v žádném Star Wars filmu neuvidíme. A podívá se Harrison vůbec na film s Hanem Solem? Rozhodně ano, ale bude to pro něj nezvyklý zážitek. Ohledně tohoto tématu Ford prohlásil: Podívám se na film jako fanoušek, ale bude to divné v mé roli vidět někoho divného. Prostě to bude zvláštní. Poznal jsem toho chlapce, co bude hrát malého Hana, a musím říct, že se jedná opravdu o skvělého, skromného a výborného herce. Jsem spokojený, že studio vybralo právě jeho.


(Quinlan Vos v Clone Wars. Foto: Cartoon Network)

Harrison a Alden Ehreinreich, nový Han Solo, se setkali během ledna, kdy Ford dával Ehrenreichovi pár drobných rad, jak se role zhostit. Rady se budou Aldenovi rozhodně hodit, protože nahradit jednu z nejslavnějších postav Star Wars světa bude velice těžký úkol. Údajně Disney už brzy představí další filmy se (slavným) hlavním hrdinou v hlavní roli. Největší šance má stále Obi-Wan Kenobi.

Film Rogue One: Star Wars Story dokázal, že se dá udělat dobrý Star Wars film i bez jediů. Jelikož Han Solo v Epizodě IV nevěřil v Sílu a dle toho, co povídal, se nikdy s žádným jediem nesetkal, působilo by asi divně, kdyby v jeho samostatném filmu vystupoval nějaký jedi, který by používal Sílu ve velkém. Jenže zákulisní informace hovoří trošku o něčem jiném. Jednou z hlavních postav má být postava, která se jmenuje Dryden Vos.

Pozorní fanoušci určitě postřehli, že jméno se nápadně podobá Quinlanu Vosovi, neposlušnému jediovi, jehož jsme na kratičký okamžik mohli zahlédnout v Epizodě I a ještě více jsme ho poznali v animovaném seriálu Clone Wars. Dryden v podstatě může být Quinlan, nemusí se akutně jednat o nějakého jeho potomka či jiného příbuzného. Vos si zkrátka mohl změnit jméno podobně, jak to udělal Ben Kenobi.

Uvítali byste ve filmu jedie, nebo byste radši chtěli aby se Han Solo protloukal problémy bez pomocí Síly?

Diskuze /5

téčko171

Myslím si, že Star Wars má dost bohatý a různorodý lore na to, aby se obešel i bez Jediů. Chtělo by to změnu a tenhle film má pro to nejlepší předpoklady. Jde to i bez Síly – viz třeba příběh smuggler class v swtor.

webmaster
3.5.2017 | 18:02:30
Lex Luthor

Jo Han říkal Lukeovi chlapče cestoval jsem touhle galaxii z jedné strany na druhou viděl jsem hodně divných věcí, ale nic mě nepřesvědčilo, že tu existuje nějaká síla, která všechno řídí. Nebo tak nějak to říkal v epizodě 4.

3.5.2017 | 18:42:53
Blackhand47XD

Aby nevykrádali komiks, kde Vos Hana zachránil a vymazal mu paměť, aby si na něj nepamatoval.

#4 tom99
webmaster
3.5.2017 | 22:06:34
tom99

#3 Blackhand47XD: To snad ne. Žádné mazání paměti nechci :)

webmaster
4.5.2017 | 9:27:17
Wolfinator1

Tak mohl by tam být Vos klidně s Hanem , ale třeba by tajil, že je Jedi a Han by na to nikdy nepřišel.

4.5.2017 | 14:53:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců