Star Wars (Hvězdné války) Star Wars: Battlefront 2 v plnohodnotném traileru

Star Wars: Battlefront 2 v plnohodnotném traileru

Star Wars: Battlefront 2 v plnohodnotném traileru

Fanoušci budou skákat nadšením. Kromě pokrytí všech období, návratů vesmírných bitev a herních tříd se do populární série vrací také kampaň, která pokryje celých třicet let. Tvůrci navíc přišli ještě s jednou velmi dobrou zprávou, hra nebude mít žádný Season Pass.

16 0
16.4.2017

Když vyšel první Star Wars: Battlefront, fanoušci si stěžovali na chybějící kampaň, málo období a předražené DLC. Tvůrci se proto přišli s jasným řešením a fanouškům všechno splní. Ano slyšíte správně, hra nebude mít žádný Season Pass. Hlavouni z EA přijdou s jiným řešením a tak se pravděpodobně dočkáme velkých expanzí, pokud tedy něco bude. Ohledně rozšíření hry samozřejmě nic oznámeno nebylo, pouze víme, že za předobjednávku obdrží hráč skiny s motivem osmé epizody, které snad později vypustí zdarma pro všechny.

Kampaň by měla pokrýt období mezi šestým a sedmým dílem. Jako velitelka imperiálních zvláštních sil jménem Iden Versio se budeme mstít za smrt císaře a zničení druhé Hvězdy smrti. Měli bychom tak spatřit přerod Impéria v První řád a dozvíme se, co lidi vede k víře v Impérium. Situace se nám tak tentokrát obrátí a budeme sledovat největší hrdiny Impéria, kteří kdy žili. V kampani si prý také zahrajeme za Kylo Rena a Luka Skywalkera.


Thumbnail Play icon

Skupina zvaná Inferno Squad navíc dostane také vlastní knihu, kterou napíše Christie Golden a bude popisovat příběh jednotky těsně po Nové naději. Iden a její tým budou likvidovat zbytky Gerrerových partyzánů a seznámíme se tak se zrodem týmu, za který budeme poté hrát.

Z traileru a konceptů navíc můžeme říct, že navštívíme klasické světy jako Hoth nebo Endor, zavítáme do Mos Eisley, vrátíme se na Scarif nebo si zastřílíme na prequelovém Kaminu. Bitvy budou opět omezeny na 40 hráčů a vrátí se taktéž populární vesmírné bitvy, které budou nyní mnohem více propracované.

Po dlouhé době se do Battlefrontu vrací herní třídy, které budou čtyři a ponesou názvy Officer, Assault, Heavy a Specialist. Své vojáky budete moci opět upravovat a nově stejně tak i svá vozidla. Hra vychází 17. 11. a Deluxe verze s pár bonusy navíc již o tři dny dříve.

Diskuze /7

Blahar

Tak to se těším. Z BF 1 jsem byl dost zklamanej a ani nejde upgrade z původní verze na goty edici. BF 2 ale zatím vypadá dost slibně a mohl by navázat na úspěch původního, do dnes skvělého BF 2. :D

překladatel
16.4.2017 | 14:23:14
Tomi Lee Morpheus

škoda že to nieje free to play;( nechce sa mi dopredu platiť za niečo, čo ma mozno nevude baviť.

#3 hacker.tom
16.4.2017 | 22:41:08
hacker.tom

#2 Tomi Lee Morpheus: Na Originu můžeš hru vrátit do 24 hodin od prvního spuštění. Jinak mě spíš štve, že abys dostal plnohodnotnou hru (DLC), tak musíš zaplatit nějaké 3000,– a to už je za hru celkem dost :)

#4 Blackhand47XD
17.4.2017 | 1:15:10
Blackhand47XD

#3 hacker.tom: U druhého BF to zatím nehrozí, první koupíš komplet už kolem 700–900kč.

#7 hacker.tom
webmaster
17.4.2017 | 7:39:54
Kutil44

90 € je dosť snáď to pôjde rýchlo dolu :D

17.4.2017 | 15:59:35
Tomi Lee Morpheus

hrám world of tanks, a až po mesiaci som sa roZhodol, že im pošlem za dobrú hru peniaze, a poslal tolko kolko som uznal za vhodné. svet SW milujem viacej ako tanky, ale tento model dopredu platenia už je pre mna neprijatelný – hlavne keď je toho tolko, a tak málo času;)

17.4.2017 | 17:08:38
hacker.tom

#4 Blackhand47XD: Bavím se samozřejmě o ceně při vydáni, nicméně BF2 mít Season pass opravdu nemá – teď je otázka, jestli to jen nenahradí něcím podobným. Já si myslím, že stejně zase budeme za hru platit 2×.

18.4.2017 | 9:54:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců