Star Wars (Hvězdné války) Star Wars Celebration: Disney ohlásí dva filmy, velké šance má prý Kenobi a Boba Fett

Star Wars Celebration: Disney ohlásí dva filmy, velké šance má prý Kenobi a Boba Fett

Star Wars Celebration: Disney ohlásí dva filmy, velké šance má prý Kenobi a Boba Fett

Jedna z největších akcí z předaleké galaxie nás čeká již 13. dubna. Kromě prvního teaser traileru na Epizodu VIII se také můžeme těšit na ohlášení dvou filmů, které nás budou čekat po premiéře Epizody IX. Zákulisní informace naznačují, že půjde o filmy s Obi-Wanem a skupinou námezdních lovců.


9 1
7.4.2017

13. dubna 2017 začne na Floridě dlouho očekávaná akce Star Wars Celebration, kde většinou Disney odhalí nově připravované filmy a pustí ven trailery k roztočeným snímkům. Chybět na akci pochopitelně nebude prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy a přidá se i Rian Johnson, který by měl světu konečně ukázat trailer k filmu The Last Jedi.

O čem se dále hovoří, je oznámení připravovaných filmů. Zvěstí ohledně všemožných spin-offů bylo dost, v půlce dubna už ovšem budeme moudřejší. Údajně mají být ohlášeny rovnou dva filmy. Dle zákulisních informací se samostatného filmu skutečně dočká Obi-Wan Kenobi, jehož příběh by měl být zasazen mezi události Epizody III a IV. Ewan McGregor je v posledních dnech pod velkou palbou dotazů, ale stále mlží. Nic není jistého, ale film Kenobi by měl skutečně vzniknout a dočkat bychom se ho mohli hned rok po premiéře Epizody IX.


(Nášup nových informací nás čeká již v půlce dubna. Foto: Disney)

Druhý film by měl pojednávat o námezdních lovcích a je možné, že bude mít premiéru hned rok po Kenobim. Údajně seděj bude zaměřovat hned na několik lovců odměn. Pochopitelně jedním z nich má být Boba Fett, který je asi největším lákadlem filmu. O časovém období filmu se neví, ale zřejmě bude vyplňovat další mezeru mezi událostmi Epizody III a IV. Origin Fettova příběhu již není nutný, části jsme se dočkali v Epizodě II a prohlubování charakteru bylo nastíněno i v seriálu Clone Wars.

Ať už budeme mluvit o filmu s Kenobim či námezdními lovci, stále to jsou pouze spekulace a nic nemůžeme brát za hotovou věc. Asi by ale každého překvapilo, kdyby Disney ohlásil zcela jiné filmy. S filmem o Boba Fettovi byl spojován režisér Josh Trank, kterého ale studio odvolalo po fiasku Fantastické čtyřky. Údajně na režii Kenobiho má šanci i Gareth Edwards, který po přetáčkách Rogue One vybruslil z potíží jako vítěz.

Star Wars Celebration přivítá i spoustu známých herců, objevit se mají Warwick Davis, Hayden Christensen, Mark Hamill a další. Určitě se bude vzpomínat na zesnulou Carrie Fisher. Traileru na čtvrtou řadu seriálu Rebels se ale údajně nedočkáme a budeme si na něj muset počkat až do letních měsíců. V půlce dubna se přesto máme rozhodně na co těšit, proto sledujte náš web, kde se to novinkami z předaleké galaxie bude jen hemžit.

Diskuze /13

Lex Luthor

Tak pokud bude Kenobi tak doufám, že tam udělají lepší finální střetnutí Maula a Kenobiho na Tatoine a námezdní lovci tam by se mohl objevit Cad Bane nebo Embo.

#2 tom99 #3 Railbot
7.4.2017 | 17:36:36
tom99

#1 Lex Luthor: Maul se už určitě v žádném hraném filmu neobjeví. Navíc seriál Rebels je kanonický a nebudou se popírat žádné události.

#4 dovahkiin
webmaster
7.4.2017 | 17:45:26
Railbot

#1 Lex Luthor: takhle to nefunguje, Rebels jsou kánon a co bylo to bylo. Jinak už to ve filmu ani jinde (znovu) nebude.

7.4.2017 | 17:49:02
dovahkiin

#2 tom99: Četl jsem tolik článků o tom že je Maul tak populární postava že film o něm vyloučen není, stejně jako může vzniknout film o Kenobim, může být i o něm, času mezi finále druhé řady rebelů a komiksem o Maulovi je spoustu a tolik toho také mohl dělat

#6 Blackhand47XD #8 tom99
7.4.2017 | 17:58:06
Quinzel

Kenobi film? A o čem bude, jak si Kenobi hraje na písku s bábovičkama? S tímhle ať už jde Disney do p…

#7 Railbot
7.4.2017 | 18:03:41
Blackhand47XD

#4 dovahkiin: Film o Maulovi bude maximálně z období před první epizodou. Neznalci „bonusových“ příběhů by byli jinak zmatení.

#8 tom99
webmaster
7.4.2017 | 18:11:06
Railbot

#5 Quinzel: do p … jdi ty s podobnými názory. Četl jsi novelu Kenobi? Jeho příběh nemusí být ani trochu nudný. Představa, že X let seděl v chýši a četl si noviny je úsměvná. Evidentně třeba znal Mos Eisley a kantínu dost dobře včetně veškerého osazenstva. Takže scum & villany + Kenobi, proč ne, super námět.

#10 Golradir
7.4.2017 | 19:02:04
tom99

#6 Blackhand47XD: Přesně tak. Sice Clone Wars a Rebels jsou považovány za kanón, ale spousta diváků neví, že Maul přežil události Epizody I. Takže Maula 100% neuvidíme NIKDY v žádném filmu po Epizodě I.

#4 dovahkiin: Jak říká Blackhand, film maximálně před Epizodou I, ale co jsem četl, tak takové plány zatím nejsou. Největší šanci má fakt teď Obi a námezdní lovci.

#11 dovahkiin
webmaster
7.4.2017 | 19:25:17
Kutil44

Dúfam že sa raz natočí film aj o Yodovi :)

7.4.2017 | 19:35:21
Golradir

#7 Railbot: Souhlas! ;) Na Kenobiho se těším ze všeho nejvíc :)

7.4.2017 | 19:48:23
dovahkiin

#8 tom99: Jestli teda jen po epizodě I. tak dejme tomu, o příběhu z před epizodou I., tam je to asi samozřejmě největší šance, já jen řikám že kdyby šlo o oblíbenost tak Maul bude cca na stejný úrovni jako Boba Fett, takže ten film bych do budoucna viděl jako reálnou věc, i když faktem je že čím to bude dýl, tim se šance bude zmenšovat a šanci pravděpodobně budou (poku pujde o filmy o jednotlivcích) dostávat spíš nové charaktery z nových filmů

7.4.2017 | 20:07:53
SMASH!

Já bych i uvítal začátky Darth Sidiouse. :-)

7.4.2017 | 21:34:30
Izma

Zelezo se musi kout dokud je zhave :D Dali Lukasovi 4 miliardy za brand tak ted to bude jeden film za druhym >;]

8.4.2017 | 0:04:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !