Star Wars (Hvězdné války) Thrawn se vrací do kánonu

Thrawn se vrací do kánonu

Thrawn se vrací do kánonu

Velkoadmirál Thrawn, legenda, která uchvátila mnoho Star Wars fanoušků je zpět. Spolu s ním se vrací také jeho „otec“ Timothy Zahn, který se kromě nové knihy podílí také na jeho tvorbě v animovaném seriálu.


18 0
18.7.2016

Může se to zdát neuvěřitelné, ale je tomu skutečně tak, Thrawn dostal tu možnost, aby zatápěl hrdinům i v oficiálních příbězích od Disneyho. Když právě před několika lety Disney dekanonizoval většinu Star Wars děl, fanoušci z toho nebyli moc nadšení. Po Darth Baneovi, který moc prostoru nedostal, je Thrawn další postavou, která si probojovala svou cestu do Disneyho příběhů.

Jak se můžete přesvědčit v traileru, který jsme zveřejnili na Rebels webu, Thrawna zpracovali opravdu přesvědčivě. Teď si ještě musíme počkat, jestli bude takhle skvěle působit i v samotném seriálu. Nebylo by ale správné, kdyby se na tvorbě postavy nepodílel Timothy Zahn, který postavu před lety vymyslel. Autorům seriálu s jeho tvorbou asistoval a příští rok vydá také novou knihu, která se bude jednoduše jmenovat Thrawn.


Jaký je váš názor na návrat knižní legendy? A které další postavy byste vrátili do Star Wars příběhů?

  • mt5s45ejdm9x-8b431d7fbe7312dce3922276362cbe69.jpg

Diskuze /5

Tomi Lee Morpheus

čítal som to a MAX nezaujalo MA to, pozreral som aj SW-CW, spracovanie podarené, ale príbehy občas nelogické, občas hlúpučké, jeden-dva výborné.

SW-Rebels, tragická forma, ale ešte tragickejšie príbehy ako u SWCW,

inak povedané lepšie nevidieť, pokazilo mi to dojem SW univerza.

19.7.2016 | 16:27:37
Argetlam Královrah

Četl jsem Dartha Banea (celou trilogii), Revana, Plagueise a mnoho dalších, viděl jsem všechny díly clone wars, rebels i epizody (bohužel i epizodu VII, díky které už na 100% vím, že v současné době je lepší se těšit na Star Trek než na Star Wars), ale nikdy mě žádná postava nezaujala tak moc, jako velkoadmirál Thrawn. Člověk, který měl na začátku ještě méně než měli Rebelové, když povstali proti Impériu, a přece jen dokázal Novou republiku téměř rozdrtit, a nebýt obrovského štěstí a náhody, tak by se stal Imperátorem, což byla pozice, kterou si zasloužil. Velkoadmirál Thrawn je důvod, proč jsem začal fandit Impériu, a posléze Sithům.

19.7.2016 | 16:50:05
Sgt. 1

Mohl bys prosím tě přestat psát pod KAŽDÝ článek to jak je epizoda 7 špatná? Uznávám cizí názor i když se mi nelíbí, ale ty už s tím jseš otravnej. (Ps: píšeš to prostě pořád) (PPs: mě se 7 líbila)

#4 Tomi Lee Morpheus
19.7.2016 | 19:39:40
Tomi Lee Morpheus

vidíš #3 Sgt. 1: a ja vďaka tej informácii viem, že ak sa mu nepáči E7, mne by sa nepáči pribeh THRAWN, lebo jeho mysel je prépólovaná, zmetená, pravdepodobne je obetou tažkej traumi po zničení 3 hviezdy smrti;) Lenže za jej zničenie môže, žena čo sa, kedysi potulovala v rytierskej zzbroji na jednej bohom zabudnutej planéte na okraji známeho impéria, kde Zima sa blížila,) kde NK – král nanobotov, rozpohy obal mŕtve telá, a kde Dany vdaka FORCE oživila sílu v jej najprirodzenejšej podobe. DRACONIS;)

takže môžem v pokoji umrieť, že som nestratil moc času sledovaním exkanónu, a len masochysta nad 18 rokov by sa dobrovolne pustil do sledovania kreslených Rebelov či Clone Wars, nieje to ani rozprávka (ZABÍJAJÚ tam vojakou impéria, aj ked nemusia DOSLOVA jak keby to boli len komáre,),

20.7.2016 | 7:10:38
Sgt. 1

:)

20.7.2016 | 21:30:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců