Star Wars (Hvězdné války) Tržby: Film Rogue One končí na stříbrné pozici

Tržby: Film Rogue One končí na stříbrné pozici

Tržby: Film Rogue One končí na stříbrné pozici

Po nějaké době vám opět přinášíme článek o vyvíjejících se tržbách filmu Rogue One: Star Wars Story. Film od své prosincové cesty pomalu vyklízí kina, a tak je potřeba sečíst, na jakých číslech končí. Jak si tedy první spin-off v kinech vedl? A jaké přibližné tržby máme čekat u dalších filmů?


17 0
6.2.2017

Snímek Rogue One Star Wars Story celkově vydělal 1 036 milionů dolarů. Miliardu jde prakticky rozdělit na dvě poloviny, kdy jednu polovinu vydělala Amerika (522 milionů dolarů) a druhou polovinu zbytek světa (514 milionů dolarů). V následujících dnech a týdnech už nemůžeme čekat žádný razantní vývoj. Rogue One bude postupně stahován z kin.

Při našem posledním přehledu o tržbách byli Povstalci na čtvrté pozici nejvýdělečnějších filmů roku 2016. Nyní dokázali přeskočit Zootopii (1 023 milionů dolarů) a Finding Dory (1 027 milionů dolarů). Film Rogue One je tak nyní druhým nejvýdělečnějším filmem předešlého roku a zaslouženě získává druhé stříbrné místo. Film Captain America: Civil War, který celosvětově vydělal 1 153 milionů dolarů, je zřejmě k nedosažení. Musel by se stát zázrak, aby Jyn Erso Captaina Americu dohnala.


Nyní něco k zamyšlení. Epizoda VII byla uvedena do kin po deseti letech od Epizody III. Očekávání diváků byla obrovská a Síla se probouzí se tak stala nejvýdělečnějším Star Wars filmem a celkově vydělala 2 068 milionů dolarů. O rok později vstoupil do kin první spin-off, který vydělal o miliardu méně. Letos nás čeká Epizoda VIII a následně film o Hanu Solovi. Nás zajímá, jak si podle vás povedou filmy v kinech. Je vůbec reálné, aby se snímek The Last Jedi vyšplhal na dvě miliardy, nebude mít potíže pouze s jednou? A co pašerák Han Solo, může vůbec jeho film co se týče tržeb konkurovat ostatním filmům? Nezastaví se jeho tržby okolo 600 milionů dolarů? Určitě nám do diskuze napište svůj názor.

Diskuze /9

Blahar

Epizodu VIII tipuju kolem miliardy a pul a Hana Sola lehce pod miliardu.. :D

překladatel
6.2.2017 | 19:19:07
Blackhand47XD

Ehm… Epizoda VIII nás čeká letos, nikoliv příští rok. :D

webmaster
7.2.2017 | 10:27:44
Tomi Lee Morpheus

a nieje to jedno? aj tak to natočia, aj tak to dotiahnu do konca, takže menšia tržba može len pomôcť, aby si na spracovaní dali viacej záležať. ale po úspechu RO sa tak nestane, čo je škoda, lebo RO , ale to je jedno…

filozofovať možme až po E8, ak tá zarobí len 500 mega. potom môžme špekulovať že SW fanúšik je BUĎ prežratý, alebo nespokojný či postupne vymierajúci;)

JEDINE NA ČO BY SOM SA NAOZAJ MEGASTEŠIL, ak by NENORMALNE BOHATÝ ŠEJKOVIA SA ROZHODLI, že v abú dabí je už všetko, a k štastiu im chýba iba ISLAMSKÁ verzia STAR WARS! chcem vidieť v kine hlášku: „Ať te Alah Aghbar provází“;) a ani oblečenie Jedaiov by moc nemuseli meniť, aby bolo viacej muslimské;) Shitov premenujú na OSU ZLA, ktorá v znaku bude mať kríž a hviezdy na červenomodrom prapore, DV sa premenuje na DART TRUMP, obi na Ala Han Moha, Luke na Lah SkyiSlamer, a evil imperator bude GeWe Bushidius;)

7.2.2017 | 10:40:03
GrindyCZ25

Han Solo si myslím netrumfne ani půl miliardy to je zrovna jediný díl který mě nějak neláká

#5 A_V
7.2.2017 | 15:37:58
A_V

#4 GrindyCZ25: Přesně jedině, kdyby se to odehrávalo mezi ep. 6 a 7 aby tam mohl bejt Ford

7.2.2017 | 18:27:00
Horyo

To jsem teda zvědavý na zápletku u Sola.. Spojit se s rebely a postavit se proti impériu je asi blbost, vidět Krennica, Vadera a Palpatina to už bych chtěl asi moc

#7 Tomi Lee Morpheus #8 Tomi Lee Morpheus
8.2.2017 | 12:43:56
8.2.2017 | 20:28:47
Tomi Lee Morpheus

#6 Horyo: zober si do kina na film Hana Sola fotku Krennica, Vadera a Palpatina a máš to v suchu!

#9 Horyo
8.2.2017 | 20:30:12
8.2.2017 | 23:32:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců