Star Wars (Hvězdné války) Ukončení příběhu Jar Jara a další příběhy z nových komiksů a knih

Ukončení příběhu Jar Jara a další příběhy z nových komiksů a knih

Ukončení příběhu Jar Jara a další příběhy z nových komiksů a knih

Knihy a komiksy patří odjakživa k základním kamenům Star Wars. V nejnovějších příbězích se například dozvíme, co se stalo s přitroublým Gunganem Jar Jarem nebo jak vážnou hrozbu představoval pro Impérium Saw Gerrera. Do příběhů navíc zavítají také postavy z animovaných seriálů.


7 0
25.3.2017

Poslední kniha ze série Aftermath nás zavedla k bitvě o planetu Jakku, jejíž následky jsme mohli spatřit v poslední epizodě. V této knize na chvíli taktéž zavítáme na Naboo, kde nacházíme pouličního klauna, ze kterého se vyklube Jar Jar Binks. Jelikož jej všichni začali obviňovat z toho, že kvůli němu vzniklo Impérium, stáhl se na domovskou planetu a pod novým jménem začal žít prostý život. O jeho minulosti se dozví až sirotek jménem Mapo, který se s Gunganem spřátelí. V knize se objevuje taktéž námezdní lovec Embo, jehož můžete znát ze seriálu Clone Wars.

Poté co byla ukončena komiksová série zaměřená na Darth Vadera, tvůrci na ni navázali s Doktorkou Aphrou, která se ve Vaderovi představila. Letos v červnu se Sithský lord opět vrátí na pulty komiksových prodejen. V novém příběhu se podíváme hned za Pomstu Sithů a uvidíme, jak si Vader sestrojil svůj rudý světelný meč a jak vlastně vznikl program Inkvizitorů, kteří se poprvé představili v seriálu Povstalci.


Dále nás čekají nové příběhy týkající se filmu Rogue One. Před měsícem jsme vás informovali o knize Rebel Rising, která se točí kolem Jyn a Sawa. Další kniha se zaměří na Baze a Chirruta, kteří pečují o chrám na Jedze a jejich poklidný život naruší Impérium a následně také Saw Gerrera, který přišel s plánem, jak svrhnout svého soupeře.

Druhá kniha s tímto filmem spojená bude z pohledu Impéria. Inferno Squad se točí okolo stejně se jmenující jednotky, kterou Impérium vyslalo, aby zničilo zbytky Sawových Partizánů. Příběh je zasazen za Novou naději a napíše jej Christie Golden. Čeká nás snad obdoba Republikového komanda? Na podrobnosti si teprve musíme počkat.

FOTO: Disney

Diskuze /7

Tomi Lee Morpheus

My niečo uniklo? okrem filmov nič nesledujem, ale skrz čoho obviňili Jar J. za vznik imperia?

#4 Nearlay
25.3.2017 | 22:42:31
mety

lebo mal rozhodujuci hlas a naviac mal prejav k tomu preco palpatin je vhodny po zvyseny pravomoci a nemozu obvinit mrtvu matku luka a lei

26.3.2017 | 1:37:52
Bandicoot

Jar Jar je největší Sith :)

26.3.2017 | 9:44:55
Nearlay

#1 Tomi Lee Morpheus: Navrhl v Senátu větší pravomoci pro kancléře

#5 Tomi Lee Morpheus
26.3.2017 | 14:52:57
Tomi Lee Morpheus

#4 Nearlay: jasne to bolo v E3, ale povedzme si na rovinu, keby taky šašo predniesol v parlamente svoj fašoidný zákon, tak by to reálne malo opačný efekt.

len tak z oka si myslím, že tam bolo okolo 300 až 1000 senátorov, takže jeho hlas je zanedbatelný.

ale kedže má svedomie, tak by sám sa prefackoval.

ale vzhladom na to že to bol šašo, by sa prefackovať mal ten kto ho tam dosadil.

26.3.2017 | 22:23:43
AuroN

Můžu potvrdit. Přiběh Jar Jara Binkse je opravdu skvěle zakončen (dá-li se tomu říkat ukončení). Nenáviděn dospělými, milován dětmi – přesně jako to je ve skutečnosti. Tohle se autorovi neskutečně povedlo. Až mi bylo chudáka Binkse líto :)

27.3.2017 | 17:18:34
dovahkiin

Jinak mi přišlo i zajímavé možná ukončení příběhu Mase Ameddy, který skončil jako technický správce Corusantu, nicméně pod dozorem Nové Republiky, které se předtím vzdal a podepsal s ní mírovou dohodu, neměl víceméně žádnou moc, je škoda že skončil jako nula

29.3.2017 | 11:44:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců