Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 64×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

V dohledné době George Lucase u Star Wars nečekejme, otěže bude nadále držet Disney

V dohledné době George Lucase u Star Wars nečekejme, otěže bude nadále držet Disney

Před pár dny se na internetu objevila zpráva, že by se George Lucas mohl vrátit ke Star Wars. Jeho údajná nespokojenost s novými filmy ho donutila jednat. I když si Lucas zřejmě nemyslí o nové trilogii nic dobrého, vypadá to, že přeci jenom zůstane v důchodu a studiu nepomůže.

1 20
22.3.2020

George Lucas není spokojený s novou trilogií. To se obecně ví a nejedná se o žádné tajemství. Nelíbilo se mu směřování celé trilogie a hlavně to, že tyto díly nepřinesly takřka nic nového a jednalo se spíše o retro filmy. Lucas po Epizodě IX údajně projevil zájem vrátit se zpět ke Star Wars, pokud by o to studio Disney stálo. Celé to znělo až moc dobře, aby to byla pravda.

A zdá se, že nic velkého se neděje a ani nestane. George Lucas je ohledně Star Wars důchodu a na tom se zřejmě už nic nezmění. V posledních dnech jsme navíc mohli zaznamenat zprávy, že by se měl podílet na přípravě seriálu s Cassianem Andorem, nicméně se jednalo pouze o nepotvrzené fámy. Lucas se na seriálu podílet nebude a zřejmě v dohledné době ani na žádném jiném projektu.


(Lucas už zřejmě zůstane v důchodu. Foto: Disney)

Svět z předaleké galaxie bude tedy dále koordinovat studio Disney. Již brzy nás snad čeká nějaké větší oznámení. Prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy se mezitím nechala slyšet, že by jeden z příštích filmů mohla natočit žena. Další zprávy bohužel nemáme. Epizoda IX vydělala něco málo přes miliardu amerických dolarů a studio nyní zvažuje další postup.

Obecně se asi ještě bude čekat, jak se bude dařit obnovenému seriálu The Clone Wars. Následně ale kromě druhé řady seriálu The Mandalorian studio nemá nikterak velké plány. Nebo se je alespoň bojí vypustit. Budoucnost nyní tkví ve streamovací stanici Disney+, kde si může studio napravit reputaci a získat nové předplatitele, které zoufale potřebuje nejen pro financování Star Wars projektů. Nějaký celovečerní film se přeci jenom chystá, studio je ale s oficiálním oznámením velice obezřetné.

Mrzí vás, že se Lucas nevrátí do hry?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

pkd

Ano.

23.3.2020 | 19:36:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Vrcholná Republika se po úspěšných knižních titulech dostane i na Disney+, chystá se seriál

Vrcholná Republika se po úspěšných knižních titulech dostane i na Disney+, chystá se seriál

Mysleli jste si, že to skončí jen nově oznámeným seriálem s hercem Judem Lawem? Kdepak. Tvůrci myslí i na knižní sérii z období Vrcholné Republiky a máme tu první seriálovou vlaštovku. Ve středu dění budou mladí Jediové, kteří teprve sbírají zkušenosti. Těšíte se?

Zajímavosti

Hayden Christensen se zastává krkolomných dialogů George Lucase, McGregor je rád za přijetí prequelů

Hayden Christensen se zastává krkolomných dialogů George Lucase, McGregor je rád za přijetí prequelů

Zatímco Hayden Christensen a Ewan McGregor schytávali pěknou várku kritiky při premiérách prequelové trilogie, nyní je toto duo vynášené do nebes. Pro oba je to zcela nová zkušenost, že se najednou na jejich filmy divá široká veřejnost úplně jinak. Christensen se přesto původních filmů zastává.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama